Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    To jeste problem sa hokejom na TV i to veliki pogotovo zarad popularizacije.
    Lek za to je odgledas 10+ utakmica uzivo (bilo kog kvaliteta) i onda vec mozes da pretpostavis gde je ako vec ne mozes da vidis.

    Comment


    • #77
      Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      Pa i pretpostavljao sam na osnovu kretanja kamere, ali osim toga nikako. Jos mi nije jasno u cemu je razlika izmenju broja golova i poena?

      Comment


      • #78
        Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

        Poeni predtavljaju zbir golova i asistencija.
        Asistencije dobijaju maksimalno dva igraca istog tima koji su imali kontakt sa pakom pre nego sto je stralac gola dao isti.
        Ponekad se asistencija moze dobiti iako objektivno nisi ama bas nikako doprieno postizanju pogotka ali sta je tu je... Pravila su takva.

        Comment


        • #79
          Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

          SLAZEM SE ARSENAL FAN!ja se totalno pogubim!onaj pak mali ja gledam nema ga nigde,da pretpostavim gde je :-\,ma nema sanse

          Comment


          • #80

            Comment


            • #81
              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              Kao sto rekoh, mora da so odgleda prvo bar desetak utakmica uzivo pa tek onda na TV.

              Comment


              • #82
                [/quote]

                I onda opet 4 dana nista a imajte u vidu da se u petak (18.) ne igra ni jedna utakmica.

                Zaista macehinski odnos prema hokeju a utakmice su neverovatno zanimljive i uzbudljive.

                Comment


                • #83
                  Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  Najavili su sreda na cetvrtak Game 4 iz prestonice svetskih prvaka!
                  GO SENS GO!!!

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    [quote author=Meda31 link=topic=149.msg5969#msg5969 date=1179172742]
                    Najavili su sreda na cetvrtak Game 4 iz prestonice svetskih prvaka!
                    GO SENS GO!!!
                    [/quote]

                    Sve je to sitno ..., bacanje prasine u oci. > :'(

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                      Ne budi nezahvalan.

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                        [quote author=Meda31 link=topic=149.msg5971#msg5971 date=1179207550]
                        Ne budi nezahvalan.
                        [/quote]

                        jednostavno kada vidim sta sve pustaju (a narocito "tonu" repriza) muka mi je.

                        A sve dok se budemo zadovoljavali sa malim dobijacemo sve manje i na kraju nista. Tako je i u nasem hokeju ...
                        sreca da se igra, budimo srecni sto postoji i slicno i zato i tonemo sve dublje i dublje a rezultati su sve losiji.

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                          Meni iskreno vise smeta sto nisu pustali SP pa smo morali da koristimo DSF, RAI SPORT a neki cak i da smognu snage i prezive HRT2.
                          Licno smatram da bi mogli toko regularnog dela sezone da pustaju 3-4 utakmice pogotovo sto idu u ne tako atraktivnom terminu i da Istocna i Zapadna konferencija budu ravnomerno rasporedjene (razlika u casovnim zonama je cudo, znam).
                          Isto tako bi moglo i u play-off-u. S tim sto bi finala konferencija i Stenli Kup Finale trebali da prenose sve utakmice.
                          E sada sto to sve kosta a hokej je u Srba popularan koliko i rukomet kod Engleza. Kuriozitet, objavili su tender za rukometase za OI 2008 u Londonu.
                          Inace 10+ sati tenisa dnevno je vise nego nehumano.

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                            [quote author=ivahok link=topic=149.msg5972#msg5972 date=1179209155]
                            [quote author=Meda31 link=topic=149.msg5971#msg5971 date=1179207550]
                            Ne budi nezahvalan.
                            [/quote]

                            jednostavno kada vidim sta sve pustaju (a narocito "tonu" repriza) muka mi je.

                            A sve dok se budemo zadovoljavali sa malim dobijacemo sve manje i na kraju nista. Tako je i u nasem hokeju ...
                            sreca da se igra, budimo srecni sto postoji i slicno i zato i tonemo sve dublje i dublje a rezultati su sve losiji.
                            [/quote]

                            Dobijes prst, a ti hoces saku.... Ja sam za to da trazimo celu ruku i deo ramenog pojasa ;D
                            U ovom trenu, za ovu sezonu, to su sve utakmice finala play-offa, a za sledecu cemo videti!!!!

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              Ne treba biti nezahvalan, sportclub je prenosio cele sezone od oktobra po dve, samo ponekad jednu utakmicu nhl nedeljno. Nikada u zivotu nisam gledao toliko utakmica u sezoni. Pa kad glupi DSF nije prenosio finale SP direktno nego u odlozenom snimku , sta tek reci za to?
                              Sto se ljubitelja NFL tice, oni su u gorem polozaju od nas, jer tamo timovi igraju samo 16 utakmica u sezoni, a i ne znam koliko su utakmica imali prilike da gledaju na sportclubu ove sezone, mi smo sigurno blizu 50 nhl games odgledali!

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                                Gledaju 1 do 2 utakmice nedeljno.
                                koda nas je problem sto se malo daje Zapad.

                                Comment

                                Working...
                                X