Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

    Mogli bi ste da ispostujete i Vancouver i Floridu,i da prenosite po neku utakmica od ovih ekipa,tu dajete neke timove po desetak puta, sto ne bi bar jedanput prenosili navedena dva tima do kraja regularnog dela. Mislim vazno je da ima dosta hokeja ,ali moze izbor jos malo da bude raznovrsniji.

    Comment


    • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

      [quote author=siroti LK link=topic=149.msg18258#msg18258 date=1205342175]
      Opet nema NHL-a cijelu sedmicu! Bilo ga je ocito dosta ovih dana, ali trebali ste biti iskreni i reci da ga, sedmicu ili mozda dvije nakon toga nece biti nikako (kao vidjecemo, a unaprijed znate o cemu se radi!). Nakon toga slijedi Miami (Masters), a to je, ocito, prioritet! Sumnjam da ima puno fanova tenisa koji ce po 6 ili 8 sati non stop gledati meceve tokom gluhog doba noci! Narocito ne u zemljama u kojima bas svi i ne mare toliko za uspjehe Djokovica, a u kojima ste otkupili prava za prikazivanje pojedinih spotrskih dogadjaja!!!
      Ne zelim zvucati nezahvalno, ali ono sto mi smeta, je nedostatak iskrenosti prema gledaocima (ovaj put ljubitaljima NHL-a).
      Da li ce biti NHL-a u sedmici kad se igra masters u Miamiju (radi se o zadnjoj sedmici regularnog dijela sezone u NHL)? Ako moze iskren odgovor, bilo bi posteno?

      Bez zelje da uvrijedim nekog, samo iznosim svoje misljenje koje, mislim, da je sasvim korektno.
      Hvala
      [/quote]

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

            sto vise nema hokeja...nije mi jasno...taman ste poceli lepo da dajete svake veceri po neku utakmicu i sad stop... ???ne razumem...sto ne reprizirate tenis a hokej dajete u vecernjim terminima...???

            Comment


            • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

              Polako...sad malo tenis... a posle ce opet hokej...

              Comment


              • [/quote]

                Dupelizac!!!

                Comment


                • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                  mamina beba nema mu hokeja jadan on legne u 7:45

                  Comment


                  • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                    Zadnje dvije sedmice regularnog dijela NHL sezone, a na SK-u prenos cijele Sto se mene tice, SK se sad slobodno moze koncentrirati na gomilanje gledalaca kvocijenta inteligencije poput onog kod autora prethodnog posta, ja cu, ionako, najvjerovatnije biti na drugoj frekvenciji.

                    P.S. Samo mi je, brate, zao one raje koja jos nema NASN!!!

                    Comment


                    • Comment


                      • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                        [quote author=siroti LK link=topic=149.msg18862#msg18862 date=1206469294]
                        Zadnje dvije sedmice regularnog dijela NHL sezone, a na SK-u prenos cijele utakmice Columbus- Chicago!!! Tako puno hokeja, a tek kakav samo izbor! Svaka cast!!!
                        Ja bih dao sve one prenose u januaru, za barem jos dva vise sad, kad je najvaznije.... (by the way, sjeca li se iko moje rasprave o tretmanu NHL-a u odnosu na NFL na SK? Hm, svi oni kontra argumenti, smijesno...)
                        Hvala bogu na NASN-u! Sto se mene tice, SK se sad slobodno moze koncentrirati na gomilanje gledalaca kvocijenta inteligencije poput onog kod autora prethodnog posta, ja cu, ionako, najvjerovatnije biti na drugoj frekvenciji.

                        P.S. Samo mi je, brate, zao one raje koja jos nema NASN!!!
                        [/quote]

                        Comment


                        • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                          Sta bi sa hokejom? Nije valjda da vise nece biti prenosa do kraja regularnog dela sezone. Dosta sa tim tenisom,dosadan je.
                          Preporucujem da prenosite u sredu drugog aprila Boston vs New Jersey,dugo nije bilo Boston na Sport Klubu
                          MILAN LUCIC RULZ

                          Comment


                          • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                            Preporuka: Ne bi bilo lose da krenete sa prenosima Major League Baseball,mislim da i ta liga odnosno taj sport(baseball) zasluzuje mesto na sport klubu,makar leti kada nema prenosa NCAA i NHL

                            Comment


                            • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                              Pocinje PO. Kako stoje stvari s prenosima na SK? Utakmice su uglavnom nocu, a nema ni tenisa ;)

                              Comment


                              • Odg: Za urednike Sport Kluba (Pohvale, Molba & Primedbe)

                                jel pocinjete od srede ili za vikend prvi prenosi?
                                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                                madden balkanska liga

                                Comment

                                Working...
                                X