Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umeo je Cavani baš propisno da se obruka, ali jednostavno dobije/stvori/nađe se u previše prilika da ne bi postigao dobar broj golova u sezoni.

    Dobar meč, razmišljao se da li Inter da gledam, ali cenim da je ovo pravi izbor

    Comment


    • Izvuce ih Cavani sa dva gola. Unistio ih PSG u svim segmentima igre, ali na kraju samo bod.

      Sent from my Samsung using Tapatalk

      Comment


      • Volio bih da je Nica pobijedila ali zaista je PSZ bio neuporedivo dominantija ekipa u svim segmentima. Nica je imala velikih problema u toj odbrambenoj postavci ali iskusni Dante je bio fantastican. Imam utisak da je PSZ imao masu prostora za stvaranje boljih sansi ali da to nisu znali da iskoriste. Nerealan rezultat na kraju prvog poluvremena ako gledamo taj igracki aspekt ali sve je to fudbal.

        Drugo poluvrijeme dobrim dijelom nazalost nisam mogao da gledam.

        Comment


        • Draksler ce u PSZ.
          sigpic

          Comment


          • Monaco ne bira protivnika, ni takmicenje. 7-0 vode protiv Rena

            Comment


            • Koliko se samo Monako mucio prosle sezone sa davanjem golova, mislim da im je na kraju sezone bio najbolji strelac Silva sa samo osam pogodaka u ligi. Ove sezone ubijaju sa novom formacijom, novim parom napadaca, bekova i vrlo inteligentnom investicijom u vidu stopera iz Torina.

              Comment


              • Pravi test ih ocekuje protiv Pepa.

                Sent from my Samsung using Tapatalk

                Comment


                • Mene ne bih zacudilo i da izbace Siti. Deluju mi kao kompletniji tim uz to imaju dovoljno materijala da se zatvore i da na kontre izlamaju onu mucenu odbranu Sitija, kao sto su uradili i Parizanima. Kod Monaka me najvise odusevljava koliko oni imaju talentovanih klinaca u prvom timu, po tome su definitivno broj 1 u fudbalu trenutno.

                  Comment


                  • Da su igrali za jednu nedelju stavio bih sve sto imam na Monaco, ali daleko je Februar. Mozda se promeni forma, Siti da je podigne a ovo sto trenutno radi Monaco nije realno jbt Podsecaju me na Hejneksov Bajern, i oni su tada sibali po 5 golova preko 1 tekme

                    Comment


                    • Utakmice se igraju tek za par mjeseci, tako da ne ocekujem ovako los City. Za Monaco se nadam da ce da nastave da igraju ovako.

                      Sent from my Samsung using Tapatalk

                      Comment


                      • U ovom trenutku deluje izvodljivo svakako, ali ko zna šta se sve može desiti do tad.. Meni je sve u svemu krivo što su City izvukli, ali nadam se da će ih proći. I navijam da uzmu titulu ove godine u Francuskoj, koja odavno nije bila zanimljivija za praćenje

                        Comment




                        • Mislim da ovo neće nikog iznenaditi

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X