Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akane po meni je Isko pokazao vise u LS ove sezone i prosle i ove u Malagi nego Azar u Celziju.

    To sto je dominirao u Ligi1, da se ne ljutis, mi nije neko vrhunsko merilo.

    Ne kazem da Eden nije (ili da nece biti) odlican igrac, ali je Isko po meni, trenutno, ispred njega.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Akane po meni je Isko pokazao vise u LS ove sezone i prosle i ove u Malagi nego Azar u Celziju.

      To sto je dominirao u Ligi1, da se ne ljutis, mi nije neko vrhunsko merilo.

      Ne kazem da Eden nije (ili da nece biti) odlican igrac, ali je Isko po meni, trenutno, ispred njega.
      Isca sam gledao prosle sezone i vala nije bio nista posebno,samo potencijal u najavi,cesto bio i klupa jer on i Cazorla nisu bas mogli zajedno

      Ove sezone je prica drugacija i dosta bolje igra stvarno,ali da je bolji od Hazarda nije,barem meni naravno svako ima svoje misljenje...

      Meni je itekako mjerilo to sto je dominirao u Ligi 1 nemoj ni ti da se ljutis
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nije mi Azar jos dostigao taj nivo, da mozemo reci da dominira. I dalje je Mata glavni igrac Celzija, dok ovaj jos igra u Malagi i mozda nema taj pritisak pa se mozda trenutno bolje razvija od Edena.

        Eden dosta tavori na krilu a najbolji je iza napadaca. Obojica su odlicni. Isko mi je kreativni, Azar direktniji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Nije mi Azar jos dostigao taj nivo, da mozemo reci da dominira. I dalje je Mata glavni igrac Celzija, dok ovaj jos igra u Malagi i mozda nema taj pritisak pa se mozda trenutno bolje razvija od Edena.

          Eden dosta tavori na krilu a najbolji je iza napadaca. Obojica su odlicni. Isko mi je kreativni, Azar direktniji.
          Pa gdje sam ja rekao da sada dominira?

          Rekao sam da je jedan od nosilaca igre Chelsea sto je barem meni jasno kao dan.Mata igra najbolje i u najboljoj je formi to ne sporim,ali da je isto bez Edena i s njim nije i jasno je to u ovim utakmicama kako ga nema...

          Hazard ima tu nesrecu da je cijela ekipa Chelsea u nekakvoj dubiozi,a i trenutno mu je trener covjek koji previse i ne radi na pojedinacnom razvijanju igraca,ali vjerujem ako dodje Mou,Klopp ili Moyes da ce to drasticno da se promijeni..

          Hazard je meni najbolji na krilu iskreno evo gledam ga vec tri godine,lijevom krilu,ali ovo sto on igra u Chelseau je nekakva virtuelna pozicija,on je pao a pogotovo Oscar kome nista jasno nije

          Sto se tice dominiranja nigdje to nisam rekao,osim za Ligu 1 sto je kristalno jasno,dominirao i to ruzno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dva puta proglasavan najboljim igracem Francuske lige i to sa 19 i 20 godina, i dva puta najbolji mladi igrac. Dominacija na Francuskom tlu kakva nije vidjena. Suvisno je pricati o tome ko je Hazard i sta ce tek da bude od njega. Najveci potencijal na svetu jer momak ima ceo skill set, jedan potpuno kompletan igrac. Isco i Gotze odmah tu negde, ipak su oni godinu dana mladji i za njih ce sledeca sezona biti neko merilo, kao sto rece Akan, kontinuitet treba da se vidi kod Isca.
            Brajki, sve je to u redu sa Verratijem, ali momak je rotacija u PSZ, i tek treba da se dokaze da bi se stavio u rangu sa ovim momcima, da ne zaboravimo da je isto godiste kao Isco i Gotze.

            Sto se tice Brazilaca, Neymar je veliki potencijal, ali on sa onakvom gradjom moze samo u Spaniju, msm da bi ga pojeli u Bundesu, PL i Seriji A. Videli smo sta Moura radi, i koliko je jak u duelu, to je cinjenica koja ga po meni cini boljim od Neymara, plus je dosao u PSZ gde isto tako poceo ruzno da dominira, nisam verovao sta sve moze. A videcemo ga u LS, a to je mozda pa i najbolje merilo, ako neko misli da je Ligue 1 to nije.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              ako neko misli da je Ligue 1 to nije.
              Ovo nesto na moj racun ...?

