Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce biti Nereseno,opametili su se sigurno Madridjani,nece dozvoliti jos poraz od Barce na svom terenu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • 5+3+2+1 je 11,jesam lud ali toliko nisam, JM Callejon je jedan lik

      Ma vjerujem ti JC,nego mi cudno pa sam sebe ubijedjujem
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Joj, nikako HD streaming da nadjem, moracu u krs kvalitetu da gledam Prosli classico je neko postavio neki extra link sad ne mogu da nadjem... :P

        Verujem da Real i do pobede moze, samo da im samopouzdanje proradi. Mogu i vise nego da se mere sa Barsom...
        Alo, ne vrijedjaj nas obicne pacenike!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Dobro je nadjoh za sopcast, nije bas HD al nije lose :P

          http://www.lshunter.tv/

          link #1

          Comment


          • Puce stream kad je gol pao


            edit: pa dal je moguce da sam ovakav retard, ja se zamlacujem streamovima, a nisam ni znao da SK prenosi

            Idemo REAL!
            Last edited by s_hyperion; 18-01-12, 21:24.

            Comment


            • Bestidno sve ode u 3 pm... Eto sad ovako fino ne mogu gledati tekmu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Mourinho ce Arebeloa-i glavu da otkine,sad se vidi koliko fali taj neprimjetni igrac,a koji je vrlo vazan u defanzivi,Iniesta je dole prosao masu puta,a Alonso osim svojih zadataka mora i da pomaze Altintop-u,trudi se Turcin ali nije to to.Lass jako dobar,Ramos zatvorio par puta odlicno i Pepe sila od covjeka

                Sto se tice Iker-a,stid me vise covjeka da hvalim,nema smisla

                Iznenadio me TATA s taktikom,ali ce vjerovatno doci do par rokada sada i desit ce do neke korekcije u igri

                Pogodio nesto i hemafrodit,neka je zao mi ga vise
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • http://www8.livetv.ru/webplayer2.php...059&ci=55&si=1
                  Nije da je HD, ali ne steka i komentator je Spanac, lud pravo
                  Neka je Ronaldo dao gol, mnogo mi je drago zbog toga. Barsa ima mnogo bolje sanse ali ne koristi ih ali isto tako trebaju paziti na kontru Reala koji je mogao zabiti jos 1-2 gola iz kontre ali nikako da taj odlucujuci pas uspije. Nadam se da ce Murinjo sloziti finu taktiku za nastavak i zadrzati ovih solidnih 1:0.

                  Comment


                  • Prvi put da Alves nije bio na Ronaldu i ovaj zabi gol. Pravo mi je drago zbog njega.

                    Real imao dosta srece, ali valjda u ovakvim utakmica je to potrebno za pobjedu.

                    Comment


                    • Murinjo je zatvorio Barsu,zabili su im gol,ovome se nadao,jos jedan gol iz kontre i to je to.
                      Gvardiola se prevario sto je Valdeza ostavio na klupi,nije Pinto psihicki sposoban da brani danas,onaj gol je njegov,on nije golmanski pristupio onom sutu,pa Kasiljas je branio teze suteve.
                      Steta sto onaj Sancezov sut ne udje,bio bi predivan gol.
                      Prvi dvadeset minuta je bio atomski fudbal,a kasnije je tempo opao,i Barsa je preuzela.
                      Nesto mi govori da ce Barsa izjednaciti,posto ne mogu stalno da se brane ofsajdima,pobjece neko mada bi volio da se to ne desi.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Baksuze ;)

                        Comment


                        • Ološ od fudbalera, a ima ih na obe strane.
                          Last edited by miloolja; 18-01-12, 22:32.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pepe nije zdrav,ima da popije crveni,ako ga. Murinjo ne izvadi iz igre.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Ne znam kako se Real lose brani iz prekida. Primili gol glavom, sada Busquets zamalo da uvalja... Nekarakteristicno za njih.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • pepe legenda. Zao mi je sto se Real zatvorio, bas ne vidim kako barsa ovde nece doci do pobede, jer Real dati gol nece. Jedino se uzdam u Calejona
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X