Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pa Borac Banja Luka nije rekao da Partizan nije u igran. Ispravka Partizan je bio apsolutni favorit protiv AEK-a. Što je se sramota porediti Metaloplastiku, ove godine su odlična ekipa i krenuli su mozda stazama stare slave, ja im želim da ponovo budu ono što jesu bili najbolji na svijetu.

    Comment


    • #92
      Originally posted by Miko View Post
      Ovde cu te odmah ispraviti. Partizan je strasno uigran tim. U turniru za LS su bila 4 tima i davane su nam najmanje sanse od ta 4 da udjemo u LS i usli smo ... Na sveopsto iznenadjenje. Protiv AB Kopenhagena , tima kojem predvidjaju final four i mozda titulu ove godine, u kojem brani Hvidt , igra mozda trenutno najbolji bek planete Hansen , plus Kristijansen i jos dosta kvalitetnih igraca izgubili smo samo -6 , jos smo imali egal skoro celo poluvreme, ali su nas glupe greske kostale. Metaloplastiku je sramota porediti sa Partizanom. Ako ovako budemo igrali kroz celu LS bicemo sigurno u drugoj fazi veruj mi Igrali smo strasno protiv Kopenhagena
      Sta rece i osta ziv ,ne pisi toliko gluposti na jednom mjestu,jel ti uopste vidis kakve ti gluposti pises,znas li ti ista o rukometu,ti blage veze nemas sa zivotom,jesi li ti cuo za Hamburg,Atletico Madrid,Kiel,Barcelonu,Chehovske,Monpellier...

      EDIT:Hajde molim te nadji da vidim ko mu to "predvidja" titulu ,ili si opet lupio i izmislio
      Last edited by AK47; 07-10-11, 09:15.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #93
        Ovog vikenda ekipe koje ne igraju 5. kolo igraju europske kupove.

        Liga šampiona
        8.10.
        CO Zagreb - Bosna 19:00 sati
        9.10
        St. Petersburg - Metalurg 15:00 sati

        Kup EHF-a
        8.10.
        Crvena Zvezda - Mojkovac 18:00 sati
        Vardar - Izviđač 18:00 sati
        15.10 i 16.10 i obe utakmice će se igrati u Našicama, nakon dogovora klubova.
        Sutjeska - Nexe

        U dva susreta u Kupu EHF-a sastaju se ekipe iz SEHA lige.
        Last edited by danijelkr; 07-10-11, 09:25.

        Comment


        • #94
          Originally posted by AK47 View Post
          Sta rece i osta ziv ,ne pisi toliko gluposti na jednom mjestu,jel ti uopste vidis kakve ti gluposti pises,znas li ti ista o rukometu,ti blage veze nemas sa zivotom,jesi li ti cuo za Hamburg,Atletico Madrid,Kiel,Barcelonu,Chehovske,Monpellier...

          EDIT:Hajde molim te nadji da vidim ko mu to "predvidja" titulu ,ili si opet lupio i izmislio
          Ne titulu nego Final 4 i predvidja njihov trener kao i trener Partizana , slusao sam na ARENI pre meca izjave i ono kao neki magazin... Favoriti su da budu prvi u nasoj grupi , to sto si cuo mngoo gluposti na jednom mestu cemo pricati kada zavrsi Liga Sampiona Samo cu to ja reci tada tebi sto si ti meni
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #95
            Miko je u pravu za Kopenhagen.Ove sezone su se dobro pojacali i sigurno ce igrati cetvrtfinale.Za plasman u fajnal for treba i zreb da bude na njihovoj strani pa da se izbegnu najjaci rivali, a to su Kil, Hamburg, Barselona i Altetiko Madrid.Za druge ekipe ne verujem da ce moci da im pariraju.

            Comment


            • #96
              Prema balkan-handball 5.kolo će se igrati u ovim terminima

              8.10.2011.

              SUTJESKA - METALOPLASTIKA (20.15h)

              12.10.2011.

              CRVENA ZVEZDA – VARDAR PRO (20.15h)
              IZVIĐAČ – BORAC (19h)
              METALURG – TATRAN (18h)
              BOSNA SARAJEVO – NEXE (18h)

              15.10.2011.

              CO ZAGREB - LOVĆEN

              Mislim da će se pojedine igrati umjesto srijedu u utorak. Vidjećemo jesam li upravu.

              Comment


              • #97
                U prvoj utakmici 5. kola, Metaloplastika bila je bolja od Sutjeske

                Sutjeska - Metaloplastika 20:22 (11:13)

