Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast za Maria, samo da se unormali do kraja i bice to igracina kakva i treba da bude
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Ne gledam, cale me zvao na poluvremenu, kaze da su Italijani i tad zasluzili makar 2:2, ocekujem da ih pobede do kraja. Najtuznija stvar od svega je sto jedan Fred igra napadaca za Brazil. Mnogo bih tuzan bio da sam Brazilac..

      Comment


      • Понављам Нејмар највећа првара у истроји фудбала ! Боље да не долази у Европу, па Алексис Санчез је за њега тата нпр. а он не може у Барси, а овог доводе у егал са Роналдом и Месијем, који виц
        Last edited by Brajkula; 21-03-13, 20:54.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Понављам Нејмар највећа првара у итроји фудбала ! Боље да не долази у Европу, па Алексис Санчез је за њега тата нпр. а он не може у Барси, а овог доводе у егал са Роналдом и Месијем, који виц
          Ne bih ga uzeo ni za Srbiju da igra pored ovih nasih balvana, indijanac.
          sigpic

          Comment


          • Ево је нова аквизиција Старе даме, Поли,капарисан зумус, потписујем врло корисно појачање, сјајну сезону има у Сампи !

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Hohohohohohoho , Milan ga je promijenio u potpunosti ..

              Milan je definitivno klub koji najvise izvlaci iz svih igraca. To je mnogo puta dokazano.
              sigpic

              Comment


              • Dante daleko najbolji u Brazilu, ne znam kako taj covek tek u 29. godini zaigra za ozbiljan klub. Klasa nevidjena.
                sigpic

                Comment


                • Ћерћи је звериште

                  Comment


                  • Kako sam alergican na lik Hulka to je cudo,nije me prije ovako nervirao...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Мало и доктор да се изигра.

                      Comment


                      • Ako Brazil sa ovim sastavom misli nesto napraviti na SP varaju se, stvarno mi ko ekipa izgledaju presmijesno.

                        Brazilske fufice Neymar&Alves

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Ako Brazil sa ovim sastavom misli nesto napraviti na SP varaju se, stvarno mi ko ekipa izgledaju presmijesno.

                          Brazilske fufice Neymar&Alves
                          Trojka Fernandinjo-Vilian-Luis Adriano da bude na spisku pa da se ne obrukaju kao domacini i da imaju neku sansu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Ako Brazil sa ovim sastavom misli nesto napraviti na SP varaju se, stvarno mi ko ekipa izgledaju presmijesno.

                            Brazilske fufice Neymar&Alves
                            Ја мислим да се никада у историји није десило да је Бразилу најјачи део тима одбрана

                            Иначе, ушао је дечак који ће у 89. минуту да засвира своју виолину

                            Comment


                            • Brazil je ne sjecaju se ovi mladji 2002. koliko se ja sjecam igrao 3-5-2.Tada je cijela javnost tamo u Brazilu pljuvala Scolarija za igranje sa 3 stopera.Danas ima Silvu,Dantea i Luiza,imaju Marcela i Alvesa da pucaju po bokovima i laganica sa tri veznjaka,gore Neymar i jos eto neki napadac.Bili bi bolji dosta i vjerujem da ce to Scolari i uraditi,voli on tu formaciju...

                              Lucio,Edmislon i onaj Roque Junior igrali,ova trojica stopera koje sada imaju su dosta bolji od tog trojca.Gore su dosta losiji naravno nego tada,ali bolje im je tako da igraju nego ovo sto sada igraju,cirkus obicni
                              Last edited by AK47; 21-03-13, 21:30.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Brazil je ne sjecaju se ovi mladji 2002. koliko se ja sjecam igrao 3-5-2.Tada je cijela javnost tamo u Brazilu pljuvala Scolarija za igranje sa 3 stopera.Danas ima Silvu,Dantea i Luiza,ima Marcela i Alvesa da pucaju po bokovima i laganica sa tri veznjaka,gore Neymar i jos eto neki napadac.Bili bi bolji dosta i vjerujem da ce to Scolari i uraditi,voli on tu formaciju...

                                Lucio,Edmislon i onaj Roque Junior igrali,ova trojica stopera koje sada imaju su dosta bolji od tog trojca.Gore su dosta losiji naravno nego tada,ali bolje im je tako da igraju nego ovo sto sada igraju,cirkus obicni
                                Kleberson i Zilberto Silva dva vezna, ispred Ronaldinjo a u napadu Rivaldo kao setajuci spic i jedan jedini, pravi Ronaldo. Posle tog SP 2002. je 3-5-2 formacija pocela polako da se gubi i ostala je samo u Italiji, a meni licno najjaca formacija.

                                Sada bi isto mogli tako.

                                Zulio Cezar
                                Luiz, Silva, Dante
                                Alves, Fernandinjo, Ernanes, Marselo
                                Vilian
                                Lukas Mura, Luis Adriano.

                                Bog da ih vidi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X