Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tim kola, posjeta, ocjene za igrače broj isključenja itd...

    Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.


    sigpic

    Pats, Celtics, Bruins, Red Sox

    Comment





    • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Mocni Ruffier odveo St.Etienne u 1/2 kupa , eliminsali PSG nakon izvodjenja penala ..

        Sramota je da Ruffier nema mjesta u reprezentaciji Francuske , pa makar kao treci golman , strasan je covjek vec 3-4 sezone !

        Ocigledno PSG nemocan protiv St.Etiennea , skoro su ih i u ligi dobili
        Last edited by Dale; 27-11-12, 22:39.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ligue 1 - Results, table and highlights - 16. kolo



          Toulouse FC vs SC Bastia (0-0)
          Spoiler


          Paris Saint Germain PSG vs Evian Thonon Gaillard (4-0)
          Spoiler


          ESTAC Troyes vs OGC Nice (1-1)
          Spoiler


          FC Sochaux-Montbéliard vs LOSC Lille (1-1)
          Spoiler


          Montpellier Hérault SC vs AC Ajaccio (3-0)
          Spoiler


          AS Nancy Lorraine vs Valenciennes FC (1-1)
          Spoiler


          Stade Rennes FC vs Stade Brestois 29 (2-2)
          Spoiler


          Olympique de Marseille vs FC Lorient (0-3)
          Spoiler


          Stade de Reims vs Girondins de Bordeaux (0-0)
          Spoiler


          AS Saint-Etienne - Olympique Lyonnais (0-1)
          Spoiler


          Tabela

          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Jucer je PSG ostvario gostujucu pobjedu nad Valenciennes-om rezultatom 0:4. Odlicno su saradjivali Ibrahimovic (postigao tri gola, ali se nije namuci kod njih), Menez i Pastore. Lavezzi za kraj na centru se oslobodio stopera Valenciennes-a i zabio drugi gol u Ligue 1.

            Mozda su skontali da moraju saradjivati, ako misle do titule.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Jucer je PSG ostvario gostujucu pobjedu nad Valenciennes-om rezultatom 0:4. Odlicno su saradjivali Ibrahimovic (postigao tri gola, ali se nije namuci kod njih), Menez i Pastore. Lavezzi za kraj na centru se oslobodio stopera Valenciennes-a i zabio drugi gol u Ligue 1.

              Mozda su skontali da moraju saradjivati, ako misle do titule.
              Osvojice oni titulu, ne vredi premocni su cak i kad ne igraju kako treba, a ako se uklope, ako budu kao jedan, dominirace ruzno. Ibra ima vec 17 golova, ubedljivo dominira kao strelac...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pozdravljam ozilvljavanje ove teme. Fresharu cu podsjecati da redovno ovdje stavlja friske infromacije.

                Lyon trenutno ide prema novoj tituli iako jos nista nije gotovo. Oduvijek su mi bili najdrazi u Francuskoj. Bice interesantna borba za prvaka. Realno, Lyon ovu prednost ima zahvaljujuci PSG-u koji jos uvijek ne dise punim plucima. Ako Lyon odrzi ovih +5 do marta, Carlo ce biti pod ogromnim pritiskom. Pored Lyona i PSG-a tu je i Marseille. Mislim da se St. Etienne nece umijesati u borbu za prvaka iako ne bih imao nista protiv. Jos zanimljivije ce biti to mjesto za LS-a, mnogo timova se nagurava za to mjesto. Jos da se Monaco vrati u ovo drustvo i liga bi dobila poseban smek. Nedostaje Monaco.
                Last edited by bracala; 12-12-12, 15:26.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Jucer me bas iznenadila reakcija Ibrahimovica nakon sto mu je Menez dodao za treci gol, kasnije je Ibra trazio u svakoj prilici da mu uzvrati. Cak je jednom mogao zabiti gol, ali je uposlio Meneza koji je ocajno osutao loptu.

                  Nece im biti lagano pored Lyona i Marseille-a s kojim se nikad ne zna. Izgleda da se u ekipu vraca Gignac koji je po mom nekom ukusu dobar napadac, samo ga Didier Deschamps ne mirise. Prosle sezone dok je bio trener Marseille-a rekao mu je da nije u njegovim planovima, tako da su mu i reprezentativna vrata zatvorena, a sigurno ima mjesta u repki.

