Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group C - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Gleda li ko Makedonce, kakva je situacija?



    Mislim da bi bi red da pogledam i ja neku utakmicu majku mu...
    Ja sam malo gledao psoto gledam Janka,drze se Makedonci,medjutim vidi se da ce tesko u skoku protiv Grka,e oce li to iskoristiti Grci u drugom vidjecemo,ova treca je bitna,ako ostanu uz njih Makedonci imaju sansu.Svi iz BiH i iz CG su sad uz Grke
    sigpic

    Comment


    • Gledajte sta rade Makedonci,pa oni ce izbiti na prvo mjesto

      http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
      sigpic

      Comment


      • Makedonija deklasira Grcku , ako pobede a Grci i Hrvati prodju dalje , Makedonce prenose 4 boda Koja je zver ovaj Bo McCalebb
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Gotovo je ovo,Grci ne znaju dje se nalaze.Makedonci bi morali na kraju prvi da budu,pobijedili su dvije najbolje reprezentacije u grupi
          sigpic

          Comment


          • Ovo je za Makedoniju vise od igre,mrze grke iz dna duse

            Comment


            • Svaka čast Makedoncima i ovom crncu ! Mekejleb je neverovatan igrač! Najbolji stranac koji je igrao u Srbiji!

              Baš bi bila fora da oni prođu. Ali koliko su samo slabe ove 2 grupe što igraju danas to je strašno. U polufinalu će igrati sve 4 ekipe iz A i B grupe!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Makedonija pocepala, Bo
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Svaka čast Makedoncima i ovom crncu ! Mekejleb je neverovatan igrač! Najbolji stranac koji je igrao u Srbiji!

                  Baš bi bila fora da oni prođu. Ali koliko su samo slabe ove 2 grupe što igraju danas to je strašno. U polufinalu će igrati sve 4 ekipe iz A i B grupe!
                  Kakva crna fora,imaju pobjede nad Hrvatskom i Grckom,oni ne da su prosli,nego sigurno prenose 2 boda!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kakva crna fora,imaju pobjede nad Hrvatskom i Grckom,oni ne da su prosli,nego sigurno prenose 2 boda!
                    Zato što niko nije očekivao da će proći iz te grupe... Na papiru su bili tek 5. ekipa... Ali grupa je presmešna...

                    Šteta što su izgubili od vas đetića, ali dobro oni prolaze. Vama ostaje da se bijete sa Hrvatima za prolaz...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Strasan mec, ja sam strepio da Antic ne udje jer nije smeo vise kosa dati McCalebb je lud , covek ima 4 poena u 1.delu i onda 23 u drugom , strasan igrac, Grcka je dole , sada moraju dobiti jedan od meceva protiv Hrvatske i CG a tu svasta moze biti , grupa se strasno zakomplikovala , jaooo veceras Hrvatska i CG jedva cekam , ajmo Djetici
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • najbolji su Makedonci.. . super su odigrali ...
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Zato što niko nije očekivao da će proći iz te grupe... Na papiru su bili tek 5. ekipa... Ali grupa je presmešna...

                          Šteta što su izgubili od vas đetića, ali dobro oni prolaze. Vama ostaje da se bijete sa Hrvatima za prolaz...
                          Ma mi smo protiv njih ocajno odigrali i opet ih pobiejdili,nisu tada imali Cekovskog,ko bi rekao da ce da pravi ovakvu razliku i protiv Hrvata i danas!
                          Ne,ne,grupa je izjednacena,nista se ne zna,sve se na terenu odlucuje,presmijesno bi bilo da se sve unaprijed zna!
                          Sad Makedonci ovo ne smiju da prokockaju,tezi dio posla je obavljen,ali da vidimo oce li pritisak uciniti svoje,sa eventualne 4 pobjede oni su prvi i prenose najvjerovatnije 4 boda.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Gotovo je ovo,Grci ne znaju dje se nalaze.Makedonci bi morali na kraju prvi da budu,pobijedili su dvije najbolje reprezentacije u grupi
                            nadamo se da ce Makdonci biti prvi..
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Oni takticki boze takticki Oni na papiru mogu i izgubiti 2 i recimo da prodju sa 4 boda , kakva luda grupa , ovo je strasno , da smo birali ovako ne bi izabrali , sada se Grcima drma , ako odigraju ovako s Hrvatima i Crnogorcima i izgube , mogli bi Makedonci,Crnogorci i Hrvati dalje ali scena bi bila da BiH dobije Makedoniju , ja ni Fince jos ne otpisujem
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • auu Finska - BiH 92-64 ... znaci da su dobri Finci ...

                                ali Finci izgubili su od Grcke .. a mi smo pobedili .. tako da videcemo sta ce biti
                                FORZA MILAN!!

                                Comment

                                Working...
                                X