Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    I ovog leta se pominjalo nešto, ali Lotito zacepio cenu, plus navijači su protiv njega, msm Lotita, priča FKCzv da od kluba zarađuje, te je tek ove godine krenuo ozbiljno da investira u tim, mada svakog leta on dovede nekog, prošlog npr. Biglju za koga se danas po pisanjima nekih medija interesuje Real Madrid u šta ja čisto sumnjam.

    Što se Kandreve tiče, mene on lično ne oduševljava, čak mi ide u kategoriju najizvikaniji italijanski fudbaler.

    Comment


    • #92
      Originally posted by CicoIZeko View Post
      U nokaut fazi krilni bek Holandije je bio Kujt (igrao je i levo i desno), a on je itekako "prelazio cemtar".
      Igrao je i Kujt, ali i Janmat. Uglavnom, glavni zadatak je bio sačuvati gol a ne upuštati se u avanture napred. Biće dobar De Fraj, ali ne toliko koliko se priča i koliko se digao hajp oko Holandijine odbrane.

      Comment


      • #93
        LAZIO

        Probabile Formazione (4-3-3):*Berisha;*Basta, Ciani, Radu, Lulic;*Parolo, Ledesma, Biglia;*Candreva, Klose, Keita

        Panchina
        Marchetti, Strakosha, Guerrieri;**Filippini, Konko, Cavanda, Vinicius, Cana, Elez, Novaretti, Pereirinha, Braafheid;*Onazi, Ederson, Anderson, Gonzalez, Mauri, Perea, Kakuta, Cataldi, Oikonomidis, Antic;*Djordjevic, Rozzi, Alfaro

        Allenatore: Pioli

        Po ovome je Basta desni bek, Kandreva desnokrilni napadac, a Djordjevic rezerva Kloseu.
        Ovo je Lacio pre dolaska De Vraja, sada i on upada u odbranu.
        Last edited by White Hart Lane; 30-07-14, 18:13.

        Comment


        • #94
          Nova nada Lacija, 18-ogodišnji Mamadu Tunkara. Kao i Keita doveden iz Barselone i ima senegalsko i špansko državljanstvo.

          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #95

            Comment


            • #96
              Proslavio 18. rodjendan juče

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #97
                Juče napunio 18. danas pozamljen Bariju na godinu dana.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Il Capitano View Post
                  Proslavio 18. rodjendan juče
                  Golobradi mladić

                  Comment


                  • #99
                    Djordjevic prvi het-trik

                    http://videa.hu/videok/sport/palermo...0GENQ1d77oCmSz
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Dobra fora, kod gola iz slobodnjaka"kud koji mili moji"
                      Golman nije ni video gde ide lopta, ko zakopan



                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Filip nastavlja da daje golove- prava "bomba"



                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Kad je veliki Lazio bio najveci:

                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Prvi klub za koji sam navijao! Jos ih volim uzeti kad igram master ligu ili mendazer. Derbi mog djetinjstva je Lazio-Juventus!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Takodje. Zavoleo sam ga posle svetskog 1998 kada sam i poceo da pratim fudbal. Prvi klub koji sam zavoleo posle Partizana koji su mi nametnuli burazeri i cale Spominjao sam vec, za mene je derbi bio Lazio - Inter jer je buraz pakleno navijao za Inter
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X