Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub u BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isti probelm u Tuzli..

    Comment


    • zasto nemamo vise sportkluba na kablovskoj u tuzli,operater tx-tv,vec odavno crna slika

      Comment


      • ma dzaba pitate
        vidis da se "odgovorni" ne mogu udostojiti da barem odgovore na nase pitanje a da ne spominjem eventualno rijesenje problema
        ocito im bosansko trziste nije zanimljivo

        ima zato arena kojoj jeste

        samo mi je zao sto se ovo desilo bas u vrijeme NBA finala, ali hvala bogu tu je i internet pa se i to rijesi

        Comment


        • ma bitno im sto im nebi bitno bilo joj tebe ccc,to je do ovih nasih levata od kablovskih operatera koji izgleda i nemaju potpisane ugovore sa SK.vec su jednoj BH kablovskoj iskljucili SK zato sto su ga pustali ilegalno.

          Comment


          • Ja u Banja Luci na kablovskoj ELTA Kabel imam samo Sport Klub , niti imam + , ni Prime , ni 3,4,5 , samo Sport Klub ... Mogli bi uvesti bar na predplatu da se ima ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ajde da neko vidi da li je istina da ce SK i SK+ biti u ponudi Moja TV,jer je BHTelecom najavio njihovo uvodjenje u skorije vrijeme.
              http://www.facebook.com/pages/Moja-TV/123219621066521

              Comment


              • Bh telekom je u fazi testiranja novih kanal medju kojim su i kanali sport kluba, te se u narednom periodu ocekuje da puste u ponudu SPORT KLUB i SPORT KLUB+ i time ce imati jednu od najboljih sportskih ponuda u BIH (posto vec imaju cetiri arene)......tako kazu ovi iz telekoma, valjda ce biti sta od ovoga jer bi to bilo extra

                Comment


                • Velike pohvale za Vase sportske programe koje sam nazalost mogao gledati kod prijatelja koji imaju SportKlub kanale na kablovskom operateru Telemach (BiH) dok mi korisnici usluge mojaTV nemamo tu mogucnost.

                  Interesuje me da li je istina da tv kuca SportKlub pocinje sa reemitiranjem kanala SportKlub i SportKlub+ u ponudi Bhtelecoma (BiH) iptv usluge mojaTV..??
                  Ako je istina da li se zna datum kada ce biti uvrsten u listu kanala ?


                  Da li moze odgovor na ovo pitanje?
                  Hvala unaprijed

                  Comment


                  • ne da bi mi znali

                    Comment


                    • e brate jesi ga odgovorio,mozda sam glup pa ne shvatam ali "ne da bi mi znali" stavarno mi nije jasno.

                      Comment


                      • Ako sam i ja dobro razumeo, SK je hteo da kaze "ne, a da oni znaju" sto u prevodu najverovatnije jednostavno znaci ne.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Po pisanju korisnika i web portala, informacija je (kolko tolko) tacna da ce SportKlub biti uvrsten u ponudu iptv usluge mojaTV. Nije ni meni jasan odgovor bio od strane SK, ali u svakom slucaju hvala. pozdrav

                          Comment


                          • Ja sam negdje procitao,da su na salteru potvrdili da je u testnoj fazi i da ce se uskoro naci u ponudi


                            Comment


                            • postoli li ikakva pretplata za vas kanal da ga gledam ili bilo sta,posto kablovska nema sportkluba?Ja bi platio koliko god treba da gledam ovaj kanal

                              Comment


                              • Samo jedno rjesenje ima,zovite svoju kablovsku i vrsite pritisak da vam ubaci kanale SK.
                                Mada ima i drugo,mjenjaj kablovsku.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X