Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lacio - SPAL 0:0

    Loše odigran meč od prvog do poslednjeg minuta, uz sporu tranziciju, previše soliranja u nekim trenucima i, uopšte nedovoljnu proaktivnost po celom terenu. Odbrana je dobro odradila zadatak da sačuva gol, ali nedostatak Andersona (i Leive, takođe, što je primoralo Inzagija da povuče Alberta dalje od gola i time "otupi" kreativnost napada) je bila vidljiva, kao i uvek protiv ekipa koje su došle da sačuvaju jedan bod. Prošle sezone se ekipa redovno mučila protiv takvih ekipa, ali je uspevala naći put u gol, ali sinoć baš ništa. Moraće se bolje.

    Sledećeg vikenda u Veroni, protiv Kjeva.
    sigpic

    Comment


    • Hut zvanično u Sauthemptonu.
      sigpic

      Comment


      • Sutra u 13 časova žreb. Prvi šešir.
        sigpic

        Comment


        • Nica, Varegem i Vitese u grupi. Zanimljivi klubovi, ali ako se ne prođe sa prvog mesta nešto u ekipi nije u redu.

          Inače, na marginama žrebanja, Tare je dao jedan zagonetan intervju za Skaj, rekavši da je situacija sa Keitom zapravo više problem sa Keitinim menadžerom i kako je klub otvoren za još jedne pregovore u vezi novog ugovora, kako je Keita dobar momak koji je tu od svoje petnaeste godine ali je sada odrastao i potrebno je da preuzme malo više odgovornosti za sebe i svoje poteze. Klub je otvoren i za prodaju, ali samo pod uslovima koji odgovoraju Laciju i Keiti, nikako jednoj strani.
          sigpic

          Comment


          • Ma lagano Lazio i Nica daljE, mada nemoj ih podcenjivati, imali su dosta povreda na startu sezone, tako da imaju vremena da se konsoliduju i razigraju. Samo polako i da prodjete dalje kao 1.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Rasturili su oni poprilično ekipu od prošle sezone i protiv Napolija me nisu ni izbliza impresionirali, mada sam očekivao više od njih. Mislim da nećemo uzeti grupu u ovoj konkurenciji samo ako im Simone popusti disciplinu i kaže da to takmičenje nije bitno (nešto što ne verujem da će on uraditi). Varegem može biti opasan rival, oni su hazarderi koliko sam ih gledao do sada i to u Evropi prolazi dobro. Više sam želeo Everton iz drugog šešira, ali je zbog blizine i manjeg utroška vremena bolja opcija Nica.

              Jedino sam želeo da se izbegne Sosijedad i Izraelci, sa ostalima se može igrati i pobeđivati. Treba shvatiti ozbiljno takmičenje, pobednik ide u LŠ, trenutno vidim tri ili četiri kvalitetnije ekipe od Lacija, a ako se prođe u nokaut videćemo ko će se priključiti iz LŠ i ko će preživeti grupe.



              1ª giornata | Vitesse – S.S. Lazio, 14 settembre ore 21:05

              2ª giornata | S.S. Lazio – SV Zulte Waregem, 28 settembre ore 19:00

              3ª giornata | OGC Nice – S.S. Lazio, 19 ottobre ore 19:00

              4ª giornata | S.S. Lazio – OGC Nice, 02 novembre ore 21:05

              5ª giornata | S.S. Lazio – Vitesse, 23 novembre ore 19:00

              6ª giornata | SV Zulte Waregem – S.S. Lazio, 07 dicembre ore 21:05
              Last edited by Crni Đorđe; 25-08-17, 19:22.
              sigpic

              Comment


              • Pozvani za večerašnji meč protiv Kjeva

                Portieri: Guerrieri, Strakosha, Vargic;

                Difensori: Basta, Bastos, de Vrij, Luiz Felipe, Lukaku, Marusic, Radu, Wallace;

                Centrocampisti: Crecco, Di Gennaro, Leiva, Luis Alberto, Lulic, Milinkovic, Murgia, Parolo;

                Attaccanti: Caicedo, Immobile, Palombi.
                sigpic

                Comment


                • Imali istine da ce Keita na pozajmicu sa pravom kupovine u Inter za 30m

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Imali istine da ce Keita na pozajmicu sa pravom kupovine u Inter za 30m
                    To može samo ukoliko produži ugovor sa Lacijom. Ako je i istina, znači da je bliže obnovi ugovora.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Kjevo - Lacio 1:2 (Imobile, SMS)

                        Ružan meč, ali bitna pobeda na tradicionalno neprijatnom gostovanju. Lajtmotiv je SMS-ovo palijanje po lopti u 89. minutu i cepanje mreže Sorentina, za tri boda. Sledi pauza, u pravi čas, te na Olimpiko dolazi Milan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisam vas gledao ove godine al ako Milan odigra kao veceras necete izgubiti

                          Comment


                          • Kjevo - Lacio 1:2 (Imobile, SMS)

                            Ružan meč, ali bitna pobeda na tradicionalno neprijatnom gostovanju. Lajtmotiv je SMS-ovo palijanje po lopti u 89. minutu i cepanje mreže Sorentina, za tri boda. Sledi pauza, u pravi čas, te na Olimpiko dolazi Milan.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Predsednik Zaglebja kaže da se pitalo za Jaroslava Jaha, štopera tog kluba i mladog reprezentativca Poljske, ali ponuda nije zadovoljila, međutim je naglasio kako Jah ima oslobađajuću klauzulu. Situacija prilično jasna, žele klauzulu, dok sam Jah ispunjava sve uslove da "uskoči" na Hutovo mesto, dosta više od Palete.

                                Morison neočekivano pred potpisom za meksički Atlas. Samo da odjebe jednom konačno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X