Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK Eurobasket2011 liga - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    Strasno brate, ja svaki dan pored Ade prolazim, oni se samo pracakaju, razgolitile se klinke. Sve bih ja njih poslao da malo grabuljaju u selo, isto ce guzu da osuncaju kvalitetno.
    A ja sa posla, glupi kodeks oblacenja, pantalone, ovo ono.

    EDIT: Za pocetak nije lose, 6 poena. Da ne bude off, mada bas me i briga, Mamba ne sme da mi pisne.
    Koristis moju dobrotu,a i duzan sam ti...ali pazi da ne preteras.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Bledi View Post
      Strasno brate, ja svaki dan pored Ade prolazim, oni se samo pracakaju, razgolitile se klinke. Sve bih ja njih poslao da malo grabuljaju u selo, isto ce guzu da osuncaju kvalitetno.
      A ja sa posla, glupi kodeks oblacenja, pantalone, ovo ono.

      EDIT: Za pocetak nije lose, 6 poena. Da ne bude off, mada bas me i briga, Mamba ne sme da mi pisne.
      Kolega VIP sve se ovo raspalo i otislo u pm. Ej bre, pa imaju 4 raspusta godisnje i svaki vikend slobodan i 1000 opravdanih i neopravdanih... U nase vreme nije bilo tako!

      @Mamba
      Jesi li ti prepravio one poene? Kako bre mozes starijem coveku da dodelis samo 2 poena? Pa gde je tu kultura i postovanje?

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Mamba imam pitanje.
        Vidim da neko stavlja npr Crna Gora H1, a na Francusku 1. Broji li se svaka utakmica u hendikepu ili ne?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Mamba imam pitanje.
          Vidim da neko stavlja npr Crna Gora H1, a na Francusku 1. Broji li se svaka utakmica u hendikepu ili ne?
          Ja sve racunam kao hendikep.

          @Bane

          Bice bolje vec sutra.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ja sve racunam kao hendikep.

            @Bane

            Bice bolje vec sutra.
            Ja se nadam da ces shvatiti da si danas napravio gresku (koja ti je oprostena jer si je nacinio iz neznanja) i da ces vec koliko sutra odraditi posao kako valja!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Ja se nadam da ces shvatiti da si danas napravio gresku (koja ti je oprostena jer si je nacinio iz neznanja) i da ces vec koliko sutra odraditi posao kako valja!
              Naravno,ispunicu obecanje.
              sigpic

              Comment


              • Ih bre Mamba, zar nije mogla neka stela za bodove, radi starog prijateljstva?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ih bre Mamba, zar nije mogla neka stela za bodove, radi starog prijateljstva?
                  Kod mene nema stele,samo ja kod sebe imam stelu.
                  Last edited by Black Mamba 24; 01-09-11, 01:13.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nista ja tu ne bih dirao...
                    Last edited by Vule_89; 01-09-11, 08:55.

                    Comment


                    • Odmah 3 boda u 2.danu Lepo sam poceo ... Ajmo 15 u ovo kolo

                      EDIT : Iz 3 meca 9 bodova Jos 2 meca i mogao bih do 15 Da odmah osiguram 2.rundu
                      Last edited by Mr.M; 01-09-11, 17:28.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Kako igram ovu ligu bolje da je nisam ni igrao .

                        Comment


                        • Ima i gorih. Preporučujem ti da sačekaš moje tipovanje, pa onda kontriraš, vrlo brzo ćeš izbiti u vrh.

                          Comment


                          • Ma ne mozes gore od mene . Sta god da tipujem, mora da se desi suporotno, mora!

                            Comment


                            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              Ma ne mozes gore od mene . Sta god da tipujem, mora da se desi suporotno, mora!
                              Prepisi od mene sledeci put
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Mamba,kad ce parovi??
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X