Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pocetak iz snova ... Samo napred momci , odlicna partija, pasce svi , pokoricemo Evropu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #77
      Mamba kako je krenulo nećeš morati kod Mumijeve babe na selo
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #78
        Originally posted by Gangrena View Post
        Mamba kako je krenulo nećeš morati kod Mumijeve babe na selo
        Naravno da necu.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Potez utakmice je kucanje Keselja
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #80
            Ja se jos cudim Tripku,to jest Tepicu xD
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #81
              Originally posted by manda View Post
              Ja se jos cudim Tripku,to jest Tepicu xD
              Nemoj da se cudis,klasa je to.

              Comment


              • #82
                Overall, odlicna igra nase reprezentacije . U utakmicu smo krenuli klimavo i pre svega stegnuto . Italijani su to iskoristili, pre svega u vidu kontri . Timska odbrana nam je u prvih 5 minuta bila dosta losa, Savan i Krle su ispadali, Bjelica je takodje malo zajebao stvari kada je naredjao licnu i laka 2 poena iz ceonog auta . Ali naravno, to je posledica pritiska, jer je ipak to bila prva utakmica . U napadu je skripalo, napad je bio spor, uvek se zavrsao p'n'r-om ili nekom Teovom solo-akcijom, ali sve je to palo na svoje mesto pocetkom 2. cetvrtine . Odlicno smo otvarali kontre, Markovic je lepo razigravao, Macvan pogadjao suteve iz reketa, a odbrana je bila crvsta . Tu smo se povratili i na poluvreme smo otisli u plusu . Pocetak 3/4 je izgledao impresivno, sve je islo kao podmazano, pogadjali smo iz svih pozicija, dok su Italijani izgledali veoma pogubljeno . Nakon to-a na sredini 3/4, postavili su zonu i trebalo nam je dosta vremena da se naviknemo na takav stil odbrane . Medjutim, pocetkom 4/4, Italijani su izgubili stabilnost, pa su Markovic, Tepic i Teo nalazili mnoge rupe u njihovoj odbrani, sto je najvise od svih koristio Macvan . Dalje je samo bilo otaljavanje posla .

                Steta sto Bobi i Paun nisu ulazili .

                Dobra stvar je sto vidimo da kada neko iz "velike trojke" istupi u losem smislu, uvek ima neko da ih zameni . Kada je Krle bio u losem ritmu ( masio ko zna kakve zicere ) tu je bio Kosta, takav slucaj i sa Macvanom i Savanom . Keselj i Bjelica solidno odigrali, samo idalje primecujem da se Keselj ne oslanja na fiz. predispozicije onoliko koliko bi trebalo, ali dobro .

                Osvajamo zlato bre!

                Comment


                • #83
                  Momci su lepo danas odigrali Sasvim dobro za pocetak. Necu vise nista pricati da ih ne ureknem Svidja mi se sto je Tepic proradio i sto su Macvan i Markovic odigrali maestralno. I svi ostali su bili na nivou ali ipak ove sto sam pomenuo su kod mene dobili veliki plus

                  Comment


                  • #84
                    Oce li opet da se mijenjaju pravila?Mozda da svih 6 reprezentacija idu u drugu fazu?
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Bravo momci, samo tako nastavite.Mnogo je vazno da su se probudili neki igraci koji su imali manji ucinak, prvenstveno mislim na Tepica, sjajan je bio i Macvan.Sada je bitno da u nastavku prvenstva imamo sto manje oscilacija...
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Kako su poceli Letonci sa 3 trojke,mogu da namuce Francuze propisno

                        Tako je bre,punite zvezdice,sve im ulazi za sad
                        Sedam razlike na kraju prve
                        Last edited by Dacha; 31-08-11, 16:02.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • #87
                          Ovi Letonci se ne sale izgleda.
                          Nemaju oni sanse protiv Francuza.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Dacha View Post
                            Kako su poceli Letonci sa 3 trojke,mogu da namuce Francuze propisno

                            Tako je bre,punite zvezdice,sve im ulazi za sad
                            Sedam razlike na kraju prve
                            Na cemu ti gledas te leve utakmice?
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Imas za sve tekme streamove ja mislim

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Imas za sve tekme streamove ja mislim
                                Mislio sam da ima na TV-u,a gledam Grcka - Bosna,ne mogu sada i preko streama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X