Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutjeska – Vardar 24:29 (7:13)

    Izvjestaj vijesti.me

    Spoiler
    Nikšić – Dvorana Sportskog centra.Gledalaca: 80. Sudije: Vešović (Berane) i Mitrović (Podgorica). Sedmerci: Sutjeska 3 (3), Vardar 4 (4).Isključenja: Sutjeska 8, Vardar 8 minuta.

    Sutjeska: Jocović (pet odbrana), Rajković (pet odbrana), Radulović 1, Rakočević, Blečić, Vujović 3, Bulajić, Šekarić, Majić 3 (1), Đođić 6, Vučković 1, Nikitović 3, Blagojević, Bojanić, Nikolić 6 (1), Čizmović 2 (1).

    Vardar: Abadžić (šest odbrana), Čanevski (pet odbrana), Oljeski 2, Markovski 1, Nikolić 6 (2), Simović 2 (1), Doder, Vujović 3, Kukoski 3, Sobol 2 (1), Petrić 2, Jovčevski, Marković 6, Lazarov 2, Abutović, Angjelovski.

    Duel između Sutjeske i Vardara potpuno zasluženo pripao je gostima 29:24, u utakmici 15 kola SEHA lige. Izabranici Božidara Mušikića samo u uvodnih 10 minuta parirali su gostima, koji su, kako je vrijeme odmicalo igrali sve bolje i bolje. Kao plod takve igre gosti su u 20. minutu stigli su do plus četiri (9:5), da bi do odlaska na odmor uvećali razliku na 13:7.

    “Vardar je opravdao ulogu favorita. Ne treba trošiti puno riječi o ekipi koja u svojim redovima ima devet reprezentativaca. U prvom dijelu kod mojih igrača prisutan je bio grč, trema i respekt prema protivniku. Nakon odmora ušli smo opuštenije i nijesmo promašivali zicere kao u uvodnom dijelu. Ne mogu biti nezadovoljan, jer smo u ovom trenutku pružili maksimum”, kazao je trener Sutjeske Božidar Mušikić.

    U uvodnim minuta drugog dijela Vardar je sa tri gola Dobrivoja Markovića uzdrmao Nikšićane. Međutim, takav razvoj događaja trgnuo je Nikolića i saigrače, koji su čvrstom odbranom i brzom kontrom u 43. minute prišli na minus pet (14:19). Od tog trenutka oba rivala kao da su se zadovoljila stečenim, pa je sa istom razlikom okončan meč 24:29.

    “Nezgodno je nakon mjesec dana pauze ući u dobar ritam. Znate da smo imali teško putovanje, pritom uslovi u dvorani nijesu idealni. Ipak, ovo nije opravdanje, Vardar je morao bolje da odigra. Sutjeska je igrala dobro, održavala pristojan rezultat, a u svojim redovima ima par igrača koji zavrijeđuju pažnju. Koristim priliku da se zahvalim domaćinu na fer i korektnoj igri, a što se nas tiče okrećemo se narednim obavezama”, istakao je Veselin Vujović, crnogorski stručnjak na klupi Vardara.


    Na zvanicnoj stranici pise da je rezultat ove utakmice 23:33. Evo raspored naredni utakmica i tabela koja sigurno nije tacna ako se ovaj rezultat(23:33) vodi kao zvanicni.

    Spoiler

    Comment


    • Ovi dana najvise u srpskim medijima se pisalo kako ce Veselin Vujovic zamijeniti Talant Dusebajeva na klupi Atletic Madrida. Vujovic je za makedonski Dnevnik rekao

      "Ne bih zelio komentirati takva nagadjanja. Ja sam trener Vardara i ostat cu u ovom klubu tako dugo dok traje moj dogovor s predsjednikom Mihajlovskim", kazao je Vujovic za makedonski Dnevnik. Naglasio je medjutim da je njegov sporazum s Mihajlovskim i Vardarom "djentlmenski" te da pisanog ugovora nema: "Ostajem dok god me Mihajlovski treba, dakle, sve je moguce".

      Comment


      • RK Nexe - RK Metalurg 29:27

        Ove sezone nikako da Metalurg pobijedi hrvatske klubove. Vidim po statistici golmani Metalurga dosta lose branili pogotovo najbolji golman EP imao samo 1 odbranu od 14 suteva koji su prema njemu upuceni. Evo cijela statistika sa meca

        http://www.seha-liga.com/utakmice/1284

        Danas igraju Crvena Zvezda - Lovcen iako je arena najavljivala da ce prenositi tu utakmicu po ko zna koji put to promjene na dan igranja.

        Comment


        • Sjajna atmosfera u Boriku i po tvojim rijecima Blazevic se napokon vratio starim navikama. On je prosli godina bio jedan od bolji golmana u ligi, cak je bio pozivan u repku.

          Ako Lesinari budu pratili Borca i u domacem prvanstvu bit ce svima pakleno.
          Last edited by danijelkr; 15-02-12, 22:20.

          Comment


          • Prie tri dana BH Telecom je postao glavni sponzor i sad se klub zove RK Bosna BH Telecom. Mozda se sad i ima para, ali je prelazni rok zavrsen i mislim da nece moci nikog dovesti za domacu ligu.

            Comment


            • Велика побједа Борца,сасвим заслужена.Исто тако фантастична атмосфера барем на основу клипа који сам одлгедао,сјајно издање Лешинара, је ли Борик био пун? (то се на основу клипа не може утврдити)
              Волим те Републико Српска!

              Comment


              • @Borac Banjaluka,RS Sponzor je dosao tek kad je otisao Muhamed Pilav odnosno klubu su pomogli Purivatra i Selman. Ovaj drugi je se povukao zbog Smajlagica i Pilava.

                Comment


                • postavite u ovoj temi kompletnu tabelu SEHA Lige

                  Comment


                  • Evo tabela, rezultati posljednji meceva i naredne utakmice

                    Comment


                    • Danijel,da te pitam,sta ce biti kada zavrsi liga?
                      Da li ce biti PO,ili zavrsni turnir,ili je samo liga?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Poslije se igra final4 koji je se trebao igrati u Sarajevu, ali je sad premjesten u Zagreb.


                        EDIT: Bivsi igrac Bosne Igor Karacic pojacava Vardar Skoplje.
                        Last edited by danijelkr; 17-02-12, 17:37.

                        Comment


                        • crvena zvezda je odigrala ocajno ovu ligu ,bolje da je nije ni igrala

                          Comment


                          • Originally posted by n.aleksa View Post
                            crvena zvezda je odigrala ocajno ovu ligu ,bolje da je nije ni igrala
                            Zvezda je na pocetku bila u dilemi dali da prihvati regionalnu ligu ili ne. Oni su prihvatili iz razloga da imaju vise jaci utakmica, a u sezonu su usli sa potpuno novim sastavom koji je bilo tesko u igrati. Treba dodati da im na pocetku nisu mogli igrati Blecic i Dokic u prvenstvu Srbije. Kasnije odlasci koji su uslijedili zbog losi rezultata i suspenzija Butulije sve je pokvarilo.

                            Mislim da je sad po situaciji kakva je lagano zakljuciti da nije trebala igrati, jer bolje da su se fokusirali na domace prvenstvo.

                            Comment


                            • A zasto Partizan nije u toj ligi?
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                                A zasto Partizan nije u toj ligi?
                                Zato sto su odustali i donijeli u tom trenutku jedinu ispravnu odluku. Mislim da Zvezda ne bi pogrijesila da je bolje bio raspored organizovan, ali usli su u ligu koja je u prvom dijelu bila divlji zapad.

                                Comment

                                Working...
                                X