Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ko jos gleda U21 Brajki ??? Tamo je cilj izbaciti klasu i talenta, a ne pobediti ili osvojiti EP za mlade, dzaba osvojis ako iz generacije niko ne ode u seniore, pojeo si onda ono sto se ne jede....
    Ау Фрешко брате који су то изговори за губитнике, класика. Па нико не воли да губи, која је то прича да те младе репрезентације играју та такмичења само да би играла ? Фора је да неко од њих постане играч, јесте, али да им није циљ да освоје та такмичења је апсурд.

    Originally posted by AK47 View Post
    Brate mlada BiH uvalila mladoj Njemackoj sad u kvalifikacijama 4 komada,pa sta

    Tamo neka Njemacka,neki tamo stranac Hummels,Neuer,neki Gotze,neki Schweini,pa ona dva tamo neka klinca sto igraju za najveci klub na svijetu,kako im ono ime bjese,Ozil i Khedira sjetih se jedva, i onaj djecak najbolji desni bek kojeg sam gledao uz Cafua Philip Lahm
    Наброја ти све тамо неке губитнике Акиша
    Добри играчи за до 1/2

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Brate mlada BiH uvalila mladoj Njemackoj sad u kvalifikacijama 4 komada,pa sta

      Tamo neka Njemacka,neki tamo stranac Hummels,Neuer,neki Gotze,neki Schweini,pa ona dva tamo neka klinca sto igraju za najveci klub na svijetu,kako im ono ime bjese,Ozil i Khedira sjetih se jedva, i onaj djecak najbolji desni bek kojeg sam gledao uz Cafua Philip Lahm
      I sta si ti ovde ucinio osim sto si pomenuo par igraca reprezentacije ? Ajde realno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        I sta si ti ovde ucinio osim sto si pomenuo par igraca reprezentacije ? Ajde realno.
        Nadovezao se na tvrdnju da to nije tamo neka Njemacka,nego ekipa sa fantasticnim pojedincima i vrlo uigrana ekipa usput receno

        Moras poceti brate da gledas utakmice,znam da te Brajkula malo nalozio,ali moras gledati ne moze sve kao usmene predaje s koljena na koljeno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Pa eto Zabari su dobri za karaonu u finalu od Ikera i djecaka,ako vam je lakse

          Njemci izgube kao ljudi,nema filmova za odrasle na terenu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa eto Zabari su dobri za karaonu u finalu od Ikera i djecaka,ako vam je lakse

            Njemci izgube kao ljudi,nema filmova za odrasle na terenu
            Боља Шпанија, ко то спори ?
            Истина као људи, поклони им судија пенал у 90 минуту, добри су били првих 20 минута, после тога само један тим био на терену,знаш и сам, гледао си. ;)
            Last edited by Brajkula; 22-03-13, 00:55.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Nadovezao se na tvrdnju da to nije tamo neka Njemacka,nego ekipa sa fantasticnim pojedincima i vrlo uigrana ekipa usput receno

              Moras poceti brate da gledas utakmice,znam da te Brajkula malo nalozio,ali moras gledati ne moze sve kao usmene predaje s koljena na koljeno
              Ali to ima svaka jaca reprezentacija. Ajde da si svi oni iz jedne generacije. Gledam ja mnogo vise nego sto mislite. I dalje se poznaju prave vrednosti igraca, nisu se promenile. Samo ne volim te medijske bombe i igrace, pogotovo ne volim velicanje klinaca kao nekakvih potencijala i talenata.

              Pitaj Mumija zasto je zamrzeo zabare, nije tada bilo Brajkule.
              sigpic

              Comment


              • Meni je Njemacka ispred za cjelokupno osvajanje bilo kojeg turnira trenutno i to je to da se ne preseravamo vise...

                Ja volim velicanje klinaca i potencijala,uzivam u tome,milina mi kad kazem da ce Inigo Martinez da objasnjava za koju sezonu na stoperu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Италија против Немачке, колико за 15 дана у ликовима Јувентуса и Бајерна, какав крем фудбала, какво уживање....да не идем даље у оф

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Италија против Немачке, колико за 15 дана у ликовима Јувентуса и Бајерна, какав крем фудбала, какво уживање....да не идем даље у оф
                    Italija jeste Juventus, ali pola vaznijih igraca Bayerna nisu Nemci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uglavnom Nemce pogledam po koji put na EP/SP, ali ono sto mogu da primetim na osnovu spiska koji je Lev saopstio je da ce oni ubuduce furati stil Spanaca kada je formacija u pitanju.Sada ko ce kod njih igrati laznu devetku ne znam jer ima puno izbora:Rojs, Podolski, Miler, Surle.
                      Klose se sa vremena na vreme povredi, a Mario Gomez ne dobija puno sanse u Bajernu tako da je ovo logican splet okolnosti.;)

