Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real sa 10 na kraju, cudo belosvetsko.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Najjaci je bio Sergio Ramos kada je cestitao sudijama kad je izlazio sa terena.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kakav mec, neverovatno, Real stvarno ni nema srece protiv Barce. Svi promasaji u prvom poluvremenu, plus onaj ponisten gol, mislim mozda je i bio faul nad Alvesom ali stvarnom "mlak" faul...
          Eto, pokazalo se da se moze protiv Barse, mozda i neki zakljucak one nase rasprave od prosle nedelje...

          Btw, kakvi su glumci i jedni i drugi, povraca mi se...
          sigpic

          Comment


          • Najvise sam razocaran sudjenjem to necu ni da komentarisem a ono glumatanje pogotovo Buskeca je dno dna ja ne znam zasto se posle bunite na Pepe-a ja da sam na njegovom mestu ja bi mu glavu polupao a ne slomio nogu ....
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Trenutno presica dr.MOURINHO: zadovoljan sam igrom nisu nam dosudjena 2 penala te nam je ponisten cist gol ......

              Comment


              • Iguain mogao da da 2 gola lagano...Ozil pogodio precku i ovi iz 2 prava napada daju 2 gola na poluvremenu... Buskec za istu stvar koju je uradio Lass ne dobija zuti karton! Da ne pricam o Fabregasu i Alvesu i njihovim startovima... U '90 Puyol ide otvorenim djonom i svira se faul nad njim! I onda Ramosov drugi zuti karton veoma diskutabilan!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Najvise sam razocaran sudjenjem to necu ni da komentarisem a ono glumatanje pogotovo Buskeca je dno dna ja ne znam zasto se posle bunite na Pepe-a ja da sam na njegovom mestu ja bi mu glavu polupao a ne slomio nogu ....
                  Da ali Pepe ne gleda kog udara. On je igrača Getafea išutirao po terenu i dobio skoro 10 mečeva kazne... Specifičan tip.

                  Ali Buskets i Alveš preteruju sa glumom. A i Serhio Ramos i Koentrao postaju dosta prgavi igrači iako ne mogu ni da se približe Pepeu... xD

                  Sve u svemu dobar šou je uvek kad je El Klasiko
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ma brate ajde, bilo je sta je bilo i nema vise rasprave. Za Real je najvaznije da ako nista nije porazen na Camp Nou i da Mourinho jos malo doradi ovu igru iz drugog poluvremena i iskoristi je protiv Barse kada se bude igrala liga.. sto vrlo lagano moze da bude presudna utakmica.

                    Comment


                    • Steta za one silne prilike na pocetku prvog.Samo je malo srece falilo,Iguain je morao bolje,Ozilu nije usla ona genijalnost.Alves je poklopio tacno kako treba i usla je i Ozil je ali je eto falila zera srece.
                      Jak otpor Reala i pokazali su da mogu,da je bolje igrati u ovakvoj formaciji.Opet Pepe pravi nevjerovatne stvari,umjesto da se smiri i da je srecan sto nije kaznjen on nastavlja
                      Las nije trebao da nastavi utakmicu,iskusno je tu Kasiljas uskocio i stvorio sou za sebe,da bude kaznjen.Odlican odgovor Reala kada se ocekivalo da ih Barsa pregazi,bas mi je milo.Pujol pokazao velike slabosti,Benzema klasu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Benzema klasa od igraca. Pomislio sam da se nije zesce sjebo kad je pao u 16m i uhvatio se za koleno, bilo je to odmah nakon izjednacenja. Ali eto hvala Bogu nije mu bilo nista.

                        Bukvalno uvek lose sude el classico, ne daju crveni Lassu kad je trebalo i time bi verovatno i mec vec bio resen. Ne vec se to propusti, dodje Real do izjednacenja i onda Ramos dobije glup crveni iako je dao fin lakat oskarovcu i dobitniku zlatne palme, i sad ce neko reci da je Real ostecen ofo ono. Jest na kraju krajeva ostecen, ali da se pratio protokol pravilnog sudjenja mec bi bio resen na poluvremenu.

