Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braco, kako igra moj miljenik, i sta je s Theom?
    Kako igra Neymar?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Braco, kako igra moj miljenik, i sta je s Theom?
      Kako igra Neymar?
      Neymar nista posebno za sada. Theo je verovatno ok, miljenik se sprda...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Поспрда се мало Ленс.

        Comment


        • Kako je gradjen Neymar
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Kako igra Neymar?
            Obican detlic bre, nema nista od njega.

            Dzek kida, mada malo ko igra lose od Engleza. Stiva jedino boli kurac da potrci, cuva se za WBA.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Поспрда се мало Ленс.
              Napravi Astorija smesnim, sto i jeste
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nervira me sto je Runi i u reprezentaciji povuceniji, nekad je cak iza Dzeka, ali stvarno saradjuju strasno. Mogli bi mi uzet' ovog Dzeka, dacemo vam Kerika Gooneri

                Neimar a kako mi je milo ne mogu vam opisat', klovn obicni
                sigpic

                Comment


                • Wado, jel to taj talenat?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Dzek kida, mada malo ko igra lose od Engleza. Stiva jedino boli kurac da potrci, cuva se za WBA.
                    Stivi trci koliko treba ;) Mene odusevljava sredina Engleza za sada

                    I Kerika i Nanija i 10miliona za Vilsericu
                    Last edited by l1m4r; 06-02-13, 20:12.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Hahahahhahahahahahhaha detlic

                      Kakvih crnih 50-60 miliona neko da pljune, jedino Mancini moze takva budala da bude ili ovi iz Anzija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by chofy88 View Post
                        Napravi Astorija smesnim, sto i jeste
                        нисам требао да се ухватим да гледам ово, Италија играса 60 посто снаге, а ови младићи из Холандије се растрчали, могло је лако да буде до сада 3:1 за Холандију да је голман само мало лошији од Буфона на голу.

                        Comment


                        • Mislim da ni on nije toliko glup da dodje u PL. Bice njemu sasvim fino u Barsi, imace pakere i izgledace dobro. Ali da oce prestati Cica da ga zove jednim od najboljih igraca svijeta, jos ga pominje odma posle Mesija i Ronalda, wtf
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedva docekali..

                            Ako je Henderson 20 miliona, Neymar je 220. A klovnovi su vam Zaha i kompanija.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Stivi trci koliko treba ;) Mene odusevljava sredina Engleza za sada
                              Ma otkad se povredio u prijateljskoj onomad u 2. poluvremenu iako je bio dogovor s Kapelom da igra samo 45 minuta, stedi se u reprezentaciji. Na EP kad je najvise trebalo je bio najbolji i odveo ih u cetvrtfinale i tu ljudski igrao, ostalo nista.

                              A drugo je sto su Nejmar i ostali smesni pa ni ne mora preterano da trci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                A drugo je sto su Nejmar i ostali smesni pa ni ne mora preterano da trci.
                                Moze biti! Nego ono kako lagano igraju, stvarno milina gledati Engleze nisam ocekivao ovo od Brazilaca da ne mogu nista da urade. Englezi kao da iz svakog napada mogu dati gol.. ili mi se cini..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X