Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Nemacka klasa i za jedne i za druge, ne bih ni Italiju stavio pre Nemaca.
    Не мораш, стављају се они сами ;)


    Давно су Немци у фудбалу постали губитници.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Mogu bez problema njih dvojica igrati WB,igracine su to...Marcelo to i igra u Realu na terenu(ne formacijski),konstantno stampa gore dole,kao i Alves u Barceloni,nikakav problem to nije za njih...
      Ne mogu da popunjavaju odbranu. Nece ovi sad imati posed kao Brazil pre 13 godina. A i taj Brazil je imao srece sa zrebom. Oni su na celom prvenstvu imali tri ozbiljnije utakmice. Dve sa Turskom i finale sa Nemcima kojima Ballack nije igrao ako se dobro secam zbog dva zuta.

      @Wada

      Nemoj molim te.
      Stavi i Belgiju ispred Italije slobodno. Hazard, Witsel i jos 10 mladih buducih igracina koje trazi pola PL. Video si kako su Srbiju unakazili.
      Last edited by Black Mamba 24; 21-03-13, 21:40.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Videlo se jasno na EP u direktnom duelu ko je ko trenutno.

        Italija odmah iza Spanije ide.
        Ne mozes tako gledati jbt,Italija je daleko bolja ekipa npr bila od Engleske pa su jedva prosli.Da su im dosle Svabe ja mislim da bi tu samaranje bilo(Englezima)...

        Mamba,sa ona tri stopera Marcelo i Alves mogu da brane kako hoces,napad Brazila je problem
        Last edited by AK47; 21-03-13, 21:39.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Pa kao sto sam rekao, meni su Nemci veci favorit od Italijana..Da im Schweini bude normalan, a ne raspad kao na Euru i mogu da biju svakoga.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ne mozes tako gledati jbt,Italija je daleko bolja ekipa npr bila od Engleske pa su jedva prosli.Da su im dosle Svabe ja mislim da bi tu samaranje bilo...
            Znam, cisto podsecam Wadu sta se desilo.

            Meni je Italija bolja ekipa od njih, posebno za takav sistem takmicenja i eliminacione meceve.

            A i Italija je trebala da pocisti Englesku, sam bog zna kako ne dadose 3-4 komada.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne mozes tako gledati jbt,Italija je daleko bolja ekipa npr bila od Engleske pa su jedva prosli.Da su im dosle Svabe ja mislim da bi tu samaranje bilo...
              Вала баш било једва, час фудбала од стране жабара пегавима, тако ти се оно звало, по показаном доста пре пенала су Италијани требали оно да реше.

              Коме да су дошле Швабе Акане ? После пегавих, пали су и Панцери. ;)

              Comment


              • Sto Marchisio nije igr'o?
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Pa kao sto sam rekao, meni su Nemci veci favorit od Italijana..Da im Schweini bude normalan, a ne raspad kao na Euru i mogu da biju svakoga.
                  Uporedi svaku liniju Italije i Nemacke pa skontaj ko je bolji. I nemoj mi to " da im ovaj, da im onaj...", to je nesto najgluplje u bilo kakvoj analizi.
                  Moze i Engleska da bije svakoka, pa ne bije nikoga.

                  @ Soe

                  Rece Brajkula da ima nekakvu groznicu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Ne mogu da popunjavaju odbranu. Nece ovi sad imati posed kao Brazil pre 13 godina. A i taj Brazil je imao srece sa zrebom. Oni su na celom prvenstvu imali tri ozbiljnije utakmice. Dve sa Turskom i finale sa Nemcima kojima Ballack nije igrao ako se dobro secam zbog dva zuta.

                    @Wada

                    Nemoj molim te.
                    Stavi i Belgiju ispred Italije slobodno. Hazard, Witsel i jos 10 mladih buducih igracina koje trazi pola PL. Video si kako su Srbiju unakazili.
                    Ne znam cemu ovo, pokusavas da budes duhovit time sto se rugas najtalentovanijoj reprezentaciji na svetu?

                    Po ovom tvom postu neko bi pomislio da je Italija velesila za Nemacku, sto nije tacno.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Sto Marchisio nije igr'o?
                      Прехлада нека или ти грозница како су то описали медији у Италији.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Znam, cisto podsecam Wadu sta se desilo.

                        Meni je Italija bolja ekipa od njih, posebno za takav sistem takmicenja i eliminacione meceve.

                        A i Italija je trebala da pocisti Englesku, sam bog zna kako ne dadose 3-4 komada.
                        Trebao je i Prandeli da igra 3-5-2 u finalu kao u grupi protiv Spanije pa bi bolje prosli,ali nije tako da nemoj da se nagadjamo

                        3-5-2 je smrt za ono sto igraju Spanci,ne lezi im nikako
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Прехлада нека или ти грозница како су то описали медији у Италији.
                          Ma bolje sto nije igr'o nek' se ne trosi bezveze .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Вала баш било једва, час фудбала од стране жабара пегавима, тако ти се оно звало, по показаном доста пре пенала су Италијани требали оно да реше.

                            Коме да су дошле Швабе Акане ? После пегавих, пали су и Панцери. ;)
                            Jebote taj cas fudbala u kome ne mozes go da das...

                            Da su Svabe dobili za protvnika Engleze(onako lose Engleze) bilo bi im trpanje,sve u match-up-u ne mozes gledati generalno duso draga
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Da su Svabe dobili za protvnika Engleze(onako lose Engleze) bilo bi im trpanje,sve u match-up-u ne mozes gledati generalno duso draga
                              Слажем се, 4:1 опет би било. Генерално мени су Енглези увек били најизвиканија репрезентација, не знам како не сконтају да им боље иде рвање и тако ти спортови.

                              Originally posted by soe View Post
                              Ma bolje sto nije igr'o nek' se ne trosi bezveze .
                              Па како И он и Кјелини лепо одморили пред јака Јувентусова гостовања Интеру и Бајерну, мекано ;)
                              Last edited by Brajkula; 21-03-13, 21:51.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne znam cemu ovo, pokusavas da budes duhovit time sto se rugas najtalentovanijoj reprezentaciji na svetu?

                                Po ovom tvom postu neko bi pomislio da je Italija velesila za Nemacku, sto nije tacno.
                                Ko bi pomislio da je velesila ? Po cemu si ti zakljucio ? Samo sam rekao da su bolji sto su u pokazali nedavno. Bile su iste prognoze i 2006. pa se i tu pogresilo.
                                Mene boli uvo za talenat, kad pocne utakmica niko te ne pita da li si talenat. Preterujete s njima mnogo.

                                @AK

                                Svabe su postali kao Holandjani, pune te kad mogu i po 5:0. Ali to staje odjednom cim se naleti na nesto ozbiljno. Pogledaj Holandiju 2008. godine, dobili su Italiju 3:0 u grupi, Francusku 4:1, za Rumuniju se ne secam. Ispadaju u istom krugu kao i Italija, samo sto su ovi ispali na penale od sampiona. Svabe su guzile 2002 WC 7:1, u Nemackoj su lagano prolazili, 2010 pocistili Engleze i Argentince, ali uloze to sto imaju na pocetku i kasnije izlape, procitaju ih, to nije odlika velikih reprezentacija.
                                Last edited by Black Mamba 24; 21-03-13, 21:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X