Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste muzicke diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam hteo da idem, ali sam negde u to vreme imao prijemni, pa nisam mogao i veoma mi je zao. Evo za fanove, red starog, red novog. Bilo bi jako lepo da udju i RHCP i G`n`R u Kucu slavnih





    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Uuuu, dobar izbor Nebojša!
      Dodala bih još dve , meni omiljene.



      Kakav dijapazon imaju ovi ljudi, a?
      Pa ti sad spakuj njih u neki tipičan muzički pravac...Oni su klasa za sebe.

      Jagodice, blago tebi! ( Bubrege si oporavila,videla Peperse, idemo dalje;) .Pričali su mi prijatelji da je organizacija oko dolaska i odlaska na koncert bila katastrofa, oni su bili zaglavljeni u kolima nekoliko sati, bez hrane i vode...ali kažu, vredelo je)

      Comment


      • E moja jagodice, ja sam se onomad sa mamom dobro prehladio na Sekinom koncertu u Areni ...
        Duva, prokisnjava, uzas od uslova za gledanje takve zvezde.

        Ali vredelo je, 3,5 sata sve hit do hita. Bolji koncert nisam u zivotu gledao

        Milsim, nisu lose ove paprice, ali Seka je over the top!

        Comment


        • Pa onda i ja da se pohvalim da sam bila na onoj njivi kod Inđije... Hahahah, jagodice, ko zna .. možda smo bile jedna pored druge..
          Fantastičan koncert jedne od mojih omiljenih grupa, s tim što smo malo bolje prošli u povratku.... parkirani bili daleko od događaja..

          No to sada nema veze, pamte se samo lepe stvari, a ovaj njihov poslednji album ispunio je sva moja očekivanja.

          Last edited by miloolja; 01-10-11, 23:01.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odlicni ste ali Hernan Cataneo kida


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • http://rockhall.com/

              Glasajte za grupu koja ce uci u Rock & Roll Hall of Fame!!

              Trenutno su prvi RHCP,drugi GNR,a treci The Cure..

              Ja sam glasao za Pepperse
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Jer moze neko da mi pomogne , trazim naziv pesme koja ide u pozadini kad se najavljuju utakmice Engleske i Skotske lige na SK-u

                Comment


                • Guns N' Roses will be inducted in Rock N Roll Hall of Fame in 2012!





                  sigpic

                  Comment


                  • Harmonija tonova!

                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • RHCP will be inducted in Rock N Roll Hall of Fame in 2012!
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • hocu jednu malu garavu

                        Comment


                        • Voli li neko Dire Straits i Knopflera?

                          Moja omiljena
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Originally posted by Kalu View Post
                            Voli li neko Dire Straits i Knopflera?
                            naravno mogao bih do sutra o njima,slusao sam ih jos kao klinac naravno zbog caleta
                            moja omiljena


                            naravno ne sme se propustiti ni ova solo majstorija(jedna od mnogih)

                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Bas me interesuje da li ima neko ko ih ne voli...

                              I meni je stari rekao za njih.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ja sam ih nasao tako sto sam skidao the best of unplugged...

                                Ova najdraza:

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X