Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kojeg Pekovica

    Comment


    • Editovao sam, imao je Djokovic mec loptu nije mi zameriti....
      Ali svi su znali da mislim na nasu dasku Perovica....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Protiv ovakvih ekipa moramo biti čvršći pod košem, ali s kojim igračima Uspijevali smo im samo na momente zaustaviti prodore, i donekle kontrolisati reket, ali sve je to bilo kratkog daha. Kešelj, zlatna ruka, Perović ne može ni za Tunguziju igrati, pogotovo mu ne odgovaraju ovakve ekipe, čudi me da nije pokušao sa Marjanovićem bar 2-3 minute. Gelabale proigra svakih 6 godina

        Comment


        • Nije imao mec loptu, jos se igra 3. set, tek je 2-0

          Nego, ima li negde da je okacen video, da vidimo poslednji napad utakmice

          Comment


          • Indigo, Đoković nije još imao meč loptu. ali, ne zameramo ti.

            nije strašno, idemo dalje. vratiće nam se ovaj koš kad nam bude više trebalo, u polufinalu ili finalu.
            svako od njih želi samo najbolje, greške se dešavaju, to je potpuno normlano. verujem da će ih ovo još više motivisati, pogotovo Savana (devica u horoskopu - perfekcionista ). dobijamo Francuze u polufinalu ili finalu (ako dođu tamo).

            ja i dalje verujem u ove momke i Dudu.
            sigpic

            Comment


            • Kako me je iznervirao userski sut Zelabela i ona trojka koja je jedva usla, pa jos na kraju i Savanov zicer izadje, ali vratice se ovo sa Spancima u finalu ce Savan da pogodi

              Comment


              • Ne smijemo gubiti onolike lopte, spucali su nam 10 kontri, to je 20 poena Tjeramo dalje, ako ih Turska ne može motivisati da poginu na parketu, onda ne može niko. Tu utakmicu moramo dobiti, to je naša karta za četvrtfinale (ako ne bude nekih krugova), vjerovatno i polufinale. Iznenadio me Duda što se opredijelio za faul, on to ne radi.

                Comment


                • Sada se treba odmoriti i svim silama udariti na domacine,nadam se da sudije nece biti glavni akteri meca.

                  Utorak 7.sep. Srbija - Litvanija 17:00h
                  Petak 9.sep. Srbija - Spanija 14:30h
                  Nedelja 11.sep. Srbija - Turska 20h
                  sigpic

                  Comment


                  • Мноогоо сам се сморио кад је оно Саван промашио. Али тешим се тиме што знам да ће нам се ово вратити кад нам буде било потребније, тамо у полуфиналу, финалу.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ono što ne bi valjalo je da Turska dobije Francusku, onda nastaju veliki problemi. Biće jasnije već nakon prvog kola.

                      Comment


                      • Nole fino završio i ućutkao Amerikance, do sledećeg puta, pa da kažem i ja ovde koju pametnu. Skokovi i izgubljene lopte su nam bili najveća slabost. FRA 37 (13/24), a mi 29 (7/22). Bilo je tu čvršćih delova utakmice, ali uglavnom smo imali problema. Neko je pitao koliko je Teo izgubio lopti? Igubio je 5, Marković 3, a Savan 4... i da li je moguće po statistici 18 izgubljenih lopti!!!! Previše!
                        Žao mi je Savana, što je na svoj rođendan pružio jednu relativnu lošu partiju za njegove standarde, kao i u odnosu na ono na šta nas je navikao. Mogao je baš lepo da ga proslavi večeras, ali dobro, biće bolje. Rašić je pružio sasvim dobru partiju, a i ja sam očekivala Marjanovića, no...
                        Nije loše što smo izgubili jednu, bar tako mislim. U svakom slučaju moramo da pobedimo Turke i smatram da sa njima nećemo imati nekih problema, i da omogćimo prolaz dalje, a ko zna... Duda je čudo.. možda prenese još malo te čarolije na momke...

