Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj boze 30 razlike cemo da puknemo, kakva sramota.....

    Bas cemo da pobedimo Tursku, sve se bojim.....sa ovakvom igrom, bolje da ne izlazimo na parket.....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Taj Tripkovic je pogodio neke bitne trojke na proslim prvenstvima, Radmah kakav da je ovde bio pao kao kec na deset, Milicica smo se mnogo lako odrekli, a to sto Igor igra za sebe je smejurija, taj covek je najbolji pojedinac u Evroligi ikada iako ga ja mrzim on je cudo igrac. A vi sto mislite da je Duda bezgresan iako je on zasluzan i za ovu igru danas i za ove igrace, to je onda vasa greska i to debela. Trener je uvek kriv.
      Kojim prvenstvima?
      Pogodio je jednu trojku protiv Slovenije kad smo vodili sa 3 razlike i protiv Litvanije u drugoj grupi,ali smo tu vodili citavu utakmicu,nije bilo nista posebno.Jesu ulazili u seriju i stizali nas,ali nije uopste toliko vazna bila.
      On od Paunica za ovu ekipu nije korisniji.

      A ti Wade stvarno seres,moram reci...
      sigpic

      Comment


      • Eto ti meni reci na osvnovu koje igre ti zakljucujes da mi mozemo da dobijemo Tursku? Na osnovu cega? Ti si jedini pravdao reprezentaciju, kako je do motivacije. Nemamo motivaciju protiv Litvanije i Spanije, je li? Mi odbrane nemamo, pa sahranice nas ljudi u reketu, znas sta znaci pojesti.....Na osnovu cega si ti optimista vecni? Igramo kao jedno veliko govno.....sta pravdas tu....
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Eto ti meni reci na osvnovu koje igre ti zakljucujes da mi mozemo da dobijemo Tursku? Na osnovu cega? Ti si jedini pravdao reprezentaciju, kako je do motivacije. Nemamo motivaciju protiv Litvanije i Spanije, je li? Mi odbrane nemamo, pa sahranice nas ljudi u reketu, znas sta znaci pojesti.....Na osnovu cega si ti optimista vecni? Igramo kao jedno veliko govno.....sta pravdas tu....
          A zasto si ti juce pisao da cemo poderati Spance,na osnovu cega si ti to zakljucio?
          Odgovori mi pa cu i ja tebi za Tursku.
          sigpic

          Comment


          • Zato sto sam ja mislio, da mi ne mozemo da igramo losije nego protvi Litvanije, a mi igramo kao govna najobicnija......Ispade da ja serem sto kazem da mi sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo, ti meni reci gde sam ja to pogresio? Ti zapravo mislis da ce se nasa igra okrenuti za 180 stepeni preko noci? Blago tebi.....
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jedno je izgubiti mec,a jedno je ovako izgubiti,sramota.
              Tesko cemo i Turke da pobjedimo sa ovakvom igrom i zalaganjem.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Zato sto sam ja mislio, da mi ne mozemo da igramo losije nego protvi Litvanije, a mi igramo kao govna najobicnija......Ispade da ja serem sto kazem da mi sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo, ti meni reci gde sam ja to pogresio? Ti zapravo mislis da ce se nasa igra okrenuti za 180 stepeni preko noci? Blago tebi.....
                A zasto si mislio da ne mozemo losije? Uvek moze i losije i bolje.
                Kad pobedjujemo najbolji smo za tebe,sve cemo poderati ,a kad gubimo onda smo govna,bravo! Samo si ovako komentarisao tokom celog prvenstva,nista normalno da napises.
                A videcemo da li imamo sta traziti.Mozda i izgubimo od Turske,ali nikada necemo igrati kao najobicnija govna...
                ...tipicni balkanizam.

