Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon prošlog vikenda i fantastičnog derbi meča protiv Monaca (1:1) klupski fudbal u Francuskoj se nastavlja, a tako nas na programu čeka duel Valenciennesa i gostujućeg Parisa. Favorit je jasan, ali tko prati ovu ligu zna vrlo dobro kako USVA može da bude jako tvrd orah. Naravno. Parižani su favoriti na papiru, i stoga pobjeda mora da se desi jer s eventualnim kiksom, momčad iz Kneževine bi još više "utekla".

    Meč je na programu u 19h, a direktno uključenje je prolongirano na AS1. Allez!
    Last edited by ; 25-09-13, 15:18.

    Comment


    • Loše vijesti za PSG, Silva 6 sedmica van terena!

      Comment


      • Pa nek ljudi kazu ne mogu Ibra i Cavani zajedno ..

        Mislim da niko niko ne proigrava ovako dobro , kao Ibra Edinsona ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Pa bolji Valencienes u prvom...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Smor utakmica gledao ja prvo poluvrijeme,gledam onog Verrattija i Lavezzija kako se brukaju,pa sta se desava s njima ja ne kontam...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Tanak trener Blan.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Tanak trener Blan.
                Nije on ipak taj kadar, niti autoritet...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • 39'

                  Rivière E.

                  41'

                  Falcao R.


                  Ovo dvoje ubise... Gde je Dale vrsni poznavalac francuskih sobarica?
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa bolji Valencienes u prvom...
                    Nije to bitno , ja pricam iskljucivo o saradnji Ibrahimovica i Cavania ;)

                    Drugo nisam gledao , pojma nemam kako su tamo igrali , ali dobise ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Kako to radi pravi duo, glupavi Zabar se setio da upari Riviera i Falcaoa, ovaj mu sedi na klupi, a najjaci strelac lige...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Falcao stavio jos jedan, inace igrao i James od pocetka, daleko najjaca postava Monaca, konacno je Moutinho bio klasican centralni, pored njega Kondogbia, na krilima Ocampos i James, valjda ce to ovaj Ranieri izvaliti. Riviere 6 golova, Falcao 7, najjaci duo u ligi, nadmasice verovatno skuplji tandem iz PSG.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Moram reći da me uopšte nije impresionirao tandem Ibrahimović - Kavani. Jbg, Kavani nije Kavani ako djeluje po krilu, čovjek je mnogo ubojitiji u špicu i tačka. Mada Blan mora jednog od njih dvojice staviti na krilo, izabrao je Kavanija što je i logično jer Zlatan još više nije za krila. Jedina ubjedljivija pobjeda ove sezone PSG-a je protiv Olimpijakosa na strani u LŠ, mada i tu su tri gola pala nakon kornera, bez nekih izrađenih akcija koliko sam mogao vidjeti iz onog pregleda.

                          Ovo je moj stav na osnovu dosdašnjeg dijela sezone, naravno ne isključujem mogućnost znatno efikasnije saradnje ove dvojice u nastavku.
                          Last edited by ognjen; 30-09-13, 16:32.

                          Comment


                          • Ima ovaj kreten Ranieri da uzme, mora da prekine to prokletstvo.

                            Blanc me razocarao, stvarno je tanak, doduse i nije toliko kriv, ali i jeste. Tesko ti mozes rasporediti minute, pogotovo sto imas dva svetska igraca na istoj poziciji, i dalje verujem da to ne moze da funkcionise cele sezone, nisu takvi tipovi. Ali opet, sto ga je i dovodio koji djavo.
                            Drugo, Moura je bas los, ne lici na sebe decko, stagnira, a sta tek reci za Pastorea. Lavezzi odavno nije onaj stari.
                            Nekako mi Monaco deluje kompaktnije na terenu, u ovih 6 kola, koliko sam gledao ove ekipe, a ljudi su vrlo brzo otpisali njih, zbog trenera. Ali problem je sto i PSG zbog toga nece biti siguran, plus oni imaju Evropu, a ovi ne.
                            Marseille je tu diskutabilan, mada oni jedini mogu nesto da se umesaju...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Freshko evo ih zajedno u napadu

                              Spoiler

                              Comment


                              • 94% - MarkoBasa has won 34 of his 36 duels, the best ratio in L1 this season (min. 10 duels). Warrior.
                                Gigant.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X