Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robin Bairner ‏@RBairner 5m
    OFFICIAL: #Marseille have signed Mario #Lemina from Lorient. Fee reportedly €11 million.
    Trosi se opasno...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Boudebouz iz Sochauxa u Bastiu ..

      Jebi ga , do prosle godine su se strasni klubovi povezivali sa njim , ali hajde nije ni ovo toliko lose , jer sam danas cuo da je bas uzasno nezadovoljan u Sochauxu bio ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Cuo sam da je Lemina supertalenat, dosta love za njega...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Cavani klupica lagano veceras kao i pojacanje Marquinhos koji se izgleda nece naigrati ove sezone...Matuidi inace za 0:1 zabio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Cavani klupica lagano veceras kao i pojacanje Marquinhos koji se izgleda nece naigrati ove sezone...Matuidi inace za 0:1 zabio
            Marquinhos-a je zadesila neka bolest prilikom dolaska u PSG, tako da vjerovatno još nije spreman

            jebote, ja skroz zaboravio na ovu tekmu, a od juče razmišljam kako ću je gledati i zaboravim
            Last edited by ognjen; 13-09-13, 20:40.

            Comment


            • Ma dzaba mu sva opravdanja evo npr veceras par puta se lose postavio Thiago Silva,a Alex fenomenalno ispravljao bez faula i vidi se da se odlicno nadopunjuju i da su uigrani sto je kod stopera zlato i to se ne dira ni za zivu glavu...ne vidim da ce on tu upasti osim ako se neko ne povrijedi
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Akane, kakav gol je dao brat Lucas?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma ovi se otvorili skroz i neka polukontra PSG-a(lose postavljena odbrana) koju su istrcali Lucas i Ibra...krenuo Moura da doda Ibri i golman pobjegao skroz na drugu stranu i Lucas na prazan go nakon varke tijelom
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • kakva lopta Lukasa za Ibrahimovića, no golman Bordoa na visini zadatka ali možda je mogao i Zlatan bolje

                    Comment


                    • Ovaj Rabiot bi trebao sve vise da igra jer je mali odlican,a realno u vezi im i nije neka konkurencija kao na ostalim pozicijama,tu je samo siguran Matuidi masina ostali i ne bas...

                      Odigrali su najbolju utakmicu ove sezone sigurno,vrlo sigurna pobjeda
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Rabiot trebao ranije odmah da se posalje na kaljenje, tek na polusezoni otisao u Toulouse i tamo bio sjajan. Veliki talenat, i vidim da mu Blanc pruza sansu sto je odlicno.
                        Ali kada vidis da ti je Cavani klupa, ne znas sta da mislis...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Macka je Edinson,ali Ibra ima prednost siguran sam...realno losa mi je ideja da igraju obojica,a navijaci su veceras dali podrsku Zlatanu ipak
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Hajde Moura konacno majstore

                            Prvi gol jebo te , bar se ja ne sjecam niti jednog od prije .. Mislim , kod njega nije sve u golovima , radi on sve sto je potrebno , ali bitno da je probio led
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • I corava koka jedno zno ubode,prvi go Moure...

                              Morao je Cavani negdje drugo otici jebale ga pare...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Macka je Edinson,ali Ibra ima prednost siguran sam...realno losa mi je ideja da igraju obojica,a navijaci su veceras dali podrsku Zlatanu ipak
                                Ja ih nisam nikad ni video zajedno, ne funkcionise Cavani sa drugim napadacima, pogotovo ne sa identicnim igracem kao sto je Ibra, ne vidim njih zajedno nigde. Ide to nekako sa Suarezom, to vec ok, ali sa Ibrom tesko. Ne vidim ni poentu sto su ga doveli, mada kapiram da ce ih Blanc rotirati izmedju LS, lige i kupova, ali tu ce da se nabija nezadovoljstvo, kome prvom ego proradi, mada Ibra je mator, kapiram da ce njega da teraju sledece sezone...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X