Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ponovo osvojen primavera cup, najjači smo

    Comment


    • #77
      radić iz partizana došao na probu
      uhuh sviđa mi se što se dovode mladići kad već nema para za zvezde, mali će biti bolji od mitrovića sto posto

      a za 6-7 godina očekujem da Lacio bude nova borusija za ovakvom primaverom

      Comment


      • #78
        Potpisan novi ugovor - Klose još godinu u Laciju

        Comment


        • #79
          Probudi sećanja ( HD )


          Comment


          • #80

            Comment


            • #81
              Koliko ja volim ovu Italiju i svu tu strast koju ljudi gaje ka fudbalu, svom klubu više



              doček De Fraja, De Vrij ili kako već.
              Last edited by Brajkula; 29-07-14, 13:07.

              Comment


              • #82
                Još da dolazi neko poznatije ime pa to bi bio šou veći nego u Istanbulu...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #83
                  Ne volim štopere iz Holandije, od De Bura i Stama njima tu duva, ali se ozbiljno dvoumim da li su doveli bolje ime od prvoželjenog Astorija !?

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Ne volim štopere iz Holandije, od De Bura i Stama njima tu duva, ali se ozbiljno dvoumim da li su doveli bolje ime od prvoželjenog Astorija !?
                    Astori provereno resenje, Italijan, De Fraj jos uvek nedokazan prosto igrao je u smesnoj ligi poput Holandske, nije on tu nista kriv, imao odlican turnir pa je mnogo ociju uprto u njega, ima potencijal ali trenutno po meni nije bolji od Astorija, sto ne znaci da nece biti
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #85
                      Iskreno, u onoj formaciji Holandije na svetskom bi se svaki štoper proslavio. LVG igrao sa 3 štopera i 2 beka, Janmat i Blind nisu prešli centar ceo turnir, tako da je sigurno lakše igrati štopera u 5-3-2 formaciji. Imaš milion više opcija, i da pogrešiš ima neko da te ispravi. Zato su štoperi Holandije na ceni, videćemo ih u formaciji 4-4-2.

                      Comment


                      • #86
                        Pa i nije im neka cena, ovaj je plaćen valjda 8 miliona ako se ne varam. (nisam siguran)

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Janmat i Blind nisu prešli centar ceo turnir
                          U nokaut fazi krilni bek Holandije je bio Kujt (igrao je i levo i desno), a on je itekako "prelazio cemtar".
                          Sto se tice De Vraja solidan igrac "Mihael Rajziger style" centarhalf/desni bek koji ce sigurno koristiti Laciju. Ja ga ocekujem da podeblja tu desnu stranu u tandemu sa Bastom, mada mi se cini da Lacio tu ima i Kandrevu koji me odusevio u Brazilu.
                          Lacio opet u centru paznje kao kada su bili Mihajlovic i Stankovic, sada imamo Bastu i Djordjevica.

                          Comment


                          • #88
                            Kandreva igra ofanzivno krilo gore, mada se slažem da bi bio vanplanetarna bekčina.

                            Comment


                            • #89
                              Gledao sam ga protiv engleza imao je ispod sebe desnog beka cini mi se da se zove Darman. Bukvalno su unistili levu stranu Engleske Bejns-Runi. Kandreva je direktno namestio pobedonosni gol Balotelija.
                              Cudi me da se nije podigla frka oko njega ovog leta.

                              Comment


                              • #90
                                ma nemoguce da su igraci Torina odnosno Lacia izdominirali nekoga iz Evertona i Man. Junajteda

                                sjajan je Kandreva mada je uvek vazio za velikog talenta ali do pre recimo 2 sezone nije bas ispoljavao svoj pun potencijal... tek po dolasku u Lacio je postao igrac kakav su svi ocekivali da postane mnogo ranije... a cini mi se da nema neke frke oko njega jer nije u zizi javnosti poput nekih igraca, on je fudbaler u pravom smislu te reci a ne nekakva medijska licnost i prosto ne skrece paznju na sebe... a drugi razlog je Lotito, secam se da se Galijani jos proslog leta raspitivao u vezi Antonia pa je Lotito kao iz topa bubnuo neku cenu 25 miliona evra cini mi se... poznato je koliko je tesko dovesti nekog igraca Lacia, pitanje je koliko bi trazio sada nakon jos jedne sjajne sezone i odlicnog Mundijala za njega
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X