Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportsport.ba/rukomet/zde...er-bosne/71710

    Nema sanse za odbranu titule niti za plasman u SEHA ligu

    Comment


    • Sa ovakvim sastavom Bosna bi ispala iz Premijer lige, samo izvlaci Bosnu sto ne moze ove godine ispasti jer se tek u zavrsnici prikljucuje, zajedno sa Borcem i Izvidjacem.

      U ovoj situaciji su najbolje prosli klubovi u nasoj ligi. Sloga Doboj vec je dovela Medjica, koji je odlicna(i bolji igrac) zamjena za Dokica koji je ljetos otisao u Zvezdu. Zenicki Celik se dosta dobro pojacao, a vraca im se golman Sabanovic koji je bio povrijedjen. Sad je za ocekivati da ce Borac i Izvidjac pokusati dovesti igrace koji su napustili Bosnu.

      Sigurno nas ocekuje zanimljiva zavrsnica Premijer lige BiH.

      Da nesto napisem i o SEHA ligi. Ekipa Izvidjaca je vec pocela pripreme, a prvu utakmicu ce igrati protiv slovackog Tatrana 3.2.2012.

      Comment


      • Evo tima Bosne: http://sportsport.ba/rukomet/prozivk...h-igraca/71917

        Sreca pa ne mozemo ispasti iz lige

        Comment


        • Nakon Medjica Slogu Doboj pojacao i Vrazalic.

          "Imate dobre informacije, u narednih pola godine nastupat ću za Slogu. Žao mi je što se sve ovo desilo sa Bosnom, no život ide dalje. Čelnici Sloge bili su konkretni u našim pregovorima i odlučio sam prihvatiti ponudu. Pred nama je mnogo posla, a uvjeren sam da ću mom novom klubu pomoći da se domogne mjesta koje vodi u Regionalnu ligu", za SportSport.ba je istakao Vražalić.
          Kakva nas sramota Bosne ocekuje u LS, SEHA ligi i Premijer ligi.

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Nakon Medjica Slogu Doboj pojacao i Vrazalic.



            Kakva nas sramota Bosne ocekuje u LS, SEHA ligi i Premijer ligi.
            Mozes misliti ovaj tim od igraca ciji su najveci mecevi bili protiv Vogosve i slicnih ekipa,igra protiv Chamerry-a u Francuskoj

            Comment


            • Da se zna odakle su 2. i 3. na tabelu !

              Comment


              • Sutra je na rasporedu utakmica 13. kola izmedju Borca i Lovcena u 18 sati.

                Na ljeto Borac ostaje bez jednog od najbolji igraca desnog beka Marka Panica koji je potpisao trogodisnji ugovor sa Chambery-om.

                I nadam se da na ovoj temi nece biti postova tipa ovog prije mene sto je napisan.

                Comment


                • Evo raspored sljedeci utakmica u SEHA ligi.


                  Za dvije jos nije poznata satnica. Utakmicu izmedju Zagreba i Borca trebala bi prenositi arena 1, tako pise na njihovoj stranici.

                  EDIT: Borac - Lovcen 25:24
                  Last edited by danijelkr; 01-02-12, 22:58.

                  Comment


                  • Do rezultat utakmice moras doci kopanjem po portalima. Zasto ce im ona stranica, jel toliko tesko napisati rezultat u p.m. Evo ipak sam nesto nasao.


                    Izvidjac - Tatran 27:36

                    Najbolji strijelci: Buric 8, Delic 5 - Kristopans, Kukrika i Antl po 6, Hrstka 5, Kopco a Cip po 3

                    Comment


                    • Jedna dobra stvar se desila jucer Muhamed Pilav presjednik je odstupio sam pozicije i sad je moguce da se vrati Selman u klub. Ekipa je sacinjena od igraca iz Zeljeznicara, Vogosce, Dobrinjca i ostali drugoligasa.

                      Sa ovakim sastavom ne bi se mogao izboriti ni opstanak u premijer ligi, ali spas za Bosnu je sto ne moze ove godine ispasti. Mec koji je Bosna danas trebala da igra sa Metaloplastikom je odgodjen. Sto se LS tice mislim da moraju to nastaviti.

                      Nerealno je danas ocekivati pobjedu Borca, ali ipak se nadam dostojnom otporu, a sto se tice ovi prenosa nasao sam sajt na kojem ce se moci pratit domace utakmice Tatran Presova pa cu postavljati ovdje linkove njihovi utakmica.
                      Last edited by danijelkr; 04-02-12, 11:09.

                      Comment


                      • Borac ima 11-8 protiv Zagreba u Varazdinu , odlicna igra za sada , pravi se visak , vrlo lepo deluje
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Zagreb - Borac 37:32

                          Necu nesto duziti jer mislim da ce Borac Banjaluka malo opsirnije napisati. Zagreb poceo utakmicu bez T. Valcica, Spilera i Balica dok je Borcu dosta falio u odbrani Vranjes jer je odbrana bila ocajna pogotovo kad je Borac imao vise igraca. Mora Markovic mijenjati nesto u odbrani jer bez odbrane sve sto u napadu urade igraci pada u vodu.

                          Ovaj rezultat nije pravi pokazatelj jer je Zagreb i sa ovim sastavom igrao sa pola snage i uspijeo pobjediti.

                          Neki dan spominjani golman na ovom forumu bio igrac odluke. Pesic donijeo dosta sigurnosti u odbranu Zagreba.

                          Na kraju pohvala za upravu Zagreba sto ove godine svoje domace utakmice igra u drugim gradovima Hrvatske.
                          Last edited by danijelkr; 04-02-12, 15:50.

                          Comment


                          • Malo sam pratio mec,slazem se Danijek oni su igrali taman koliko je potrebno da pobjede Borac,pojacali sredinom drugog poluvremena prelomili i poveli sa 5.golova i odrzavali do kraja.
                            Svaka cast Borcevim igracima muski su odigrali,ali nisu izdrzali,mada nisam ni ovakav otpor ocekivao.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Jest broj golova mjerilo da je losa odbrana, ali protiv Bosne su primili manje golova pa je po meni odbrana glavni krivac. Mora se tu zesce igrati.

                              Borac ima po imenima strasne igrace za nase prostore ali da hoce bar pet utakmica u kontinuitetu odigrati.

                              Comment


                              • Borac Banjaluka, moze se i kod nas igrati odbrana na visokom nivou to nam je najbolje pokazao Irfan Smajlagic sa ekipom koja je bila prosjek i koja je dosta slabija od Borca a pobijedila je Borac.

                                Meni ce ostati u sjecanju njegova recinica

                                ''Mi se moramo adaptirati na evropski tempo igranja utakmica. Takav nacin rada tesko pada nekim igracima, ali kada to ispravimo i priblizimo se evropskim standardima rada, moci cemo napraviti iskorak u vrhunskim takmicenjima''.
                                E zbog ovog ne mogu, jer su lijeni i sve bi nekim svojim talentom. Trivundza je jedan od talentiraniji igraca u BiH poslije rata pa nije napravio karijeru kakvu je sa svojim talentom mogao. Spas za Borac je sto ima mladih igraca koji se moraju forsirati.

                                Comment

                                Working...
                                X