Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra utakmica na de la Routu, Auba opet dao gol i asistirao, ali jos jedan igrac se istice iz utakmice u utakmicu, to je Mollo.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kako Thauvin unisti Lyon... Ovim debaklom se Lyon oprostio od titule, sjajnog igraca je Lille obezbedio na leto...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ja sam cuo da oni imaju plan stvaranja ekipe kroz narednih 5 godina.

        Eto, titula je u Parizu. Ali zato je velika guzva za mjesta u LS, mozda St. Etienne stigne Marseille.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Ja sam cuo da oni imaju plan stvaranja ekipe kroz narednih 5 godina.

          Eto, titula je u Parizu. Ali zato je velika guzva za mjesta u LS, mozda St. Etienne stigne Marseille.
          Voleo bih vise nego ista da St. Etienne stigne Marsej, sjajno igraju, od Nove Godine, 6 pobeda i 3 remija, naravno, nije slucajnost da je bas od tada Auba poceo da trpa, 7 tekmi, 8 golova. Isto tako bih zeleo da napomenem januarsko pojacanje, Yohan Mollo, dosao na pozajmicu i pored Aube verovatno najzasluzniji za ovaj strasan niz "Zelenih".

          Lille ima opasan projekat, nisu dzaba gradili ovaj "velelepni" stadion. Vec imaju sjajne igrace i neke velike potencijale, i kapiram da prave ekipu na duze staze...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Vidjecemo kako ce Lille zadrzati Dignea. On bi im mogao biti kamen i osnova buduceg tima, gradjevinarski receno.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Kako Martin igra u Lilleu? Znam da je u pocetku bio slab, jel se nesto promenilo?
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Kako Martin igra u Lilleu? Znam da je u pocetku bio slab, jel se nesto promenilo?
                Igra dobro ove sezone, ali i dalje to nije onaj nivo kada je u Sochaux-u igrao, ili kada je na debiju za repku zabio dva sjajna gola, ne daje ono sto se od njega ocekivalo kada je dosao nazlost. Istina da ima krivice i kod trenera Rudija Garcie, jer momak uglavnom igra klasicnog centralnog veznog ove sezone, mislim moze on to, ali daleko opasniji na poziciji ofanzivnog veziste.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ligue 1 - Results, table and highlights - 29. kolo




                  Highlights




                  Video mora da se gleda na YT...

                  Tabela, rezultati i parovi sledeceg kola




                  Lista strelaca

                  Last edited by Freshman; 19-03-13, 13:30.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • U ovom kolu se inace Sidney Govou stravicno povredio, u pitanju je povreda kolena, tacnije slomljena patella... Kod ovakvih vrsta povreda iako izgledaju strasno, oporavak je relativno brzi, i operacija je skoro uvek 100% - tna...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment




                    • Eto jedna slika sa derbija kola, ne mora se govoriti o cijim se navijacima radi

                      Comment


                      • http://www.24sport.rs/sport/Fudbal/A...e%C4%91a!.html

                        Comment


                        • ...izjavio je Brazilac koji je za "Svece" na 8 meceva dao 5 golova

                          Kako da nije,prvo ne znam zasto su uopste ovo dodali kad je za poentu ove vijesti nepotrebno,a i nije istina
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Па да објасне народу ко је Моура, само што су се зајебали у рачуни, брат није још ваљда дао гол за ПСЖ
                            Колико је вест у ствари поткрепљена информацијама нетачмног карактера доводим у питање и ову његову изјаву

                            Comment


                            • Pomijesali asistencije i golove.

                              Da malo ubodem Brajkulu, igra PSG dosta bolja kada je u prvih 11 Beckham nego njegov miljenik Verratti.

                              Comment


                              • To je istina da je Ibra takav , sam u knjizi kaze da kad se ne dere na saigrace to nije on

                                Ali ne znam sta Moura o tome ima pricati , valjda je dovoljno da Ibra sam kaze ..

                                A ovo za 5 golova
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X