Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    "La S.S. Lazio comunica che l’atleta Marco Parolo ha prolungato il suo contratto fino al 2020"
    sigpic

    Comment


    • Lo staff medico della S.S. Lazio comunica che l’atleta Stefan De Vrij durante l'allenamento, a seguito di uno scontro fortuito, ha riportato la frattura del quinto metatarso del piede destro. E' stato sottoposto ad esami strumentali ed al necessario trattamento ortopedico. Il giocatore sarà sottoposto durante la prossima settimana ad accertamenti clinico-strumentali di controllo.
      Nagađanja od sinoć su se obistinila, došlo je do frakture pete metatarzalne kosti desnog stopala i De Fraj će biti odsutan, po predviđanjima, 40 dana. Moguć je povratak na teren početkom decembra, u Kapitaleu. Do frakture je došlo u toku jučerašnjeg treninga.
      sigpic

      Comment


      • Pozvani za meč sa Torino, sutra u 15 časova

        Portieri: Marchetti, Strakosha, Vargic;

        Difensori: Basta, Hoedt, Patric, Prce, Vinicius, Wallace;

        Centrocampisti: Cataldi, Felipe Anderson, Leitner, Luis Alberto, Lulic, Murgia, Parolo;

        Attaccanti: Djordjevic, Immobile, Keita, Lombardi.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Četiri gola u mreži Kaljarija i Sardinjani se na ostrvo vraćaju prazne vreće. Imobile je spakovao dva gola, Keita i Anderson po jedan.
            Imao je i Kaljari prilika dok je meč još bio u ranoj fazi, bilo je rastrzano u odbrani prvih petnaestak minuta (Marketi je, uobičajeno, "divljao" u par navrata), ali su ubrzo pali drugi i treći gol i sve je bilo gotovo. U nastavku je skinuta noga s gasa, odigrano je mirno, mada je Borijelo imao šansu s bele tačke - da smanji na 3:1. Promašio je gol, da bi Anderson potom uradio simultanku kroz odbranu Kaljarija i još jednom matirao Storarija.
            Kaljari je postigao gol posle kornera i nesporazuma Radua i Valasa na petercu. Lopta se odbila od Brazilca u gol. Opet jedan gol iz prekida, koji su i dalje problematična tačka ali su i tu prisutna poboljšanja.

            U nedelju na Olimpiko dolazi Sasuolo.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Pozvani za meč sa Sasuolom:

                Portieri: Marchetti, Strakosha, Vargic;

                Difensori: Basta, Hoedt, Patric, Prce, Radu, Wallace;

                Centrocampisti: Biglia, Cataldi, Felipe Anderson, Leitner, Luis Alberto, Lulic, Milinkovic, Murgia, Parolo;

                Attaccanti: Djordjevic, Immobile, Keita, Kishna, Lombardi.
                PROBABILE FORMAZIONE (4-3-3): Marchetti; Basta, Wallace, Hoedt, Radu; Milinkovic, Parolo, Lulic; Felipe Anderson, Immobile, Keita
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Lacio - Sasuolo 2:1 (Lulić, Imobile)

                    Utakmica je postala zanimljivija u drugom delu, pošto je Lacio krenuo agresivnije i postigao gol (ubrzo i drugi), na šta je Sasuolo odgovorio otvaranjem rovova u kojima su boravili čitavo prvo poluvreme. Lulić je bio precizan na jednu ubačenu loptu sa desne strane, dok je Imobile iskoristio asistenciju Radua, koji je prebacio peterac glavom i ostavio Imobilea da opali po lopti. Kasnije je došlo do usporavanja tempa i meč je priveden kraju, mada je Raguza u poslednjem napadu imao šansu da poravna rezultat i odnese bod u Emiliju.

                    Sledi gostovanje Napoliju, naredne subote.
                    sigpic

                    Comment


                    • Lazio mi deluje bolje nego sto sam ocekivao pogotovo kad se desilo ono sa Bielsom nism ocekivao ovakve rezultate.

                      Plus Bastos i de vrij povredjdeni bitni stoperi,plus Biglia i ne trpi rezultat

                      Ja mislim da 4 mesto tesko moze da izmakne a mozda cak i LS nisu nesto Roma i Napoli ubedljivi

                      Pokazace sledeca nedelja i derbi sa Napolijem

                      Mada cela liga je dosta ujednacena jedino sto mi je sigurno titula ide Juveu ,ispadaju Pescara i Crotone koji eto danas pobedi matorce iz Verone.