                        EDIT: Sreda protiv Litvanije, petak -Španija i u nedelju Turci.

                        EDIT 2: Izvini Mamba nisam videla da si postavio datume i satnice odigravanja.
                        Last edited by miloolja; 05-09-11, 23:13.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kakva steta,Savanovic je imao sve ondje,nije se dalo.Ne moze niko da mu zamjeri,ovo je tek pocetak,najvaznije je da mogu i siguran sam da ce biti samo bolje.Ako neko zna da izvuce najbolje iz ovakvih stvari i da se ne desavaju u buducnosti to je Duda.Parkera je maltene nemoguce zaustaviti,Keselju kapa dolje
                          Pravi borci su ovi momci,kako samo igraju za reprezentaciju,kolik oje tu zelje,pozrtvovanja,Francuzi su fizicki izuzetni i treba im parirati,uspjeli su,sreca je ovoga puta pogledala druge,no promijenice se to ubijedjen sad i to onda kad bude najpotrebnije.
                          Nova grupa ce tek da bude luda i vjerujem da ce u polufinale svi iz nje otici!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nole fino završio i ućutkao Amerikance, do sledećeg puta, pa da kažem i ja ovde koju pametnu. Skokovi i izgubljene lopte su nam bili najveća slabost. FRA 37 (13/24), a mi 29 (7/22). Bilo je tu čvršćih delova utakmice, ali uglavnom smo imali problema. Neko je pitao koliko je Teo izgubio lopti? Igubio je 5, Marković 3, a Savan 4... i da li je moguće po statistici 18 izgubljenih lopti!!!! Previše!
                            Žao mi je Savana, što je na svoj rođendan pružio jednu relativnu lošu partiju za njegove standarde, kao i u odnosu na ono na šta nas je navikao. Mogao je baš lepo da ga proslavi večeras, ali dobro, biće bolje. Rašić je pružio sasvim dobru partiju, a i ja sam očekivala Marjanovića, no...
                            Nije loše što smo izgubili jednu, bar tako mislim. U svakom slučaju moramo da pobedimo Turke i smatram da sa njima nećemo imati nekih problema, i da omogćimo prolaz dalje, a ko zna... Duda je čudo.. možda prenese još malo te čarolije na momke...

                            EDIT: Sreda protiv Litvanije, petak -Španija i u nedelju Turci.

                            EDIT 2: Izvini Mamba nisam videla da si postavio datume i satnice odigravanja.
                            Brz i efikasan.

                            EDIT: Ipak domacini nisu mogli odoleti vecernjem terminu...znaci da igramo protiv Litvanije od 20:00,protiv Spanije i Turske od 14:30.
                            To bi nam mogli i prednost biti,jer Turci nijednu nisu odigrali u tom terminu do sada,a i nece do te utakmice...a mi smo vec tri igrali.

                            Kakvi su manijaci ovi organizatori,stavljaju finaliste poslednjeg EP-a u jutarnji termin.
                            Last edited by Black Mamba 24; 05-09-11, 23:38.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moram novi post:

                              TV FRANCE:
                              "Imali smo srecu da smo veceras igrali protiv samo razvikane reprezentacije Srbije. Nekada je to bila kosarkaska velesila, ali sada je rec o prosecnoj evropskoj ekipi, koja igra veoma zastarelu kosarku. Zato nam nije merilo Srbija, nego utakmice protiv Spanije i Turske, pa da znamo da li smo za medalju ili ne.(ovde nedostaje jedan deo koji nije za ovaj forum). Zivela Francuska, do konacne pobede na Evropskom prvenstvu!"
                              Jebacemo im sve po spisku u SF!!!

                              P.S. Izvinite zbog recnika.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pazi, mi smo i generalno extremno potcenjena ekipa sirom sveta. Za to su zasluzne one generacije posle Indianapolisa koje su patile od kurcobolje za reprezentacijom. Donekle i shvatam ovo pisanje Francuza, jednostavno moramo da ponovo da zasluzimo reputaciju koju smo nekada imali.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X