Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko ovaj Vardy puca od samopouzdanja!

    Comment


    • kakav gol bre, kolko volim ovog coveka, bravo majstore, sve se vraca!!!!!!!

      Comment


      • Kakav je ovo ludak
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Dier za pobedu Engleza.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Lepo je izgledala igra "pegavih" posebno u drugom poluvremenu.

            Comment


            • Staviti pola ekipe Totenhema uz Smallinga, Barkley-a, Butlanda( Forstera) i Vardy-ja i Englezi ce da kidaju na EP.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Aj neka neko okači gol
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • [VINE]iDzEhX5HF0E[/VINE]

                  Ako Roy nije izvukao neki zakljucak iz ovih i prethodnih meceva, onda jbg. Pre svega mislim na napadace gde Rooney zaista u ogromnom problemu osim ako nije povlascen. Alli iako neverovatno mlad, stice se dojam da on polako ali sigurno mora biti u prvih 11, jer nijedan igrac nece doneti na obe strane koliko on.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nisam gledao tekmu ali sam zato gol pregledao jedno 10 puta , sta reci osim majstor
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Vardi sprda se čovek. Runi samo u sredinu i to ako se oporavi. U napadu pored Kejna i Vardija baš teško. Kada ovo kažem mislim na poslednju sezonu ili 2.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Barkli-Dier-Drinkwater-Alli
                        Vardy-Kane
                        Do titule

                        Sent from my G3 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Staviti pola ekipe Totenhema uz Smallinga, Barkley-a, Butlanda( Forstera) i Vardy-ja i Englezi ce da kidaju na EP.
                          Englezi i kidanje na EP je u samom startu contradictio in objecto.

                          Comment


                          • Druga je ova ekipa, talentirana mnogo. Drugo je kad igraju Volkoti, Lenoni

                            Sent from my G3 using Tapatalk

                            Comment


                            • Usrace se u gace kada pocne prvenstvo kao po obicaju, sve preko 5 boda u grupi je ogroman uspeh.

                              Sa onim dudukom na klupi nemaju cemu da se nadaju.

                              U najboljem slucaju ispasce na penale u cetvrtfinalu.

                              Comment


                              • Igraju Pegavi ko Barsa.

                                Comment

                                Working...
                                X