Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste muzicke diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Odlicno je...
    Eto vidis,ne zna Miss,ovde mi postavlja neke šošone,a bina im je k'o crna rupa.
    Ne zna Miss ovo, ne zna Miss ono. Ccc... A ko ti je otkrio Zaz?

    Pazi ovo :



    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • #77
      Ovo ti je vec pametnije.
      sigpic

      Comment


      • #78
        Teško da su ovo diskusije, pre bih rekla prepucavanja... te molim da se naziv teme preinači...
        Čuj, još Opšte muzičke...ovde je koliko vidim polemika o tome da li GnR ivredi ili ne...
        Mamba, druže moj, ja sam na tvojoj strani... ovde niko nema ni malo respekta prema tvojim godinama te se ja javno deklarišem..

        A sada nešto sasvim drugačije ... Da li neko slučajno, eventualno, možda ponekada sluša ovu vrstu muzike i da li deli ljubav prema njoj zajedno sa mnom?



        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #79
          Klasiku retko slusam, mada sam voleo onaj koncert u 12 koji je isao na RTSu pre 100 godina, sa nastupima iz Kolarca. Volim ali se retko setim, sto nije mozda dobro jer je Mocart efekat naucno dokazan, tj klasicna muzika povecava inteligenciju. Obozavam Boccelija i klasicnu muzika koja je zabavnog i ekspresivnog karaktera, tipa Karmina burana i sl. Retko slusam Betovena, Mocarta, Baha ili Vagnera, mada znam da prepoznam ko je sta napisao.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #80
            Ne slusam ni ja klasiku,ali ih postujem.
            sigpic

            Comment


            • #81
              http://sandrarose.com/2011/08/rollin...ng-of-hip-hop/

              Hajde sto je on prvi (mada za mene 2pac je neprevazidjen), nego sto je Lil` Wayne drugi A jos se autorka teksta pita gde su Jay Z i Kanye West. Hm, 50 cent, anyone? Strasno na sta je spao rep danas, a i nekada ugledni casopis Rolling stone.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #82
                Ma postoji dobar rep i danas samo nije uopste medijski propracen,a lil wayne i ekipa po meni nisu reperi.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by trigger View Post
                  Ma postoji dobar rep i danas samo nije uopste medijski propracen,a lil wayne i ekipa po meni nisu reperi.
                  To je tacno... A ovi likovi sa tvog avatara su najjaci, obozavam ih
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #84
                    Cypress hill neprevazidjeni.Meni je skoro svaka njihova pesma extra.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Mamba, druže moj, ja sam na tvojoj strani... ovde niko nema ni malo respekta prema tvojim godinama te se ja javno deklarišem..

                      A sada nešto sasvim drugačije ... Da li neko slučajno, eventualno, možda ponekada sluša ovu vrstu muzike i da li deli ljubav prema njoj zajedno sa mnom?
                      Pa cekaj, stvarno lik (Mamba) ima nesto puno godina?

                      Slusam ja klasiku, najvise volim Cajkovskog i Betovena, mada su mi Bah i Mocart tu negdje Volim Bocelija i Maksima Mrvicu (pogotovo), od ove neke novije klasike

                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Miss Poison View Post
                        Pa cekaj, stvarno lik (Mamba) ima nesto puno godina?

                        Slusam ja klasiku, najvise volim Cajkovskog i Betovena, mada su mi Bah i Mocart tu negdje Volim Bocelija i Maksima Mrvicu (pogotovo), od ove neke novije klasike
                        Stvarno si nekulturna,cuj "lik".
                        sigpic

                        Comment


                        • #87


                          I dan danas mi je ovo jedan od omiljenih klipova na YT, kombinacija klasike i popa (pravog popa).
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Stvarno si nekulturna,cuj "lik".
                            A ja mislila da cu te podmladiti tim

                            Ja ovog covjeka obozavam!

                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • #89
                              Nebojsa,ako se ne varam ova dvojica sada prate Elton Johna na turnije.

                              Vidis ti Tuta,ova Gospodjica Otrovnica,hoce nam i muziku otrovati.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Vidis ti Tuta,ova Gospodjica Otrovnica,hoce nam i muziku otrovati.
                                Bitno je da si ti pronasao zrtveno jagnje
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X