Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zagreb - Zvezda 50:25, bolje sta nije imalo prenosa, jer ovakve utakmice nisu za gledanje.
    http://www.seha-liga.com/utakmice/1418
    Last edited by bakigvg; 05-03-12, 18:05.

    Comment


    • Seca li se neko da je u rukometu vidio 50 golova , ja se ne secam da sam ikada vidio
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Bosna-Lovecn 18:28

        Ja nisam ni znao da se danas igra ova utakmica Tako da je ovo prva u SEHI na kojoj nisam bio i ne mogu reci nista vise o igri

        Comment


        • Sutra i u cetvrtak Bosna gostuje kod Metalurga da odradi dve zaostale utakmice. Sta mozemo ocekivati od ovih duela? - Samo rusenje jucerasneg Zagrebovog rekorda
          Loso je ovo sa Bosnom i Zvezdom, ajde Bosna osigurala sponzora, nadajmo se najboljem sledece sezone, a Zvezda je u teskom stanju i u srpskom prvenstvu.

          Comment


          • Moj optimizam sto se tice Bosne je opao nakon sto sam pricao sa drugom koji dosta dobro zna situaciju u klubu. Trenutno niko ne zeli uci u upravni odbor jer je dosta nagomilani problema i da je po zavrsetku sezone moguc i stecaj kluba. Nadam se da do ovog nece doci, ali je sve izglednije.

            Katastrofa u Skoplju je neizbjezna.

            Comment


            • Kao sto je poznato navijaci Vardara popularni Komiti pre pocetka sezone donele su odluku da ce ici samo na utakmice FK Vardara, a ne i na RK Vardar sa obrazlozenjem da nemogu postici svoj maksimum pratiti i rukometase i fudbalere, pa nakon 7-8 godina od kad je FK Vardar osvojio zadnu titulu, ovu godinu se vraca na stare staze, pa tako Komiti su odlucili da daju jedino podrsku na fudbalskom klubu, sta od moje strane nije uopste ispravno, ako se zna da do prosle sezone su isli samo na derbi utakmice kad su igrali protiv Metalurg i u europskim kupovima.
              Ali tu odluku nisu prihvatili podrgrupa Komita poznati kao Combat 87 i su se izjasnili da je ljubav prema Vardaru u svakom sportu, a ne samo u fudbalu.
              Tako za Combat 87 dajem jedan veliki plus a Komite
              Bice u cetvrtak zanimljivo videti dali moze da naprave atmosferu kakva je imala u proslim sezonama, ajde mozda nece da bude paklena, ali barem dostojanstvena kako sta zasluzuju rukometase.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Moj optimizam sto se tice Bosne je opao nakon sto sam pricao sa drugom koji dosta dobro zna situaciju u klubu. Trenutno niko ne zeli uci u upravni odbor jer je dosta nagomilani problema i da je po zavrsetku sezone moguc i stecaj kluba. Nadam se da do ovog nece doci, ali je sve izglednije.

                Katastrofa u Skoplju je neizbjezna.
                Znaci u Sarajevo nista pozitivno nakon KK bosne sada i RK Bosna otisla u qrac, a mislio sam da sa sponzora izvuci ce se situacija.

                Comment


                • Dug koji RK Bosna ima je smijesan koliki su FK Zeljeznicar i FK Sarajevo imali, ali problem je sto RK Bosna nema ljude koji istinski vole ovaj klub (ima ali se mogu nabrojati na prste jedne ruke). Kada je KK Olimpija trebala da ode u stecaj digao je se grad Ljubljana da spasi, ali Sarajevo nije Ljubljana ovdje te samo poguraju kad trebas u provaliju da upadnes, odnosno te gurnu jos dublje u tu provaliju.

                  Da nije bilo istinski zaljubljenika u FK Sarajevo i FK Zeljeznicar ista im bi se sudbina desila.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Dug koji RK Bosna ima je smijesan koliki su FK Zeljeznicar i FK Sarajevo imali, ali problem je sto RK Bosna nema ljude koji istinski vole ovaj klub (ima ali se mogu nabrojati na prste jedne ruke). Kada je KK Olimpija trebala da ode u stecaj digao je se grad Ljubljana da spasi, ali Sarajevo nije Ljubljana ovdje te samo poguraju kad trebas u provaliju da upadnes, odnosno te gurnu jos dublje u tu provaliju.

                    Da nije bilo istinski zaljubljenika u FK Sarajevo i FK Zeljeznicar ista im bi se sudbina desila.
                    Isto se desilo i sa FK Vardar, trebao je da ide u drugu ligu ali grad Skopje je preuzeo konce u svoje ruke i evo sada postaju sampioni, isto se desilo i sa MZT, bio je pred gasenjem ali u svoju ruku ga je preuzeo gradonacalnik Aerodroma (naselje u Skopje), isto od sledece sezone je najavljeno i u KK Rabotnicki koj je dostigao najnize grane u svojoj istoriji, po prvi put u svojoj istoriji nece ucestvovati u plajofu, pa tako naredne sezone ide pod ruke gradonacalnika Centra (isto tako naselje u Skopje), znaci da nije bilo gradske vlasti, svi ovi klubovi koji su bili ponos Makedonije bi propali. Znaci moraju vlasti u Sarajevo da se umesaju, ovi kod nas barem za to ih cenim jer poceli su da ulazu u sport.

                    Comment


                    • Smrt dugogodisnjeg pretsedatela Zagreba Bartola Kaleb je pricina zbog koja je odlozen mec u Cetvrtak, Vardar je predlozio da se mec odigra dan kasnije Petak u isti termin, pa u toku dana ocekuje se odgovor.

                      Comment


                      • Danas od 18.00 Metalurg - Bosna
                        http://zulu.mk/live/mtv-1

                        Comment


                        • Hvala na linku, ali bojim se da necu bas uzivati u utakmici, ali cu je pogledati.

                          Comment


                          • Metalurg - Bosna 36:11

                            Ipak je se samo ponovila Zvezdina sudbina od 25 golova razlike. Metalurgu jos nisu najbolji igraci igrali. Nadam se da ce bakigvg moci nesto vise napisati.

                            Comment


                            • Pa evo pogledao sam i ja, za Bosnu ne znam sta da napisem prvi put ih gledam i bilo bi bolje da ne komentarisem, kao sto je rekao ko-komentator igraci Metalurga bi se vise istrosili na trening nego li danas na ovu utakmicu. Metalurg je zapoceo sa kombinovanim timom, ali kako je prednost rasla, tako na parketu su se nasli klinci koji su odigrali mnogo bolje nego taj kombinovani tim. To je i jedini dobar moment sta se tice ove utakmice, jer mladi igraci su dobile priliku i iskoristili maksimalno dobro, vrede da se spomne 17 godisni Madjovski, Stojcevski takodje, koj nemoze da dobije veliku sansu jer igra na poziciji koje su zauzete od Mirkulovski i Naum Mojsovski, Dejan Manaskov vec sa svojih 19 godina igra i u ligu sampiona, a danas sa svojom generacijom se jasno videlo da ce da bude vanseriski igracnasledio itekako gen od svog oca, fali mu jos malo iskustvo ali sugurno smo dobili odlicnu, a za neku godinu i bolju zamenu na krilnoj poziciji, jer Alusovski ima vec 40 godina. Tu je sigurno i Goce Georgievski na drugoj krilnoj poziciji koj isto kao i Manaskov igra vec u ligu sampiona. Znaci rezime: prva postava na tribine, druga na klupi, a treca odlicna na parketu.

                              Comment


                              • Bosna-Metalurg 19:31

                                Comment

                                Working...
                                X