Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav pokusaj Lucasa glavom sa penala... Dobro se drzi Toulouse, mada nisam video prvi gol PSZ-a, sad se ukljucih u mec...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • 20 gol Ibre, asistencija Moure, mnogo lako ovo deluje, s ozbirom da Toulouse napada i ima inicijativu.

      EDIT: Neuhvatljivi Moura, koliko jak igrac, naterao M'Benguea na drugi zuti karton, gotov mec vec sada...
      Ben Yedder u ocajnoj formi...
      Last edited by Freshman; 01-02-13, 20:10.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Mogao je sudija i penal sad da svira nakon suta Pastorea,PSG se sprda i evo crveni za Toulose
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Da ovaj nije dobio drugi zuti, gledali bi dobru tekmu, ovako ce PSZ verovatno jos jedan do dva gola dati. Steta, a mnogo dobra ova ekipa Toulouse cak iako im je otisao Moussa... Aurier ce biti mnogo mocan igrac, najbolji za Toulouse uz mocnog Capouea. Ali ne vredi kad Moura dominira...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Moura napravi slalom, i onda Ibra pokusaj genijalnog loba, ipak nije gol...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kako ih samo ne volim(PSG),da je ostao cijeli Marseille na okupu opet bi se borili za titulu siguran sam,a ovako i LS dosta za moje prevarante
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Moura pametan izbor napravio. Dosao u ligu gde je Tito i niko mu nista ne moze. Dajem mu jos godinu dana u PSG-u i ode on u jaci tim/ligu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Sto, ne volis ih inace, ili od kako je dosao seik Al Thani sa svojim parama ???

                  Ma dobar je Marsej i ovako, pogle sta rade braca Ayew, haos prave... Jaki su oni, samo PSZ je prejak, dosta im je i LS. Da Renu nije otisao M'Vila, i tu bi bilo gusto...

                  EDIT: I Moura druga asistencija za Sakhoa....
                  Last edited by Freshman; 01-02-13, 20:59.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ma ne volim ja njih nikako,oduvijek je tako nema ti to kod mene nikad veze s parama.Momke sa Velodroma bas gotivim od kada pratim fucu njih u Francuskoj najvise...

                    Volim i Gignaca mocnog i steta za povrede,a meni je on odlican spic,sve skoro zna majstor.Otisli i Lucho i Cezar jbg,previse je to iako braca Ayew igraju odlicno;)
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sta pocini Ibrakadabra.... I van der Wiel rutisnki, ali Ibra...

                      Pa jbg, ne samo oni, otisao i Mbia, i on je bio kljucan igrac... Gotivna je ekipa Marseja, uostalom velika istorija prati taj klub...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Mbia,Didier Deschamps isto koji je za mene majstor,ma mnogo brate,jedino prevaru Brandaoa niko ne zali
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Braca Ayew obecavaju, pogotovo Jordan posto je mladji, Andre je vec klasa za ligu i sire, i moze se ocekivati njegov odlazak na leto, ko god da ga ugrabi, fenomenalan igrac...

                          Brandao je meni bas gotivan igrac, ono jest da je davao golove svake prestupne, ali je umeo da odradi lucidne poteze, klasican propali Brazilac...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ja sam kontao da ce Andre sigurno u PL,ali nece niko da ga plati,odlican bio dugo vremena na lijevom beku,ali zadnjih godinu i po dana igra krilo i tu je rekao bih jos bolji...

                            Arsenal ce skoro sam siguran biti opcija za ljeto,njima bi bas valjao jer nemaju bas dobra klasicna krila
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ja sam kontao da ce Andre sigurno u PL,ali nece niko da ga plati,odlican bio dugo vremena na lijevom beku,ali zadnjih godinu i po dana igra krilo i tu je rekao bih jos bolji...

                              Arsenal ce skoro sam siguran biti opcija za ljeto,njima bi bas valjao jer nemaju bas dobra klasicna krila
                              Od kako je u Marseju, nikad nije igrao poziciju levog beka, covek krilo od kako zna za sebe... Pomesao si ti to nesto Akane... Pa nece otici jer Marsej nece da ga da jeftino, a Inter, Celsi i jos neki su se jako interesovali u protekle dve godine. Jako konstantan igrac i ubica sa leve strane. Tehnika, brzina, sut, sve ima...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Od kako je u Marseju, nikad nije igrao poziciju levog beka, covek krilo od kako zna za sebe... Pomesao si ti to nesto Akane... Pa nece otici jer Marsej nece da ga da jeftino, a Inter, Celsi i jos neki su se jako interesovali u protekle dve godine. Jako konstantan igrac i ubica sa leve strane. Tehnika, brzina, sut, sve ima...
                                Nisam zivota mi sto posto,tada tek dobio arenu 1 i stalno prenosili Marseille a covjek igrao lijevog beka,eto da se ne kunem
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X