                Nikšić - SC „Nikšić”. Gledalaca: 300. Sudije: Mitrevski i Todorovski (Makedonija). Sedmerci: Sutjeska 1 (1) , Metaloplastika 4 (4). Isključenja: Sutjeska 12, Metaloplastika 10 minuta.
                Sutjeska: Rajković (šest odbrana), Jocović (10 odbrana), Bojanić, Bulajić, Blagojević, Blečić 3, Kaluđerović, Šekarić, Ašanin 1, Majić 5 (1), Đođić 4, Vučković, Trifunović 3, Nikolić 2, Čizmović 2, Nikitović.
                Metaloplastika: Maksimović, Rajić (13 odbrana), Karanović, Živanović 1, Aleksić, Krečković, Novaković, Marjanović 6 (4), Medurić 3, Marković 4, Arsić, Grujičić 4, Vidaković, M. Mitrović 1, L. Mitrović 3, Teodorović.
                Rukometaši Sutjeske nijesu uspjeli u 5. kolu SEHA lige da stignu do dugo čekane pobjede. Bodove je ovoga puta odnijela Metaloplastika.
                Izabranici Zorana Kastratovića u uvodnim minutama bili su na visini zadatka, međutim, kada je gost preokrenuo 10 minuta prije odlaska na odmor, znalački je kontrolisao utakmicu, i potpuno zasluženo stigao do trećeg trijumfa.
                Istina, utakmicu je na najbolji mogući način brzom kontrom otvorio Mirko Majić. Samo minut kasnije Nikšićani su udvostučili prednost,međutim, to je bio signal da se gosti probude i već u 10. minutu stignu do prvog izjednačenja (3:3). Metaloplastika je u 20. minutu golom Marjanovića iz sedmerca stigla do prednosti (8:7), ali je nedugo zatim na drugoj strani uzvratio Radivoje Đođić, za novo poravnanje (8:8). U poslednjem minutu prvog dijela golovima Miloša Markovića i Luke Mitrovića, gosti su na odmor otišli sa dva gola prednosti (13:11).

                "Utakmicu smo morali da dobijemo. Nakon poraza ne preostaje nam ništa drugo sem da izvučemo pouke i da se što prije uzdignemo.Oba rivala napravila su dosta tehničkih grešaka, a u takovoj igri gosti su se bolje snašli", kratko je nakon meča rekao Marko Rajković.

                Serijom 3:0 Metaloplastika je otvorila drugi dio igre, tako da je u 34. minutu na semaforu stajalo (16:11). Od tog trenutka uslijedio je period u kojem su oba rivala pravili tehničke greške, a nerešiva enigma za Nikšićane bio je gostujući čuvar mreže Miloš Rajić, koji je branio gotovo sve. Ipak, u 52. minutu Sutjeska je uspjela da se rezultatski vrati u meč 18:19. U tom trenutku kao da se strah od pobjede uvukao kod domaćih, jer su u par navrata propustili izgledne šanse za izjednačenje.Izabranici Slavka Novakovića znali su propuste da kazne, i znalački utakmicu privedu kraju.

                "U našoj ekipi osjeća se umor zbog igranja u ritmu srijeda - subota. Ipak, zadovoljni smo što smo slavili u Nikšiću. Ni jednoj ekipi neće biti lako da osvoji bodove protiv Sutjeske na njenom terenu. Normalno je da u našoj ekipi tokom igre ima uspona Ipadova.Radi se o mladoj ekipe, tako da je normalno da greške postoje. Mislim da je novoformirano takmičenje pun pogodak za rukomet", kazao je trener Metaloplastike Slavko Novaković.
                Klubovi iz SEHA lige u euro kupovima

                Kup EHF-a

                Vardar - Izviđač 27:25
                Crvena Zvezda - Mojkovac 23:21

                Liga Šampiona

                Zagreb - Bosna 33:19
                Last edited by danijelkr; 08-10-11, 20:51.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Maric91 View Post
                  Miko je u pravu za Kopenhagen.Ove sezone su se dobro pojacali i sigurno ce igrati cetvrtfinale.Za plasman u fajnal for treba i zreb da bude na njihovoj strani pa da se izbegnu najjaci rivali, a to su Kil, Hamburg, Barselona i Altetiko Madrid.Za druge ekipe ne verujem da ce moci da im pariraju.
                  E jedva cekam da vidim taj njihov plasman na final four,a vidjet cemo kako im Monpellier,Vezsprem i Medvedi nece moci parirati
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #99
                    Da li si ti video ko sve igra u Kopenhagenu?
                    Od svih ekipa su se najbolje pojacali i po imenima su jaci od sve tri ekipe koje si naveo.Ja sam rekao da ce sigurno igrati cetvrtfinale, sad za vise od toga videcemo.;)

                    Comment


                    • Svakako da im je ekipa jaka,pojacali su se ali nije to uvijek u rukometu dovoljno,a ove tri ekipe su uigranije ja mislim...cetvrtfinale mozda/vjerovatno,ali ja mislim da od finale foura nema nista
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Neznam gdje da napisem pa cu ovdje Bosna porazena od Zagreba veceras 14 razlike,znaci uspijeli su sa slabijom ekipom izvuci bolji rezultat nego prosle godine.Zagreb imao cak 14 istrcanih kontri,a bosna samo 1.Tu lezi i kljuc ove pobijede,golmani opet losi,Tatar dokazao da bi on trebao biti prvi.Slijedeci mec protiv Nexe-a u srijedu u dvorani Ramiz Salcin

                        Comment


                        • Nerealno je reci da kljuc poraza lezi u ne istrčanim kontrama, ali ima i tu istine. Fali Karačić da potegne u napadu, ali i on ja mislim ne bi bio dovoljan protiv Zagreba.

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Nerealno je reci da kljuc poraza lezi u ne istrčanim kontrama, ali ima i tu istine. Fali Karačić da potegne u napadu, ali i on ja mislim ne bi bio dovoljan protiv Zagreba.
                            Zelio sam reci da kljuc lezi u istrcanim kontrama Zagreba ;)

                            Comment


                            • U pravu je hamza,pa i protiv Kadettena nisu istrcali nijednu kontru...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • I ja mislim da je Hamza donekle upravu ali nije to glavni razlog poraza. Bosna u ovom trenutku ne moze parirati Zagrebu.

                                Protiv Kadetena je bilo samo promašeni kontri.

                                Comment

                                Working...
                                X