Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od ofanzivnih igraca jedino su u full formi Pastore i Gameiro , kad Nene i Menez pocnu da igraju kako znaju , uz sjajne Matuidia , Chantomea i Bodmera + sjajna odbrana bit ce bas , bas jaki , a u januaru i stizu novi igraci , tako da ce biti opasni strasno .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Da, da. Jos koja kockica da se slozi i bice strasni i u LE.

      Pastore polako stice tu ulogu lidera. I svakako da bi PSG mogao biti dominantan u Francuskoj narednim godinama. Sto se tice ove sezone, zasad im ide dobro, ali naravno nista jos nije rjeseno, vidjecemo na kraju.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Pratil iko ovo?
        Inace, ovo ce vjerovatno biti strasna sezona, 4 tima u trci za titulu..

        Comment


        • jbt.............!Ne znam kad sam sramotniju utakmicu gledao od sinocne PSG-Lille....znaci bukvalno nije bilo sansi,nije bilo nicega..samo aut,faul,aut,faul....ofsajd...faul..faul..aut....p a gusenje lopte,pa faul pa ukazivanje pomoci,pa aut..pa faul...znaci,sve je ovako bilo...jedino utakmice monpeljea liche na nesto...i to samo liche;) ali ovo sinoc


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Po meni nema dosadnijeg fudbaala od Francuza!!
            Toliko umeju da umrtve utakmicu kao sinoc PSG-Lil strasno...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ohoho.. Bekam je sve dogovorio i ostaje samo da potpise ugovor od 1.5 godinu,a to ce uraditi za par dana..
              Dakle, napokon da dobijem neku ekipu koja ce mi biti malo draza od ostalih, PSG

              Comment


              • Pu lil, kakav sam ja maler.
                Lil ima igraca vise, gubi 2-3 poluvrijeme, preokrene na 4-3, i u 94-oj minuti primi go iz kornera, ne zna ni Nica kako je dala go.
                To je zbog toga sto sam ih ja cekao na kladionici, da ja nisam igrao bilo bi 5-0, FUJ!
                sigpic

                Comment


                • Bio sam ''primoran'' da gledam tu utakmicu jer mi je burazer odigrao taj par na kladionici i vidio sam dva strasna gola Hazard-a i Balmont-a.


                  Neocekivani kiks Lille-a.

                  Comment


                  • Anceloti ce vjerovatno da potpise 2.5 godisnji ugovor sa PSGom i potvrda ce da stigne naredne sedmice. Ako se to ostvari Pariz moze da bude izuzetno jak, a plus sto su doveli Bekama koji ce im sto se tice prekida olaksati stvar za 30%

                    Comment


                    • Lyon-PSG 4:4. Upravo sam sad pogledao snimak, nevjerovatna tekma, odavno nesto ovako nisam gledao. PSG poveo 0-1, Lyon se vratio i preokrenuo na 3:1 a par sekundi prije kraja 1 poluvremena Lyon pravi glup penal i na odmor se ide sa 3:2 za lavove. Nastavak donosi jos jedan Lyonov gol za 4:2, a Paris se par minuta poslje tog vraca i rezultat glasi 4:3 a u 93+ minuti PSG nekako uspijeva da ugura loptu u gol i ostaju neporazeni. Pored svih ovih golova, tu je bilo jos desetine sansi, dobrih akcija, pravi derbi zaista. U zadnjih 10 minuta tekme PSG se isfulao kao niko, i ovaj gol u 93 minuti je potpuno zasluzen.

                      Comment


                      • Kakav gol, u kakvoj utakmici i sjajan nacin da se proslavi gol! Veliki respect za Bastosa, svaka cast!


                        Ja sam uploadovo ovaj video jer niko sa youtubea nije to uradio, tj uradili su ali znate kako ono ide.. da im neko nebi obrisao acc, moraju napraviti fake video i u opis tog videa staviti link gdje se mogu vidjeti golovi. Ovako sam ja skratio sve to, skinuo gol sa dailymotiona, stavio na youtube, pa ako hoce, neka uklone, ako nece, nemoraju

                        Comment


                        • Blokirali ga... Al sam video vec gol, strasnu levicu ima Bastos...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kakva golcina Omara Daf-a.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X