                      Comment


                      • magarce iz Verone, magarce

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Lazio mi deluje bolje nego sto sam ocekivao pogotovo kad se desilo ono sa Bielsom nism ocekivao ovakve rezultate.

                          Plus Bastos i de vrij povredjdeni bitni stoperi,plus Biglia i ne trpi rezultat

                          Ja mislim da 4 mesto tesko moze da izmakne a mozda cak i LS nisu nesto Roma i Napoli ubedljivi

                          Pokazace sledeca nedelja i derbi sa Napolijem

                          Mada cela liga je dosta ujednacena jedino sto mi je sigurno titula ide Juveu ,ispadaju Pescara i Crotone koji eto danas pobedi matorce iz Verone.
                          Između druge i osme pozicije je situacija sasvim otvorena - Juventus nema konkurenta, neke ekipe će biti pogođene igranjem na više frontova (pre svega Sasuolo, Fiorentina i Inter), dok ekipe Milana i Lacija, koje kvalitativno verovatno zaostaju za Interom neće imati toliko obaveza i moći će da zauzmu neke od prvih pet pozicija. Konkurencija nije bila ovoliko izjednačena ni pre petnaest godina. Kvalitet je, moguće, opao, ali je to samo rezultiralo ujednačenošću. Zbog toga će prvenstvo opet biti izuzetno zanimljivo.

                          Da mi je neko rekao da će posle 11. kola Lacio biti ovako blizu samom vrhu, ja mu ne bih mogao poverovati. Atmosfera oko kluba nije najbolja (najveći krivci za to su navijačke grupe sa Curve koje su deset godina u zavadi sa Lotitom, ali nemaju blage veze kako da uspešno stave do znanja i Lotitu i javnosti šta misle; odmah za njima sledi Lotito koji je često bahat u istupima i to je ono što mnogim lacijalima, zapravo, najviše i smeta - kapa dole njemu za to što je rešio da uđe u skoro ruiniran klub 2004. godine i za sjajno upravljanje finansijama), tokom leta je bilo problema sa mnogim igračima i njihovim statusom u klubu, neki iskusni igrači su napustili klub i tako dalje. Sve nije obećavalo dobru sezonu. Mislim, ovo još uvek može da se pretvori u havariju sezonu, ima sasvim dovoljno vremena za to i previše mladih (i neiskusnih) igrača za moj ukus u timu, što bi samo kumovalo dodatnim problemima, ali sam trenutno oduševljen igrom, pristupom na svakom meču i željom ekipe da se vrati u meč i kada padne u zaostatak ili primi gol (toga nije bilo uopšte protekle sezone, a ove sezone sam to video dva puta u sedam dana). Od Juventusa je izgubljeno na jednu loptu i nepažnju De Fraja, protiv Milana je prodato saplitanjem Parola, dok je ostalo bilo dobro.

                          Protiv Napolija ću jednostavno da se zavalim i uživam u meču. Ne očekujem pobedu, ne očekujem čak ni nerešeni rezultat, pošto poraz svakako mora doći jednom prilikom - već je šest mečeva u nizu odigrano bez poraza. Ni taj meč neće prelomiti bilo šta, ima tu mnogo da se igra. Ako će nešto prelomiti u maju to će biti mečevi kao što je Napolijevo gostovanje u Bergamu, gde su izgubili. Lacio je otišao u Bergamo, odigrao utakmicu za infarkt ali i pobedio. Takvi mečevi odlučuju na kraju, daju tu marginu od jednog ili dva boda razlike.
                          Last edited by Crni Đorđe; 31-10-16, 00:04.
                          sigpic

                          Comment




                          • Spoiler
                            sigpic

                            Comment


                            • Klose je danas objavio da ostavlja kopačke i preuzima trenersku ulogu u nemačkoj reprezentaciji, kao saradnik Joakima Leva.
                              sigpic

                              Comment


                              • Agenti Sebastijana Halera (grupa SEG) su boravili u Formelu u ponedeljak. Pošto ista grupa zastupa interese De Fraja i Huta, prvo se mislilo da se radi na obnovi De Frajevog ugovora. Međutim, glasine govore da su u pitanju pregovori oko transfera napadača Utrehta, pošto Đorđević želi otići iz kluba, zbog manjka prostora.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X