Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Mesi je fascinantno odigrao,covjek je dosao nedavno sa odmora i ovo uradio,narocito onaj zadnji gol me inpresirao,kako se vazda nadje na pravom mjestu i pritom jos onakav volej,nema sta u Barsi mozda nema toliki pritisak kao u Argentini.
    Mada im ove tuce ne trebaju na kraju,zar se ne mogu pomiriti sa porazom,a najcrnje pola igraca sapnije je u ta dva tima i biju se
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment




    • Jel može neko samo da mi kaže u kom trenutku se vidi da Vilja udara Ozila? Ozbiljno pitam, bez zajebancije jer nikako da nađem...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Prati Ozila od 0:37 ;)

        Imam oko sokolovo

        EDIT:Ponavljam jos jednom JC sve vidi
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Najgore je to sto se na tom videu nigde i ne vidi da je Villa udario Ozila.

          EDIT: Vidim i ja sada,ali samo guranje,jos ne mogu da lociram ruku Villinu

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Prati Ozila od 0:37 ;)

            Imam oko sokolovo
            Odlično zapažanje JC

            Sa pravom je Vilja dobio crveni!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Nije Real zasluzio,katastrofa sta je Ramos promasio sa 5-6 metara,a Barsa cini mi se kad pozeli moze da ga da,ipak me najvise odusevljava Pike,kakva stikla kod onog gola.

              Potez dana,Murinjo naravno,treba ono uraditi!

              Inace Pepe i Alves su toliko prljavi da bi slobodno mogli da promijene sport
              sigpic

              Comment


              • Udario ga je lepo se vidi ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Phenom View Post
                  Messi ne moze bez Xavia i Inieste
                  Vidjeli smo na SP i Kopi koliko moze sam i koliko ustvari zavisi od Cavija i Inijeste!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako pazljivo pogledate 0:37...Pepe udara samar Pikeu
                    Ko zna ko je kome sve udario samar veceras


                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Vidjeli smo na SP i Kopi koliko moze sam i koliko ustvari zavisi od Cavija i Inijeste!
                      Koliko se ja secam,Messi je 1. gol namestio Iniesti.Ko tu zavisi od koga?
                      Niko ne moze sam.

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Da imas vise godina znao bi da su neki velikani donosili sve svojim reprezentacijama,no necu da se raspravljam,neki nikad nece vidjeti neke stvari i to je to.
                        Sto je najgore Mesi ima strasne saigrace u reprezentaciji pa se opet ne vidi
                        sigpic

                        Comment


                        • Najjači deo kad Murinjo hvata za uvo onog lika stvarno je legenda čovek
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Najjači deo kad Murinjo hvata za uvo onog lika stvarno je legenda čovek
                            Ja i dalje ne vjerujem sta mu je palo napamet

                            Pike je ubica,kakav je igrac postao ono je strasno!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Da imas vise godina znao bi da su neki velikani donosili sve svojim reprezentacijama,no necu da se raspravljam,neki nikad nece vidjeti neke stvari i to je to.
                              Sto je najgore Mesi ima strasne saigrace u reprezentaciji pa se opet ne vidi
                              A nije bas ni tako

                              Messi je na Copi 10000000 puta spajao napadace s golom , narocito Higuaina , ali covjek 20 puta ne moze da pogodi 1 v 1 s 5 metara ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ma imao je on masu sansi i na SP,kao i Aregentina,ali jednostavno to nije taj nivo,nikad niije ni bio,cekamo 2014. da vidimo oce li se sta promijeniti,mada ne vjerujem
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X