              LS i Svetska/Evropska prvenstva su meni recimo najbolje merilo. Neko se mozda ne moze snaci u odredjenoj ligi i to je ok (kao recimo Seva) ali ovde se nalazis protiv najboljih iz cele Evrope, protiv razlicitih stilova i tu vidi da li jesi ili nisi.
              sigpic

              Comment


              • Доминирао у Француској, пређе у ПЛ и ништа претерано осим јаког отварања сезоне, у ЛШ тај Челзи испадне одмах у групи и буквално га (нека се не наљуте навијачи челзија) попишају Јувентус и Шахтјор. А морамо обратити пажњу да је тај Азар плаћен скоро исто колико и сва Јувентусова појачања у претходној години. Не кажем да је момак лош, већ да се такви играчи прозиводе масовно, серијски по калупу Роналдо или Меси.
                Мени су Верати, Геце, Џек, Иско нешто друго, људи диктирају темпо утакмице, генијалци и мени ће они увек бити пре свих осталих.

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Ovo nesto na moj racun ...?

                  LS i Svetska/Evropska prvenstva su meni recimo najbolje merilo. Neko se mozda ne moze snaci u odredjenoj ligi i to je ok (kao recimo Seva) ali ovde se nalazis protiv najboljih iz cele Evrope, protiv razlicitih stilova i tu vidi da li jesi ili nisi.
                  Ma jok...

                  Ljudi inace misle da je Ligue 1 sprdacina od lige, a odatle izasla gomila svetskih igraca, da ne nabrajam sada, mnogo ih ima...

                  Slazem se, zato sam i pomenuo LS gde imas priliku igrati u svakom delu Evrope, u Spaniji gde je lepo vreme i uslovi izuzetni, ili pak u Istocnim delovima Evrope gde su totalno drugaciji uslovi. Zato je adaptacija jedna od bitnijih faktora u fudbalu, sto je veca mogucnost nekog igraca da se brzo adaptira na nemoguce uslove ili na uslove na koje nije naviknut, veca je i sansa da ce isti igrac biti klasa. To je u ovom slucaju Moura koji moze da igra bilo gde u Evropi, bilo da je Spanija ili PL, ili Ligue 1 koja je po nekom stilu slicna PL, samo malo lezernija. On se toliko dobro navikao na Francusku ligu da je to smesno. Neymar npr sa onakvom gradjom, samo Spanija, nigde vise, sem ako ne resi da ide u teretanu i da jede pasulja vise...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Доминирао у Француској, пређе у ПЛ и ништа претерано осим јаког отварања сезоне, у ЛШ тај Челзи испадне одмах у групи и буквално га (нека се не наљуте навијачи челзија) попишају Јувентус и Шахтјор. А морамо обратити пажњу да је тај Азар плаћен скоро исто колико и сва Јувентусова појачања у претходној години. Не кажем да је момак лош, већ да се такви играчи прозиводе масовно, серијски по калупу Роналдо или Меси.
                    Мени су Верати, Геце, Џек, Иско нешто друго, људи диктирају темпо утакмице, генијалци и мени ће они увек бити пре свих осталих.
                    Ma nek tebi bude ko god hoce najbolji ja u to ne ulazim,ali Verratti je za sada jedan obicni privjesak,u toj istoj Ligi 1 uz fenomenalnu ekipu on ne moze da napravi nista,u PSG-u je klupa i navodnu klasu je pokazao u Seriji B sto je meni neozbiljno za bilo kakvu pricu i diskusiju

                    Jack Wilshere je odlican igrac i moze biti jos bolji,Gotze je previse povrijedjen i on nema jos uvijek nikakvog kontinuiteta u igri,dok Isco jos uvijek treba da potvrdi to nesto sto ima,jos uvijek je to samo najava,on nema cak ni jednu cijelu sezonu odigranu dobru,ali smatram da bi mogao biti odlican igrac...licno od svih mladih likova Hazard je meni i najveci potencijal i najbolji igrac,subjektivno ali vrijeme ce pokazati

