Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvom titulom Brajko sta pricas ti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Kakvom titulom Brajko sta pricas ti
      Ma pričam o šansama Kolumbije za osvajanje sa njim i bez njega, eno asprilja Kolumbiju stavljao ispred Italije, sada cenim da neće smeti.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Sikiracije bez za Monako, stiže zamena u liku Grande Mirka, kotile se množile se parice, jbg dok jednom ne smrkne drugom ne svane, nisam ja izmislio ovu izreku, narod je.

        Samo je šteta za SP, Kolumbija sa njim spadala u grupu favorita, bez njega cenim da BiH (bez uvrede komše, braćo, kumovi, Jugosloveni) ima veće šanse da se okiti titulom.
        Marko moze da stize, da bude klupa.

        A sto se tice sansi Kolumbije, mislim da i bez njega, su vrlo jak tim i da imaju zamena kada su napadaci u pitanju, Jackson, Muriel, onaj Ramos iz Herte, plus gde je tu ostatak tima. Zal je samo sto ce Radamel propustiti SP.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Marko moze da stize, da bude klupa.

          A sto se tice sansi Kolumbije, mislim da i bez njega, su vrlo jak tim i da imaju zamena kada su napadaci u pitanju, Jackson, Muriel, onaj Ramos iz Herte, plus gde je tu ostatak tima. Zal je samo sto ce Radamel propustiti SP.
          Marko da, Grande Mirko ne !

          Te napadače što si nabrojao su svi sposobni da vode tim, sve sami lideri ekipa. Falkao je lider tima, najveći mogući hendikep koji je mogao da ih zadesi, ne trabunjaj tu.
          Last edited by Brajkula; 23-01-14, 15:14.

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Marko moze da stize, da bude klupa.

            A sto se tice sansi Kolumbije, mislim da i bez njega, su vrlo jak tim i da imaju zamena kada su napadaci u pitanju, Jackson, Muriel, onaj Ramos iz Herte, plus gde je tu ostatak tima. Zal je samo sto ce Radamel propustiti SP.
            Zaboravljas Baccu on je meni najjaci .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Dzaba su vam ti svi , kad ce standardan biti Teofilo Gutierez , onaj ludjak iz Rivera , sto posto znaci

              Jakcson slabo kad igrao , Muriel nikako , ali Teo s Radamelom svaku od prve minute u kvalifikacijama igrao ..

              I s Radamelom ja njih nisam vidio dalje od 1/4 , ovako jos manje
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Zaboravljas Baccu on je meni najjaci .
                Gledao ga protiv Atletica samo, zivotinja je prava, mada nema tu za sve mesta. Promenice se to Dale, sumnjam da ce udarnu snagu da cini Gutierez, pored ovih.

                Sto Brajki mora da bude napadac lider...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ne znam , mozda ga se i trener boji , ludjak je u proslom timu s pistoljem usao u svlacionicu i prijetio saigracima

                  Kod mene on poziv ne bi dobio , ali cijele kvalifikacije Bgm do 70.-80. minute ili cijelu igrao
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • PSG boss Laurent Blanc says Pjanic may be pursued as an alternative to Yohan Cabaye in his press conference
                    ....
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • OFFICIAL: #Monaco reach deal with LFP to allow them to continue to be based in the principality. Will pay League a €50m lump sum.
                      Dakle posto ne placaju taksu od 75% na jedan milion evra, i nisu zeleli da svoje predstavnistvo kluba premeste na tlo Francuske, dogovor je 50m godisnje, da bi ucestvovali u ligi.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kakav snajper Alessandrinija, Doucoure lagano.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Zouma izostavljen iz ekipe za sutrasnji mec , mislim da je to to , samo ne znam gdje ide

                          Gdje god ode brat moj nek mu je sretno i nek bude najbolji CB na svijetu za par godina !
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Lacazette igra vrlo dobro ove sezone, od kako ga je Garde prebacio u napad, zaista dobro igra, i evo danas 2 gola, ukupno njegov 12 gol u sezoni.
                            A Monaco danas ima priliku da pridje na -3 PSG-u u derbiju, ako se moze nazvati derbijem, s obzirom na ocajne igre Marseilla, samim tim domacin ima odlicnu sansu da odnese ceo plen.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • BREAKING: Sochaux have accepted a €2.3m offer from Lille for Sebastien Corchia. Player already agreed contract, medical tomorrow (RMC)
                              Corchia fee expected to be around £2m. A quarter of that in bonuses. Figure to help Sochaux with relegation being almost likely.
                              Odlicno pojacanje za njih.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • U 22. kolu francuskog prvenstva Monaco je u derbiju pobijedio Marseille s 2:0 i tako se približilo vodećem PSG-u na samo tri boda.

                                Do 14. pobjede u sezoni nogometaši Claudija Ranierija stigli su golovima Valerea Germaina i Emmanuela Rivierea.

                                Monaco-Marseille 2-0

                                Comment

                                Working...
                                X