Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predpostavio sam da je tako nesto,nego bas slabo pratim Francuze...;)

    Inace,ono sto sam video od Monaka je blagi ocaj...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Cim ne igraju Moura i Verratti od starta odmah PSG dobija...

      Moji miljenici sa Velodrom stadiona lagano prvi,sprda se igrom Gignac
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jerome Pugmire
        @jeromepugmire

        Geoffrey Kondogbia on his way to Monaco for 20 million euros, according to usually reliable RMC radio. Hell of a signing if they get him.
        Dobro pojacanje, trebalo je biti Arsenalovo ili Junajtedovo ali jbg kad su oni nesposobni.
        sigpic

        Comment


        • Kad nece da plate kintu, ima ko hoce. Monaco od nikakvog veznog, sada ima poprilicno beton, Moutinho koji se danas vratio treningu i bice spreman za Marseille u nedelju, Toulalan i sada Kondogbia. Jos da su onog malog Mendya zaustavili da ne ide u Nizzu, ali nekada ni pare nisu sve...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Thauvin trenutno strajkuje i nece da igra za Lille. Ekipa trazi 15m za momka. Stvarno jako nezrelo i neodgovorno od strane mladog momka, razocarao me skroz. Marseille se pominje kao glavni konkurent da ga potpise.

            Elem, transfer Kondogbie bi trebao biti ozvanicen danas, sjajno pojacanje Monaca koji mi u prva tri kola deluje kao kompaktnija ekipa od PSG.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ako dovede njega Marseille to znaci da se titula napada
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Napadaju je oni i bez njega, najavio sam ja Marseille kao glavne "protiv-kanditade" PSG za titulu... Mada, gledao sam i Monaco, i moram priznati da djuskaju dobar fudbal, i to bez Jamesa i Moutinha koji se vraca upravo protiv Marseilla za vikend, a stize im Kondogbia. Takodje, Riviere bi mogao da bude senzacionalan boom, odlican igrac...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Meni je onaj Rodriguez sve losiji i losiji igrac,pojma nemam zasto

                  Momci sa Velodromea igra strasan fudbal jer Gignac igra bas prekaljeno u posljednje vrijeme,a i Payet je fenomenalno pojacanje....
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Payet sjajan igrac. Steal za nekih 13-14m koliko su ga uzeli. Gignac prekaljeni majstor se vraca u formu, bice Marseille jak, jos ako dovedu ovog supertalenta, bice to zajebancija. Sigurno udaraju na titulu...

                    Cini ti se, imao povredu James, vuce je jos iz Porta, i sad se izgleda opet povredio.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Sad je bio klupa u ligi pa je kasnije usao...ofalio mi je prije daleko brez napadao na igrace,sada mi je nekako nesiguran,neodlucan

                      Vidi ovdje cifre koja se spominje za Payeta,a ja sam inace cuo da je oko 10 sto ti ga dodje prakticno dzabe

                      http://www.transfermarkt.de/de/olymp...erein_244.html
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jeste, i meni deluje nesigurno, ali sve je to posledica povrede, i to teze.

                        A sto se tice Payeta, ja sam se nesto zamislio, platili ga 7,6m funti, manje nego sto ga je Lille platio kada ga je doveo. Lille bukalno nista nije zaradio na njemu... Steal i to smesan...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Danas sam citao da su u red za Thauvina stali skoro svi veci evropski klubovi-Borussia, Chelsea, Arsenal, Marseille i jos dosta njih, ne mogu da se setim sad, a tweet me mrzi da trazim.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Da ali je momak rekao da nece van Francuske, tako da PSG, Monaco i Marseille realne opcije...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • THAUVIN NEWS: @mohamedbouhafsi reporting that OM have offered €10m plus €2m bonuses to Lille for the winger. Time to sell
                              Jbg, Lille se bas raspada...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • 17m za Kondogbiu, sjajno pojacanje... Sa ovim pojacanjem, Monaco je potrosio ovog leta oko 166m evra, najvise ove sezone...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X