Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP slike i video klipovi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li neko saznanja ko je nakon Jereza dobio kaznene poene pre Marqueza za ono u Silverstone-u? Lorenzo nesto ovde pominje to, a ja prvi put cujem...

    Comment


    • mozda Jorge zna nesto sto mi ne znamo secam se da je Janone popio kazneni bod u Brnu ... ali za Jerez

      Comment


      • Iannonea sam ispustio... Pominje da su vozaci za manje incidente dobijali kaznene poene, a ja se ne secam da ih je iko dobio osim Marca, pa zato pitam...

        Comment


        • Covek je uticajan

          Comment


          • Sifra:Pepa prase

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Iannonea sam ispustio... Pominje da su vozaci za manje incidente dobijali kaznene poene, a ja se ne secam da ih je iko dobio osim Marca, pa zato pitam...
              na kvlifikacijama Barbera je zasmetao Doviju,pa ga je Dovi sutnuo i obojica su dobili po kazneni bod.. misterija resena

              slucajno nasla

              -Giorgio Lorenzo- (1997) mi ga danas znamo kao Jorge mada ima jos mnoga imena...
              prljav potez za jednog desetogodisnjaka
              Last edited by Viv Li; 19-10-13, 00:09.

              Comment


              • Kakav Idiot
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • On je dobio race ban 2005. kad je imao neko cukanje sa De Angelisom i stalno ponvalja da se od tad promenio... Sad, videvsi Sepang i pada mi na pamet Qatar 2010, neko bi pomislio da je ta promena selektivna, ali insistiranje na tome kako treba da se pazljivije i opreznije vozi i pretice samo kad si ocito brzi ne prestaje ni kad sam tako nesto uradi...

                  A ovaj klip je neko postavio i na temu za Jerez kad su krenule prozivke zbog njegovog kmekanja... Priceless to watch, though...

                  Comment


                  • http://www.motogp.com/en/videos/2013...r+in+Australia

                    Neko je rekao da Markeez se samo nasmejao . Na ovom snimku se bas i ne vidi -.- Al dobro next time better luck

                    Comment


                    • Da li neko može da mi prevede šta su rekli Lorenco i Olive, bio bih mu zahvalan
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by realnost View Post
                        Da li neko može da mi prevede šta su rekli Lorenco i Olive, bio bih mu zahvalan
                        The first one says: "Today was me, another day other, however, I think he could have been more fair, but that's what races are like, I believe. Lorenzo says: Oliver overtook me, and we've arrived side by side in the last curve. I went for the inside, he outside, he touched me and he's fallen. I'm sorry for him but that's what races are like."

                        i mislim da sam negde procitala da je Jorge rekao da je Olive sam kriv za to sto mu se desilo...
                        posle par godina je izjavio kako mu je zao sto je bio preagresivan...
                        yeah right!!!

                        Comment


                        • sa malim zakasnjenjem

                          Comment


                          • ovo dete je nepravedno zapostavljeno!!!!
                            sad cemo tu nepravdu da ispravimo


                            pljunuti C-3PO

                            ipak se okrece..


                            sampanjac moze biti opasan.. ako ga ne koristis kako treba

                            mislim da pokusava nesto da mu kaze...

                            Espargaro je proglasen vitezom
                            Last edited by Viv Li; 03-11-13, 19:30.

                            Comment


                            • ne zna se sta je ludjemozda ipak onaj C-3PO (sta god to bilo)
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • C-3PO je zlacani robotic iz Star Wars-a i Dani bukvalno hoda kao on mado je po visini vise R2-D2

                                Comment

                                Working...
                                X