Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Lotito reče za Korijere dela Seru da je odbijeno 70 miliona evra za SMS-a.
      sigpic

      Comment


      • Sve glasnije se priča da je Hut na putu kao Sauthemptonu za 17 miliona evra uz neke bonuse. Mada, jutros je trenirao redovno, tako da tu verovatno još nije sve gotovo.
        sigpic

        Comment


        • Lotito u intervju za Gazetu rekao da je bilo tri ponude od 30+ miliona za testu di cazzo (35 od Milana, 32 od Vest Hema i 30 od Napolija) te jedna od 15 miliona evra od Juventusa koja je odbijena i koja će biti odbijana sve dok ne bude na minimumu koji je ponudio Napoli, te će zadržati igrača dok mu ne istekne ugovor ako bude trebalo.
          sigpic

          Comment


          • Rеče Simone u presu pred meč da je Hut tražio da igra više ove sezone, ali mu je objašnjeno da "u timu niko neće igrati 40 mečeva od 40". Posle toga je tražio da bude prodat. I pored toga će sutra verovatno biti na klupi. Takođe je nagovestio da ako Hut ode, treba doći drugi levonogi defanzivac.
            sigpic

            Comment


            • Pozvani za večerašnji meč sa SPAL-om

              Portieri: Guerrieri, Strakosha, Vargic;

              Difensori: Basta, Bastos, De Vrij, Hoedt, Luiz Felipe, Lukaku, Marusic, Patric, Radu, Wallace;

              Centrocampisti: Di Gennaro, Leiva, Luis Alberto, Lulic, Milinkovic, Murgia, Parolo;

              Attaccanti: Caicedo, Immobile, Lombardi, Palombi.
              sigpic

              Comment


              • Keita i dallje bojkuje ? Sta je sa F. Andersonom, kad mu se predvidja potpuni oporavak ?

                Comment


                • Testa di cazzo od srede (kada su se nastavili treninzi po Superkupu) nije dolazio. Inzagi je juče rekao da računa na njega ako se bude pojavio, ali je prillično osuo paljbu po njemu istom prilikom. Na njegovu je štetu, on prodat biti neće ispod cene i ako mu je draže da sedi na tribinima cele sezone - biće mu priušteno.

                  Anderson je trenirao po specijalnom režimu ove nedelje, pretpostavljam da će narednog vikenda nazad u tim.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ozbiljan tim ima Lazio, samo da vam De Vrij ne ode za dz, spominje se produzenja ugovora. A Keita se mozda opameti tokom sezone, a mozda i ne.

                    Milinkovic-Savic je nazalost ostao Trebace banka da se opljacka da bi se finansirao njegov transfer poznavajuci Lottita.

                    Comment


                    • Podmlađen je tim, uspeo je prošle sezone da preživi turbulencije po odlasku veterana (Klose, Mauri, Ledezma, Konko, Kandreva) i mislim da će takav tim dobro da se izbori i sa Evropom i Serijom A. Sa De Frajom je navodno neslaganje oko klauzule, ali mislim da će pasti dogovor pošto se okonča prelazni rok. Za SMS-a je zanimljiva priča. Navodno, u januaru je Real prišao ozbiljno i ponudio 50 miliona evra i ta glasina je došla iz prilično pouzdanog izvora. Malo potom, ugovor je produžen, tako da je vrlo moguće da je neko već bio bacio oko tokom prošle sezone. Lotito je rekao kako je ranije odbio i 70 miliona evra. Ako ga Lacio toliko ceni sada, verujem da će otići na 9 cifara ako odigra dobru sezonu. Moraće se popraviti, pošto mu je forma opadala kako se prošla završavala.

                      A Keita se mozda opameti tokom sezone, a mozda i ne.
                      Sa igračima je uvek lakše pregovarati po završetku prelaznog roka. Dok taj period traje, ponude stižu, podmazuju se i agenti i klubovi te se igračima lako zavrti glava i pojure negde drugde. Sasvim normalno. Ovako, kada im staviš do znanja da ih nećeš pustiti "na sniženju" samo zato što imaju još godinu dana ugovora te se u septembru i dalje nalaze u klubu, malo razmisle - hoće li me klub koristiti pošto više nema mogućnost da zaradi na meni?; šta će saigrači i trener misliti na to što sam se izdrkavao tokom leta?, itd. Kada im postane jasno da mogu biti stopirani celu jednu sezonu, postanu malo racionalniji i na kraju pristanu na obnovu ugovora. Naročito ako su mlađi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Msm da ce Juve sledece sezone ici po SMS-a, ono hardcore Msm bice to velik transfer, da se razumemo ako uopste i dodje do takvog.

                        I bas me cudi kako ste zadrzali Felipe Andersona, mnogo kvalitetan igrac, koji se bas promenio i nije vise ona stara qrcobolja od igraca.

                        Comment


                        • Msm da ce Juve sledece sezone ici po SMS-a, ono hardcore Msm bice to velik transfer, da se razumemo ako uopste i dodje do takvog.
                          Ako Marota ima 70 miliona evra, može se razgovarati. Ako ne, ode on u Englesku. Tamo bar nije teško "opljačkati" klubove.

                          I bas me cudi kako ste zadrzali Felipe Andersona, mnogo kvalitetan igrac, koji se bas promenio i nije vise ona stara qrcobolja od igraca.
                          Zapravo, bilo je lako. Kada je bio u onoj strašnoj formi u drugom delu sezone 2014/15, ponuđen je novi petogodišnji ugovor na koji je pristao. Po završetku te sezone je stigao Junajted u leto 2015. godine, nudio neku veliku lovu (Tare - ali je Anderson to sam indirektno potvrdio - kaže da je bilo između 50 i 60 miliona evra) ali Lacio nije želeo da prodaje, a on je morao da ćuti hteo-ne hteo zato što je taze potpisao novi dugogodišnji ugovor i mogao je biti zakucan za tribine da je pokušao ucenjivati Lotita (to se ne radi, jednostavno, ne posle onoga sa Pandevom 2009. godine).
                          Lacio ne mora da prodaje igrače, finansijski je tip-top uređeno stanje i to je to.

                          Zaista se promenio mnogo od kako je došao. Naučio je da igra, defanzivno i taktički je izrastao u sjajnog igrača. Ja nikada nisam verovao da će postati išta od rezerviste, pošto je bio otužan u prvoj sezoni ovde, ali me je demantovao.
                          Last edited by Crni Đorđe; 20-08-17, 13:46.
                          sigpic

                          Comment


                          • Msm da ce se ici po njega i da tih 70M nece biti problem. Moze jedino Lottito da bude problem tj ako bude trazio vise.

                            Comment


                            • Ko zna šta će biti sledećeg leta. On je danas 70 miliona evra. Sledećeg leta može biti i na devet cifara.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X