Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group C - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cook jebo ti mater pogodi barem slobodna

    Comment


    • Borisov Bombaaaaaaaaa

      Ajde bemti hokejase


      Konacno da i Pekovic nesto odigra...slobodno i neeeee...ajmo da se to jos

      Petljaju plaho...
      Last edited by Alem; 05-09-11, 15:30.
      He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

      sigpic

      Comment


      • Ma nista ovo pisi propalo moram dobijati Makedoniju!

        EDIT: 00:21 [MNE] M. Borisov - 3pt jump shot missed E u tri PM :S
        Last edited by hamza_TM87; 05-09-11, 15:33.

        Comment


        • Mozel sada neko objasniti sta se mora desiti u utakmici izmedju grka i hrvata + nasa pobjeda protiv makedonaca da mi prodjemo dalje...et sada ti bilo korisno jer sam je totalno pogubio u ovoj zbrci od rezultata
          He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

          sigpic

          Comment


          • Ja neznam zasto vi navijate za crnogorce,jer u slučaju da dobijete Makedoniju i da vas se poklopi rezultat iz druge utakmice vi možete proći dalje s 4 boda i to je gotovo sigurno dovoljno za četvrfinale.

            Comment


            • Originally posted by Alem View Post
              Mozel sada neko objasniti sta se mora desiti u utakmici izmedju grka i hrvata + nasa pobjeda protiv makedonaca da mi prodjemo dalje...et sada ti bilo korisno jer sam je totalno pogubio u ovoj zbrci od rezultata
              Mi ako pobijedimo i Grci pobijede idemo dalje.Ako Hrvati pobjede sve odlucuje razlika.Nazalost nemamo vise opcije da izgubimo

              EDIT: @ Goran Pa da je CG pobijedila mi smo i sa porazom isli dalje

              Comment


              • E jbm ti , sami odlucujemo o svojoj sudbini , mogli su ovo dobiti Crnogorci , ali jbg .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Mi ako pobijedimo i Grci pobijede idemo dalje.Ako Hrvati pobjede sve odlucuje razlika.Nazalost nemamo vise opcije da izgubimo

                  EDIT: @ Goran Pa da je CG pobijedila mi smo i sa porazom isli dalje
                  E Hamza hvala, a kako se onda racuna ta razlika...da li ce se nama onda racunati onih -28 protiv finaca u toj razlici ili ne ?
                  He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Alem View Post
                    Mozel sada neko objasniti sta se mora desiti u utakmici izmedju grka i hrvata + nasa pobjeda protiv makedonaca da mi prodjemo dalje...et sada ti bilo korisno jer sam je totalno pogubio u ovoj zbrci od rezultata
                    Evo objasnim ti.
                    Dakle ako Hrvatska dobije Grčku i vi Makedoniju stvara se krug od 4 reprezentacije sa istim skorom,di bi na kraju izvisili Grci.
                    Dakle s tim bi ishodom Bih nosila maksimalan broj bodova,Makedonija 3,a Hrvatska 2

                    A ako ne dobiju ni Hrvatska ni Bih ne prolaze ni jedni ni drugi već Finci.
                    Jel ti sad donekle jasno,potrudio sam se bit jednostavniji .

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Mi ako pobijedimo i Grci pobijede idemo dalje.Ako Hrvati pobjede sve odlucuje razlika.Nazalost nemamo vise opcije da izgubimo

                      EDIT: @ Goran Pa da je CG pobijedila mi smo i sa porazom isli dalje
                      Da ali bi imali oba poraza,i s tim bi teško prošli dalje,morali bi tući Rusiju il Sloveniju,ako ne obe,a ovako možete imat maksimalan broj bodova s pobjedom.

                      Comment


                      • Originally posted by Goran Ivanisevic View Post
                        Da ali bi imali oba poraza,i s tim bi teško prošli dalje,morali bi tući Rusiju il Sloveniju,ako ne obe,a ovako možete imat maksimalan broj bodova s pobjedom.
                        Ma za nas je uspijeh proci ikako,jer i to niko nije ocekivao poslije onakvih priprema

                        Comment


                        • Prejasno...pa ne bi bilo lose da Hrvati dobiju + naravno nama svakako sada treba pobjeda...cool je to.... Hvala puno Ivanisevicu
                          He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo je veoma zanimljivo, gledajte ovu situaciju, Grcka dobije Hrvate, Bosna dobije Makedonce, Grci prvi sa 4-1, Bosna bi bila druga sa 3-2, i Makedonci treci isto sa 3-2... Izmedju ove tri se stvara krug i nijedna nece nositi maksimalan broj bodova u daljoj fazi, svi ce preneti po 2 boda, niko nece preneti 4 boda..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Radonjic je levat i glavni krivac za ovako los nastup CG.
                              A i citavo prvenstvo je odigrano bez vanjskog suta, uz neocekivano los nastup Pekovica, Dasic je igrao koliko je mogao, prve tri utakmice, fizicki pao nakon toga.
                              Vucevic nista nije pokazao, Bakic igra samo odbranu, Scepanovic je prestar, Jeretinovo je davno proslo, Mihailovic je neiskusan, mozda je vise Borisov trebao igrati, iako je i on cisti prosjek.
                              Genius, outrageous, the best ever! RF!

                              Comment


                              • E sada postoji jedna luda situacija i cisto cu objasniti koga zanima ali ovo je najkrace za BiH , moraju dobiti a BiH dobiti i to je to. Ako i BiH i Hrvatska dobiju onda prolazi dalje Grcka i Hrvatska a BiH ispada. Znaci Hrvati nikako ne smiju dobiti a ako i BiH i Hrvatska izgube Finci idu dalje
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X