                    Verratti trenutno ne diktira nista...
                    Last edited by AK47; 07-02-13, 15:14.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa ono Akane, Verati nije bas klupa, bio je starter 12 puta, a u LS 4 puta starter, mada tu nista nije pokazao... U rotaciji je sa Matuidijem i Chantomeom najvise... Igra dobro u ligi, solidno da ne preterujem, ali slazem se da se ne treba stavljati jos u grupu sa pomenutim igracima.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Pa ono Akane, Verati nije bas klupa, bio je starter 12 puta, a u LS 4 puta starter, mada tu nista nije pokazao... U rotaciji je sa Matuidijem i Chantomeom najvise... Igra dobro u ligi, solidno da ne preterujem, ali slazem se da se ne treba stavljati jos u grupu sa pomenutim igracima.
                        Hajde da brat smotani ne gugla nadji zadnjih 7-8 utakmica kako su poceli bas dobro igrati koliko je igrao Verratti,moguce naravno da grijesim

                        Ima on taj potencijal,ali da je ista pokazao posebno,nije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa dobro, ja kazem na pocetku ga je Carlo malo forsirao, kada je PSZ imao neki niz od 8 utakmica bez poraza, a na poslednjih 8 tekmi cini mi se da je 3-4 puta bio starter i zabelezio je jednu asistenciju protiv Valensijena... Tesko je igrati sada u PSZ, ima gomila igraca na njegovoj poziciji, u to Carlo ima tendenciju da rotira sve ziva, preko Mote, do Chantomea, Matuidija, pa i Sissoka koji je otisao u Violu, jer je zaista bio visak.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Верати је ове сезоне одиграо 16 мечева, 928 минута, од тога 12 почео, 4 пута ушао са клупе, статистика иако је не волим претерано. Више гледам шта дечко може на терену, а то је невероватан смисао за додавање, плус невероватна тачност тих додавања, плејмејкер прави.
                            Што се Азара тиче доведен је као велико појачање, да прави разлику, а оно што је очигледно када се гледа Челзи је то да када у њиховој екипи нема Лампарда они су за класу слабији, Лампард је тај који диктира темпо меча, тренутно ненадокнадив, и искрено није ми јасно ккако то људи Челзија не виде и не продуже му уговор, док се одсуство Азара може надокнатиди, гурне се у игру Мосес или Марин и то је негде то, ок Азар је бољи и више доприноси али се његово одсуство не осећа као одсуство Лампарда. Е Иско, Верати, Геце, Џек су момци који имају потенцијал да буду ти играчи којима ће игра њихових клубова када они одсуствују попримати сасвим неку другачију, лошију димензију, незамењиве карике. Надам се да си ме укапирао шта хоћу да кажем, мсм волим ја и Азара сјајан играч, али ови су главне карике, покретачи екипе, док је Азар више егзекутор, направи дриблинг, центрира, да гол, завршни пас, евентуално прекид. И на крају увек ће играч типа Азар добијати оличење пре играча типа Верати због бројева, као што смо имали случај Снајдера и Месија, што је, ПО МОМ МИШЉЕЊУ, тужна реалност данашњег фудбала, али исти опет не може ни без играча типа Верати и играча типа Азар.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa dobro, ja kazem na pocetku ga je Carlo malo forsirao, kada je PSZ imao neki niz od 8 utakmica bez poraza, a na poslednjih 8 tekmi cini mi se da je 3-4 puta bio starter i zabelezio je jednu asistenciju protiv Valensijena... Tesko je igrati sada u PSZ, ima gomila igraca na njegovoj poziciji, u to Carlo ima tendenciju da rotira sve ziva, preko Mote, do Chantomea, Matuidija, pa i Sissoka koji je otisao u Violu, jer je zaista bio visak.
                              Znatno slabije igra drugi dio sezone,a jbg jasan mi je Carlo da ne dira pobjednicku ekipu

                              Mogu on i Matuidi igrati zajedno bez problema,ali Verratti iz nekog razloga daleko slabije igra u zadnje vrijeme,tako da ja ne bih njega jos uvijek uvodio u pricu

                              Igra i Pastore u sredini jer u napadu sada igraju Ibra,Moura i Lavezzi...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma dovoljno je to sto ga je Ibra pohvalio i rekao da ce biti buducnost PSG-a , a znamo da on ne hvali cesto

                                Ogroman potencijal po meni i svidja mi se kako igra , ali nije ni blizu ovih gore navedenih po meni .. Prvo treba da postane glavni igrac u veznom redu PSG-a , a nije ni blizu toga , to je Matuidi , ostali se mijenjaju .. Vidjet cemo , ja sam siguran da ce biti veliki igrac , ali mora jos mnoooooooooogo da radi da bi bio blizu Maria , Edena , Jacka , Isca ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X