Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da cujemo Mirka genija

    Kako bi dobro bilo da grupu zavrsimo bez poraza,a ubedjen sam da to i mozemo.

    Comment


    • Samo da smo mi prosli dalje...

      Comment


      • Koja crna agresivnost,kad mi imamo 2 igraca u ekipi koji moggu da odigraju odbranu kako treba,i to su oba na bekovskim pozicijama.Krstic,Savanovic,Macvan,Perovic-to su sve blago receno rupe u odbrani,ovi patuljci im dali koliko oces poena samo na kretnju bez lopte i pod samim kosem.Pise se pobeda i idemo dalje

        Comment


        • Ocajno branimo pik, ne znam dal cemo se popraviti na vreme, ako ne Kejmen ce u nedelju da nam da 30 poena...Al dobro sta je tu je, pobeda je bitna, i idemo dalje...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Drazen 3 View Post
            Koja crna agresivnost,kad mi imamo 2 igraca u ekipi koji moggu da odigraju odbranu kako treba,i to su oba na bekovskim pozicijama.Krstic,Savanovic,Macvan,Perovic-to su sve blago receno rupe u odbrani,ovi patuljci im dali koliko oces poena samo na kretnju bez lopte i pod samim kosem.Pise se pobeda i idemo dalje
            nemoj pricas bre,seti se na SP-u kakvu odbranu agresivnu su igrali i keselj,bjelica,macvan...ovde za sad smo poprilicno pogubljeni u odbrani. ovako zaista nemamo sanse protiv nemaca i francuza,mora to da se poboljsa na taj nivo sa SP-a i onda sam ubedjen da idemo do finala,bez toga...pitanje je i cetvrtfinale...

            Comment


            • Ma rekoh da cemo da ih dobijemo, ali ovako ne moze dalje... Umesto da dizemo fornu, mi suprotno..
              Dobro je sto su se raspodelili pa svaki dan neko drugi odradi posao, ovoga puta svaka cas za zavrsnicu Keselja i Savana, ali Teo mnogo sebi dozvoljava... ono njegovo forsiranje trojki kada mu ne ide... ne razumem...a danas nije ni jedan dao iz igre...
              No, ovo je ad akta.. idemo dalje... u nove pobede...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Srbi su jedini ljudi koji imaju muda da u prelomnim trenucima sutnu trojku preko ruke na 10 sekundi pre kraja napada . Lepo su nam prijali oni poeni sa bacanja Krleta i onaj horog, data smo prelomiili mec serijom od otprilike 7-2/ 8-3 ili tako nesto . E onda je biznis odradio srpski inat

                Comment


                • Uh dobro je, u jednom trenutku je bilo 43-51 za njih, u trecoj cetvrtini, kakav povratak, posle 46-29 serija za nas, Savane

                  Comment


                  • Ne mogu verovati koliko vi pljujete igrace kada ne ide (pogotovo manda,a i ti D-Wade nesto malo),a posle im se divite.Jbt. nismo dream team da deremo sve sa 20+ razlike,jos kad pogledate koliko je ove prosralo u prve 3/4,preko ruke trojke sutali.Perovic nije uopste losiji od Krstica kada treba stizate rezultat,odlican off. skok.Bas kao sto sam napisao u temi Srbije,mi cemo dobijati utakmice sa vecim brojem poseda,a i da sam ocekivao da Keselj ponovo SP,car. Prekosutra tesno dobiti Nemce,a u ponedeljak lako izaci na kraj sa Francuzima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by vuna View Post
                      nemoj pricas bre,seti se na SP-u kakvu odbranu agresivnu su igrali i keselj,bjelica,macvan...ovde za sad smo poprilicno pogubljeni u odbrani. ovako zaista nemamo sanse protiv nemaca i francuza,mora to da se poboljsa na taj nivo sa SP-a i onda sam ubedjen da idemo do finala,bez toga...pitanje je i cetvrtfinale...
                      Ti pricas o proslom prvenstvu,gde smo imali Velickovica koga sad nema,pricas o Bjelici koji je prosle godine imao sezonu bez povrede,pricas o Keselju koji je imao najbolju sezonu u karijeri.sad sve to okreni za 180 stepeni,Novicu nemamo,Bjelica povredjen,Keselj bio na camovini u Olimpijakosu.Trenutno su rupe u odbrani na celu sa Krletom i Savanom.Mozda je to trenutno,ali tako sad izgleda.Postoji psiholoski problem koji mora da se otkloni sto pre.

                      Comment


                      • Drago mi je da smo pokazali da imamo karakter.Stvarno su retke utakmice gde gubimo veci deo meca i na kraju uhvatimo prikljucak i pobedimo.
                        Ovaj slobodan dan ce dobrodoci.Ionako smo se danas pokazali u losijem izdanju u odnosu na prethodne dve utakmice, a u nedelju osveta Svabama za poraze.

                        Comment


                        • Nisam popljuvao, rekao sam da lose igraju sto i jeste cinjenica....Danas smo igrali jako lose, P'n'R ne znamo da odbranimo, kroz odbranu nam duva promaja, sta ti mislis da mi mozemo sa ovakvom odbranom kada nam Izrael da 80 poena?
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Bjelica uopste nije kigrao neku posebnu odbranu na SP,otkud ti to?A ni Keselj.
                            Ovo je bila utakmica protiv jednog Izraela koji je odigrao veoma lose prve dve tekme,usli smo u nju sa nedostatkom motivacije i zelje za igrom... i sta je cudno sto smo se mucili?Pa Spanci su se mucili protiv Poljaka,1:20 sekundi pre kraja Poljska je imala sut za preokret.

                            @D-WadeSada cu ti napisati ono sto sam ti napisao i u privatnoj.Motiv,zelja za igrom,od ovih stvari zavisi borbenost pa i razultat na kraju.Da li igraju sa istim motivom protiv Francuske,Nemacke i protiv slabijih reprezentacija?Citavno proslo SP nismo igrali zonu,postavili smo je u nekim trenucima protiv Turaka i ja racunam da smo tu utakmicu dobili,ali nismo prosli u finale.Tako je i sada,sigurno se ne igra sve sto se zna i moze...opusteno,lagano smo u SF.;)

                            P.S. A mogu misliti sta ces pisati kada udjemo u finale i osvojimo zlato...kako smo najjaci "dodjite Ameri da se igramo sa vama!" etc.
                            Last edited by Black Mamba 24; 02-09-11, 22:00.
                            sigpic

                            Comment


                            • Opste poznata stvar je da Teodosica i Perovica,ne podnosim,i njih pljujem sa razlogom,kada igraju lose. I Mamba ti kao Mod,dodjes na poluvremenu i na kraju meca komentarises,a Wada i ja cijeli mec komentarisemo,zato tisina
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Mando, i ti se ponosis time, kako mozes da visis na forumu i gledas mec? Bravo Mamba, odlicno uradjen pos'o

                                Comment

                                Working...
                                X