Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dogovorili se on i Ibra da Ibra daje u LS, a on u ligi, da bude fer i posteno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jel zna neko koliko je Zouma suspendovan ?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Valjda tri meca, koliko je crveni karton Francuskoj, osim u slucaju da nije bio ozbiljan start, mozda mu i smanje.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa zato i pitam , jer je ubio onog igraca Sochauxa bas .. odmah izasao covjek iz igre , ali nije start bio sad nesto toliko strasan , mada sam ondje slabo i vidio , tesko mi bilo za procijeniti ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Au kakav nalet rezultata za Lille, dok se prica o Monacu i PSG, ljudi samo dobijaju, 6 tekmi, 5 pobeda i remi, i evo i seste u sedmoj i drugo mesto kao nagrada, a prvi poraz Monaca.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Enyeama kod Rudia nije dobio sansu , ali evo kod Renea jeste i covjek bolesno brani , kao u repki Nigerije , sta je odbranio sad Rivieru ,ovo se ne vidja svaki dan .

              Eto ga , PSG na + 3 , sad ce samo da odmicu i odmicu ;)
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Meni Enyeama uvek bio gotivan golman, cudi me da nije puno sansi dobijao, pravi je onaj shot stoper, opasne reflekse ima.
                Riviere opet sa klupe, nece on dobijati puno prostora pored Falcaa, a cini mi se da i nmg zajedno. I opet Moutinho 10-ku igra, a nema Kondogbie. Meni se ovaj Obbadi uopste ne svidja, a lik svaki mec igrao.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Svako takmicenje na kojem ucestvuje s Nigerijom covjek briljira , prosto briljira , konacno i u Lilleu dobio sansu i iskoristava je malo je reci na pravi nacin .. Nesto oko 700 minuta go nisu primili .

                  Da , u Monacu dosta nejasnih odluka , ali ne cudi , kad se zna koji im je krelac na klupi , davno sam ja rekao ne dajem im nikakve , ali nikakve sanse bas zbog Claudia kretencica ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Freš, Dale koliko vidim da vas dvojica najviše pratite Ligue 1, interesuje me kako se Abidal snašao u Monaku? Gledao sam i ja nekoliko mečeva francuske lige ali nikako da "uhvatim" Monaco na djelu

                    Comment


                    • Sasvim solidno , puno bolji dio stoperskog tandema Abidal - Carvalho , ovaj drugi je dosta puta zaboravio igraca kod prekida i dosta golova su zbog toga i primili , Abidal vise nego korektan
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Odlican Abidal kada pogledamo sta mu se sve desavalo. Vrlo vrlo korektan.

                        Ne znam Dale, ja sam im davao sanse, igrali su fin fudbal, imali rezultate, ali sada uvidjam koliki je kreten Ranieri. Jbt, pa onaj Obbadi nista ne zna, niti nema pas, niti sut, niti je nesto odlican u odbrani, lik 30 godina ima, ja ne znam na osnovu cega on igrao svaku tekmu, ali svaku tekmu u timu Monaca. Jos ovaj kreten gura Moutinha na 10-ku, moze on to, ali je 3x bolji kao veznjak klasican. A Kondogbia na kasicicu dobija sansu. Pa kada ti vec igra ovaj na 10, daj zver umesto Obbadija idiJote glupi. Stvarno nema pojma lik.

                        PSG ce uzeti prvenstvo lagano, samo zato sto ovi imaju teskog idiota na klupi.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kakav je onaj James Rodriguez ? Placen je masno, valjda nekih 45 milki je dato za njega. Malo sam ga gledao u Portu, ali bas malo pa sam se zacudio kad su dali onoliki novac za njega. Ima li ko kakav info o njemu ?

                          Comment


                          • Drago mi zbog Abidala da uspijeva zadržati taj takmičarski ritam poslije svega što je prošao, svaka mu čast...

                            Kada se samo sjetim kako je igrao u Barseloni, posebno u periodu dok je Gvardiola bio trener

                            Inače, on bi se trebao vratiti u Barselonu kada završi karijeru, čeka ga funkcija

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Kakav je onaj James Rodriguez ? Placen je masno, valjda nekih 45 milki je dato za njega. Malo sam ga gledao u Portu, ali bas malo pa sam se zacudio kad su dali onoliki novac za njega. Ima li ko kakav info o njemu ?
                              Ja sam ga gledao i mene podsjeca na vrijeme u Sarajevu,cas vako cas onako
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Kakav je onaj James Rodriguez ? Placen je masno, valjda nekih 45 milki je dato za njega. Malo sam ga gledao u Portu, ali bas malo pa sam se zacudio kad su dali onoliki novac za njega. Ima li ko kakav info o njemu ?
                                Iskreno je razocarao, barem mene, ne znam za Freskaru i Daleta.

                                Ocekivao sam dosta vise, a i Monaco me veceras negativno iznenadio, mada je Lille(pogotovo Enyeama) odigrao odlicno. Osim Falcao-a, pojacanja malo razocarala, mada im je trener ocajan, pa ne moze covek nista ni ocekivati.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X