Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je ovo kod Francuza večeras, sve ko u BiH ligi, sami kečevi došli.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ma to je kenjanje neverovatno, ja se nešto glupiram igram ppx, 0-2... i naravno ne dobijem ništa. Devojka stavi sve kečeve i pogodi tiket.
      U poslednjih 5 godina nisu bili sve kečevi. Gledam livescore i navijam da se nešto desi, da promaši, da dodje neki X ali ništa.
      I sada me evo sprda već sat vremena.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Kakva liga jbt, PSG pobjego na 24 boda, 61-11 gol razlika, zabili 23 gola više od prvog pratioca, a još 14 kola do kraja.
        Ne znam sad koliki je bodovni rekord za prvog pratioca ili gol razliku, ali idu prema tome polako.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Ma to je kenjanje neverovatno, ja se nešto glupiram igram ppx, 0-2... i naravno ne dobijem ništa. Devojka stavi sve kečeve i pogodi tiket.
          U poslednjih 5 godina nisu bili sve kečevi. Gledam livescore i navijam da se nešto desi, da promaši, da dodje neki X ali ništa.
          I sada me evo sprda već sat vremena.
          -Je l' se gledamo veceras kad zavrsim smenu?
          -Gledamo se.
          -Gde se nadjemo?
          -Bicu ja u Balkan Betu u centru, dodji tu negde.
          -Ok

          23h, sidje dole da te drka naravno.

          -Hocu i ja odigram nesto, znas kako kazu pocetnicka sreca.
          -Ajde odigraj.
          -Boze kakve su vam ovo sifre? Ne razumem nista.
          -Jebi ga.
          -Ovo Frosinone lepo zvuci, uplati mi na njih.
          -Juventus je najjaci u Italiji i igraju kuci, nemoj to, nadjem ti nesto drugo
          -Hocu bas njih!
          -Daj bre ne zajebavaj me, sastavim ti nesto na brzinu i ajmo.

          Ubaci se i neki matori, citav elaborat o najjacem domacinu Evrope koji posle par kikseva mora da dobije fenjerasa kuci.

          -Frosinone! Ako ne da pobede onda bar da igraju nereseno.
          -Ok.



          92. minut 1:1. Gasi sve.
          sigpic

          Comment


          • Italy midfielder Marco Verratti is ‘very happy’ to have signed a new contract with Paris Saint-Germain until 2020.

            Comment


            • U tzv. 5 najjačoj ligi.

              Troyes - PSG 0:9
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ma oni ljudi imaju svoju ligu.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kud ćeš lepše da osvojiš titulu, nego da 8 kola pred kraj dobiješ u gostima 0-9 i overiš titulu...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kad god sam u prilici ispratim meceve Marseja na Velodromu.

                    Neverovatan tim, neverovatan. Toliko talenta, iskustva i fizikalija i opet prave pocetnicke greske, katastrofalne izbore i neozbiljno pristupaju odredjenim situacijama. Upravo gube sa 4-2 od Rena, Gurkuf je bio dvostruki strelac. Sa druge strane, znaju da bljesnu.

                    Las Dijara je veliki igrac. Citavu proslu sezonu je bio bez kluba, a tokom ove igra na visokom nivou, sa lakocom.

                    Comment


                    • I ja sam mislio da ce on imati bolju karijeru jer mi je djelovao kao top potencijal, mada dovoljno je reci da je igrao i za reprezentaciju sto svakako nije slucajno.

                      Ako se ne varam, Arsenal je bio zainteresovan za njega dok je igrao za Bordo.

                      Comment


                      • Ne treba zaboraviti ni da je Gurkuf imao sasvim pristojnu ulogu kao rezervista u onoj sezoni 06/07, kada je Milan poslednji put osvojio LS. Pa i u sledecoj. Njegov problem je bio u tome sto se nije dovoljno integrisao u tim, par igraca je pricalo da nikada zaista nije postao deo kolektiva.

                        Inace, steta zbog povreda. Jedna od retkih pravih ''desetki'' danas.

                        Comment


                        • Uhvatio sad snimak Marsej-Ren. Dembele ako pogodi sa narednim klubom i trenerom ne postoji limit.
                          sigpic

                          Comment


                          • https://www.youtube.com/watch?v=KHQXMmk4npY

                            Comment


                            • Comment




                              • Tooooooooooooooooooooooooooooooooo

                                Eh, posto ne prikazuje sliku, Fekir na klupi Lyona
                                Last edited by Dale; 08-04-16, 19:40.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X