Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK Eurobasket2011 liga - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Miko View Post
    Kod mene sve neki : Nebojsa,Sub-Zero,Notorius , sve lakse do lakseg
    Samo cu reci
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Miko, pa ti neces ni proci grupnu fazu

      Comment


      • #48
        Zadnja grupa jeste najteza ali mislim da ce se borba za prvo mesto voditi izmedju mene i ElBiDzej-a. Tu su jos i Terminator, Krle i Dusan i neko koga prvi put vidim pa neka se krljaju za 3 i 4 mesto!

        P.S. Grupa B je ubedljivo najbolja! S obzirom da nema T-Mac-a sada ce LBJmvp da napravi tamo krvavicu! Znaci bolje da mu posteno predate sve meceve nego da se sramotite!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • #49
          Nije ni moja grupa C naivna.
          Tri kosarkasa+ bice koji je opasan kladionicar()+Gangrena od kog ne znas sta da ocekujes.
          Grupa u kojoj ce svaki bod biti vazan za opstanak.
          Miko, samo ti potcenjuj Nebojsu, pa se nemoj cuditi ako on zavrsi ispred tebe.

          Comment


          • #50
            Ja u mojoj grupi,necu imati konkurenciju,ima da budem ubedljivo prvi...
            Last edited by Vule_89; 28-08-11, 08:45.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Branislav View Post
              Zadnja grupa jeste najteza ali mislim da ce se borba za prvo mesto voditi izmedju mene i ElBiDzej-a. Tu su jos i Terminator, Krle i Dusan i neko koga prvi put vidim pa neka se krljaju za 3 i 4 mesto!

              P.S. Grupa B je ubedljivo najbolja! S obzirom da nema T-Mac-a sada ce LBJmvp da napravi tamo krvavicu! Znaci bolje da mu posteno predate sve meceve nego da se sramotite!
              Bane, ne brini se ti za grupu, ti i ja se nalazimo u 1/2-finalu

              Comment


              • #52
                Mogli bi da otvorimo kladionicu za EP u kosarci?Malo mi je glupo da mesamo sa Nba ligom...a i tu temu bi mogli koristiti kada pocnu prvenstva u kosarci...

                Comment


                • #53
                  Ja sam jako los kladionicar, nikada nista u zivotu nisam uspeo da dobijem. Ali....ceracemo se.

                  Comment


                  • #54
                    Imam pitanje za vas:
                    Da li da igramo ligaski,gde cemo postovati parove,ja to racunati i stavljati u tabelu,pa na kraju prva 4 prolaze?
                    Ili da igramo bas kao EP,svako protiv svakog iz grupe?

                    U toku dana cu postaviti prve parove.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Zanimljivije je svako protiv svakog, ako bude neriješeno po bod, pobjeda 3 boda ko u fudbalu Mada je to dosta komplikovanije za tebe, ali ako ti nije teško onda je ok. Mislim i da je regularnije da budu dueli, da ne bude nekog prepisivanja i taktiziranja pred kraj

                      Comment


                      • #56
                        Moze,jeste malo komplikovanije za mene,ali nije problem.;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Meni se svidelo to sto u pocetku nema medjusobnih duela i da se racunaju samo bodovi koje dobijas pogadjanjem rezultata.
                          Al dobro, vidim vec si me odmah spojio sa nosiocem moje grupe.

                          Comment


                          • #58
                            Moze svako sa svakim

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Gangrena
                              Ovo na španskom oči mi ispadoše niste mogli na engleskom neku da nađete
                              Nije ovo na spanskom,promasio si temu ,fantasy imas jedan na spanskom,jedan na nasem.
                              Ja necu ni igrati taj spanski,samo cu ovaj koji sam vec napravio.Ne mogu sve stici.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Znam da sam promašio izbrisao sam i napisao tamo jbg shvatite me celo jutro sam krečio
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X