                  Comment


                  • Jak je St. Etienne, itekako se tu oni mogu umesati, imaju par jakih individualaca, kao ovaj momak na mom avataru npr... Imaju par slabih partija sad su izgubili u velikom derbiju protiv Lyona, minimalcem, a mogli su izvuci remi, jbg igrali sa igracem manje. Ne igra Lyon toliko dobro, ali su mnogo tvrdi i konstantni zato su prvi. Marsej pak ume da kiksne, kao u ovom kolu, na svom terenu da puknes od Lorienta uzas...
                    Zato je meni PSZ najjaci, oni odskacu individualnim kvalitetom, evo dvaputa zaredom dobijaju 4:0, pokazuju silu, a Pastore sve vise lici na onaj WC potencijal iz Palerma, mnogo bolestan igrac.
                    Vratio se Lavezzi, mislim da uzimaju tron, ali sacekajmo neku jacu tekmu, vec sledece nedelje, veliki derbi sa Lyonom, tu cemo videti ko je jaci...

                    EDIT: E Danijele da si ti meni ziv i zdrav, Deshcamp odavno nije trener Marseja, Baup je prvi covek sada, i on sada vise koristi Gignaka, nego Remya koji je ocajan ove godine.
                    Last edited by Freshman; 12-12-12, 15:40.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Дерби са Лионом иде у лаган Х, и то без голова ;)
                      и шта онда ко је јачи ?

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Дерби са Лионом иде у лаган Х, и то без голова ;)
                        и шта онда ко је јачи ?
                        Ovako nalozen PSZ, nema sanse da prodje bez golova...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ovako nalozen PSZ, nema sanse da prodje bez golova...
                          Затвориће Лион Бишевац
                          Ае нека буде 1:1, и ко је онда јачи?

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            EDIT: E Danijele da si ti meni ziv i zdrav, Deshcamp odavno nije trener Marseja, Baup je prvi covek sada, i on sada vise koristi Gignaka, nego Remya koji je ocajan ove godine.
                            Pa znam vidis da sam napisao prosle sezone . Kad je ovaj otisao svanulo Gignacu brzo zabio pet golova, samo ga povreda zaustavila.

                            Comment


                            • Originally posted by danijelkr View Post
                              Pa znam vidis da sam napisao prosle sezone . Kad je ovaj otisao svanulo Gignacu brzo zabio pet golova, samo ga povreda zaustavila.
                              Nisam procitao ceo post... Sry Danijele, ispao sam budala sad... Remiju treba 40 meceva da da 10 golova, tako da je Gignac bolja opcija, iako je ovaj kompletniji igrac, mozda je bolji kad je SS ili krilo, nije on za klasicnog spica.

                              @Brajkula, PSZ ce biti bolji zato sto ce dobiti taj mec...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Jak je St. Etienne ali ne znam bas da li mogu biti toliko konstantni do samog kraja. Eto prije par kola su kiksali protiv Eviana, sjecam se (ako grijesim, ispravi posto mi je mrsko guglati) i takvi kiksevi ih mogu udaljiti od borbe za titulu. Lyon je tvrd, ne daju puno ali i ne primaju puno. Pretezno su njihove utakmice na 2 gola. Koriste igracki kadar kakav imaju dosta kvalitetno. Proslo je vrijeme kada su silovali ligu dugi niz godina sa majstorima poput Juninha, Maloude, Essiena, Benzeme itd. Dobro je pa je Gomis u formi i to gura ekipu, a zna se koliko je vazno da u ekipi koja igra cvrsto imas raspolozenog spica. Sto se tice PSG-a... pa prije par dana sam citao da je Ibrahimovic unio dosta neslaganja u ekipu sve zbog toga sto je narcisoidan lik i sto zeli da se citav tim njemu dodvorava. Pa onda se pominjala nedisciplina kod Lavezzija i Pastorea. Jos uvijek nisu jak kolektiv, a na putu ka tome ih koce 3 igraca. S druge strane, bilo koji od ta 3 igraca moze sam donijeti pobjedu i to je ono sto ih stavlja kao prve favorite za prvaka. Bice Lyonu pretesko protiv njih za vikend. Izvuci bod iz tog meca bi bilo zlata vrijedno.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X