                @Manda

                Koliko smo izgubili u finalu 2009. godine ?
                Jesmo bili govna tada?
                sigpic

                Comment


                • Krivim Dudu i menadzment saveza za 80% stvari. Ne moze se samo napad igrati, jeste Duda veliki jeste legenda ali je ova odbrana koju mi igramo jedan veliki k***c i svi vi to znate, a za odbranu je uvek trener kriv, za napad i nekako igraci ali za odbranu nemojte da se lazemo.

                  Comment


                  • Strasni,treci poraz za redom,mada sam ovo i ocekivao.Inace,kakvo je sad stanje?Sta treba da se deis da prodjemo dalje?
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Ti si brate meni smesan, sta ja da napisem? Da igramo odlicno kada gubimo 20 razlike od Spanije, koja igra sa pola snage? Je li mozda igramo dobro na ovom prvenstvu? Odigrali dobro protiv Nemacke i Italije, Latviju ne racunam, to se moralo dobiti, a to je na kraju krajeva bilo jadno izdanje...Ti si rekao, manjak motivacije, zato smo igrali lose odbranu protiv strasne Latvije......Balkanizam? Hmmmm, pa dobro, ako ne sme da se kritikuje nasa svemocna kosarkska reprezentacija, onda izvini molim te.....
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post

                        @Manda

                        Koliko smo izgubili u finalu 2009. godine ?
                        Jesmo bili govna tada?
                        Tada smo bili dvije godine mladji,niskusni,a sada se ocekivalo da mozemo bolje igrati,a igramo gore.
                        I to je problem kod nas,nema kritike,vazda je dobro,nije dobro,niko nema konstatnu igru osim Krleta.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Krivim Dudu i menadzment saveza za 80% stvari. Ne moze se samo napad igrati, jeste Duda veliki jeste legenda ali je ova odbrana koju mi igramo jedan veliki k***c i svi vi to znate, a za odbranu je uvek trener kriv, za napad i nekako igraci ali za odbranu nemojte da se lazemo.
                          Jeste i ja to mislim,ali kada nema sredstva,kako da je postavi?
                          Negde sam procitao da ovo pomeranje trojke ne odgovara odbrani Ivkovica jer ne mogu igraci vise stizati da zatvore sut...ne verujem ja bas u ovo,ali do sada tako izgleda,pogotovo protiv Litvanije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dacha View Post
                            Strasni,treci poraz za redom,mada sam ovo i ocekivao.Inace,kakvo je sad stanje?Sta treba da se deis da prodjemo dalje?
                            Samo da pobedimo u nedelju i prolazimo...

                            Comment


                            • ma oni su se predali od pocetka cuvamo se za turke ,takav nacin razmisljanja nikad nije krasio nasu
                              reprezentacijui nisu ni pokusali mislim ne bi ni pobedili ali,razocaran sam ovakim pristupom ..
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Tada smo bili dvije godine mladji,niskusni,a sada se ocekivalo da mozemo bolje igrati,a igramo gore.
                                I to je problem kod nas,nema kritike,vazda je dobro,nije dobro,niko nema konstatnu igru osim Krleta.
                                Sada smo u igrackom kadru slabiji jer nema igraca koji je bio glavni u mnogim elementima igre,a Spanci su jaci.
                                Nema veze razlika,odbrana zabrinjava,ali ne preterujte.

                                Originally posted by D-Wade View Post
                                Ti si brate meni smesan, sta ja da napisem? Da igramo odlicno kada gubimo 20 razlike od Spanije, koja igra sa pola snage? Je li mozda igramo dobro na ovom prvenstvu? Odigrali dobro protiv Nemacke i Italije, Latviju ne racunam, to se moralo dobiti, a to je na kraju krajeva bilo jadno izdanje...Ti si rekao, manjak motivacije, zato smo igrali lose odbranu protiv strasne Latvije......Balkanizam? Hmmmm, pa dobro, ako ne sme da se kritikuje nasa svemocna kosarkska reprezentacija, onda izvini molim te.....
                                Pa de iskritikuj,a nemoj govoriti da su govna,je l' to nekakva kritika?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X