                        Comment


                        • Odlicna utakmica sa dosta prilika. Sudiju ne treba osudjivati za vecerasnje postupke jer nijedan normalan covjek ne bi izdrzao onaj pritisak i bezobrazluk obje ekipe. Nisam prvo poluvrijeme mogao doci sebi od propusteni prilika Reala i Higuain-ovog promasaja na pocetku. Toliko je ovaj momak ove godine izlazio pred golmane ostajao hladan cak ih pravio ih budalama, a sad se toliko prepao

                          Kod prvog gola Barcelona-e ponovo isti igrac pravi gresku, a to je Arbeloa. Ondje isto ko da je cuvo Pepe-a a ne Pedra. Genijalci Ozil i Benzema

                          Nek u sljedecem El Clasicu pokazu ovaku igru i pobjeda nije daleko.

                          Comment


                          • Veceras cemo saznati i poslednjeg polufinalistu Kupa Kralja tj. protivnika Barselone. Kao sto znamo, u drugom mecu igrace Atletik Bilbao i Mirandes.

                            Rezultatski gledano, ovo bi trebao da bude mec najblizi konacnom epilogu. Ipak, zanimljivo je da Valensija u poslednjih 5 meceva ima samo jednu pobedu, i to upravo nad Levanteu u prvom duelu ovog dvomeca, rezultatom 4-1. Puno je bilo turbulencija u taboru ''slepih miseva'' u poslednjih mesec dana. Unai Emeri kao da trazi neko novo resenje na sredini terena, jer bez jake igre na sredini Valenijino najjace oruzje, bokovi, ne moze bas da dodje do izrazaja. Sa druge strane, Levante je u ociglednom padu forme. Jedini tim koji su uspeli da pobede u poslednjih 6 meceva je Alkorkon. U poslednjem kolu Primere ovaj Levante je odigrao prilicno lose protiv najlosije plasirane ekipe na tabeli, Saragose. Na tom mecu nisu uputili nijedan sut u okvir gola, iako obicno igraju u formaciji sa dva napadaca. Takodje nisu uspeli da imaju veci posed lopte od Saragose. Danas cemo videti kakva ce biti njihova taktika. Da se ovaj mec kojim slucajem igrao na pocetku sampionata, kada je Levante bio u ''zenitu'' forme, mozda bi mogli da potajno ocekujemo cudo. Ali sada tesko. Ne sme se izostaviti da su plavo-crveni sebi dozvolili da naprave kardinalnu gresku u prvom mecu, primivsi cetvrti gol u poslednjim sekundama meca, sto im posao cini skoro neizvodljivim.
                            Last edited by Bogi; 26-01-12, 11:22.

                            Comment


                            • Originally posted by danijelkr View Post
                              Odlicna utakmica sa dosta prilika. Sudiju ne treba osudjivati za vecerasnje postupke jer nijedan normalan covjek ne bi izdrzao onaj pritisak i bezobrazluk obje ekipe. Nisam prvo poluvrijeme mogao doci sebi od propusteni prilika Reala i Higuain-ovog promasaja na pocetku. Toliko je ovaj momak ove godine izlazio pred golmane ostajao hladan cak ih pravio ih budalama, a sad se toliko prepao

                              Kod prvog gola Barcelona-e ponovo isti igrac pravi gresku, a to je Arbeloa. Ondje isto ko da je cuvo Pepe-a a ne Pedra. Genijalci Ozil i Benzema

                              Nek u sljedecem El Clasicu pokazu ovaku igru i pobjeda nije daleko.
                              Mislim da je Realu i bod velik kao kuca u el klasiku koji ce se igrati u okviru primere. Naravno, samo ukoliko zadrzi prednost na tabeli u odnosu na Barsu.

                              Comment


                              • da da jeste tako je bilo, ali mislim da je murinjo slucajno zaboravio reci i da je diara trebao dobiti drugi zuti neposredno prije drugog gola barse, ako cemo realno....

                                p.s. a sto se tice glume busketsa to stoji ali i pepe je pokazao slicne "kvalitete" i u prvoj utakmici a i sada ovoj....drago mi je sto je barsa prosla..mada i da je real nekako uspio preokrenuti bilo bi apsolutno zasluzeno jer su odigrali pravo muski i bili su fizicki spremniji od barse kroz cijelu utakmicu...

                                Comment

                                Working...
                                X