Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    Ova emisija o istoriji Svetskih Fudbalskih Prvenstava je super! Svaka cast, samo tako nastavite.

    Comment


    • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      A sta ce komentar povodom toga na hokejaskom podforumu pitanje je sad?

      Comment


      • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

        [quote author=Meda31 link=topic=149.msg6081#msg6081 date=1179919232]
        A sta ce komentar povodom toga na hokejaskom podforumu pitanje je sad?
        [/quote]
        Tema se zove "Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)"! Gde je tu hokej? To sto ste otisli u offtopic nije moja stvar.
        Kako prilici naslovu teme ja sm pohvalio urednike.

        Comment


        • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

          Tema je u podforumu "Za urednike..." koji se pak nalazi pod NHL.
          Sto se reci tenisu tu nije mesto.
          Ako hoces da hvalis eno ti posebni podforumi za to.
          Citaj malo pre nego sto pocnes da pises.

          Comment


          • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

            [quote author=Meda31 link=topic=149.msg6075#msg6075 date=1179869454]
            Koliko ja znam ne mozes dva puta u istom danu.
            [/quote]

            jesil probao? ja sam uspio 50 puta, pa mi mrsko bilo dalje pokusavat

            Comment


            • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              pitanje za moda.
              zasto Dejan Golali? neprenosi hokej utakmice, jel to zbog svojih obaveza(momak je stomatolog) ili nesto drugo?
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                Dejan je trenutno poslovno odsutan,tako da nije u mogucnosti da radi prenose na nasem kanalu.

                Comment


                • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  [quote author=SportKlub-MOD link=topic=149.msg6125#msg6125 date=1180510568]
                  Dejan je trenutno poslovno odsutan,tako da nije u mogucnosti da radi prenose na nasem kanalu.
                  [/quote]
                  nadam se da ce biti slobodan kada pocne nfl sezona jer on vadi stvar...dobar je i pedja ali nikako sam.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    Ducks-i nocas (po nasem vremenu) osvajaju Stanley cup
                    GO DUCKS GO!!!!

                    Comment


                    • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                      Nazalost...

                      Comment


                      • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                        Evo da se i ja uklju?im.

                        [quote author=Meda31 link=topic=149.msg5836#msg5836 date=1178626080]
                        Postoji i nesto sto se zove popularizacija sporta.
                        Ako je NFL mogao da stekne takvu popularnost u Srbiji a pri tom je nicim ne zavredjuje (karling je cudo za AF) ne vidim zasto se isto ne bi radilo i sa hokejom koji pri tom ima tradiciju kod nas za razliku od NFL-a.[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]

                        Comment


                        • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                          greska

                          Comment


                          • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                            AUUU SVAKA CAST!!

                            Comment


                            • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              Kao prvo zamolio bih igrace/navijace AF da svoj najbolje obozavani sport zadrze na NFL podforumu.
                              Vise puta sam objasnio zasto sam se pozivao na NFL i ne pada mi napamet da ponovo pisem o tome.
                              Zivimo u slobodnoj zemlji i svako ima pravo na svoje misljenje. Moje je zasnovano na gledanju NFL-a.
                              Kratko i jasno sport mi se ne svidja.
                              Sa druge strane osnovni problem hokeja je sto ga je jako, jako tesko pratiti na TV-u ali i to sam vec pisao pa da se ne ponavljam.
                              E sad moram priznati da mi je bilo bas simpaticno kada su me komentatori citirali u sinocnoj utakmici finala vezano za razloge sto je Otava izgubila (Alfredson nema bradu i dotakao je Prince of Wales pehar).
                              Hteo bih jos samo jednu sugestiju komentatorima, rukavice kojom golman hvata pak zove se HVATALJKA (catching glove) ne STIPALJKA.
                              Pozdrav Sport Klubu do oktobra sa molbom da bude bar malo vise utakmica tokom play-off-a i eventualno neki magazin.

                              Comment


                              • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                                [quote author=Meda31 link=topic=149.msg6153#msg6153 date=1181211545]
                                Kao prvo zamolio bih igrace/navijace AF da svoj najbolje obozavani sport zadrze na NFL podforumu.
                                [/quote][/quote][/quote][/quote]gledam

                                Comment

                                Working...
                                X