                      Meni se cini da su se Lev i Kisling pre 2-3 godine posvadjali, jer ne vidim drugi razlog zasto ga ovaj ne zove kada mu je bas sada kada je Klose povredjen najpotrebniji.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Izvadi Xabija i Xavija iz te Spanije pa ces vidjeti sta ce se desiti sa Martinezom i Busquetsom,a izvadi Iniestu i Silvu i ubaci Matu i Fabregasa ja ti garantujem da se nece nista tako drasticno promijeniti kao u prvom slucaju
                        tako je...ovo je hladna cinjenica Xabi i Xavi su cista prevaga..Dok je ovamo esencijalno ista snaga,maltene..


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Azzurri

                          Last edited by Rossonero; 22-03-13, 10:37.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ау Фрешко брате који су то изговори за губитнике, класика. Па нико не воли да губи, која је то прича да те младе репрезентације играју та такмичења само да би играла ? Фора је да неко од њих постане играч, јесте, али да им није циљ да освоје та такмичења је апсурд.
                            Tako je, samo da bi igrali.

                            Svakome je bilo kakav trofej u drugom planu u tim generacijama, barem normalnim repkama koji zele one zaista talentovane da gurnu u seniore. Bitno je neke od igraca(posto sigurno nece svi da postanu dobri fudbaleri) izbaciti, to je najbitnije. Ti kad bi znao koliko Nemci imaju talentovane klince, shvatio bi neke stvari, jedan od njih ovaj mali iz Bayerna, Emre Can. Glup je izgovor uopste reci "Italija U21 razbila Nemacku U21" i zato je Italija jaca ili veci favorit za SP, to veze nema.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Tako je, samo da bi igrali.

                              Svakome je bilo kakav trofej u drugom planu u tim generacijama, barem normalnim repkama koji zele one zaista talentovane da gurnu u seniore. Bitno je neke od igraca(posto sigurno nece svi da postanu dobri fudbaleri) izbaciti, to je najbitnije. Ti kad bi znao koliko Nemci imaju talentovane klince, shvatio bi neke stvari, jedan od njih ovaj mali iz Bayerna, Emre Can. Glup je izgovor uopste reci "Italija U21 razbila Nemacku U21" i zato je Italija jaca ili veci favorit za SP, to veze nema.
                              To je savezu cilj, da se izbace igraci, a turniri su tu samo da se igraju. Ipak kad pocne taj turnir sigurno nije igracima svejedno, sigurno kidaju sto vise mogu. Pa tebi nije svejedno da li ces pobediti kad igras u balonu, a da je njemu svejedno na EP-u, nemoj molim te.
                              Ali naravno da to nije vazno, da to gledamo Srbija bi sada trebala biti u top4 reprezentacije u Evropi. Nije ni taj potencijal vazan, jer 90% ispari.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                To je savezu cilj, da se izbace igraci, a turniri su tu samo da se igraju. Ipak kad pocne taj turnir sigurno nije igracima svejedno, sigurno kidaju sto vise mogu. Pa tebi nije svejedno da li ces pobediti kad igras u balonu, a da je njemu svejedno na EP-u, nemoj molim te.
                                Ali naravno da to nije vazno, da to gledamo Srbija bi sada trebala biti u top4 reprezentacije u Evropi. Nije ni taj potencijal vazan, jer 90% ispari.
                                Pa savezu je cilj, isto ti je to. Pa nije svejedno, ti momci igraju za titulu, ali ovi gore znaju sta im je plan, ako su glavni favoriti za osvajanje(sto po meni nepostoji u tim mladjim generacijama) nece glave da padaju ako ne osvoje. Ako imas tim koji ima 11 top individualaca, a igra im je cist amaterizam, 'oces reci da je ta selekcija U21 netalentovana ??? Naravno da neces, isto tako imas tim gde igraju sjajno, a gde ce mozda jedan ili dva iz te repke izaci kao klasan igrac.
                                Razumes, ovi ce da osvoje EP, izbacice, jednog, dvojicu, trojicu, dok ovaj tim koji ima sve supertalente npr, nece ni proci grupu, ali ce izbaciti daleko vise igraca. Naravno nije to uvek slucaj, ali je 50-50 situacija.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X