Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sekunda fali da izbije tuca izmedju Spanaca i Urugvajaca, a prijateljska utakmica.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Racunas Faraona, a?

      E Brajkulice, ako bude Nemacka igrala u najjacem sastavu, mozemo da se kladimo da ce ici dalje od Zabara.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ista krv Mumi.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Racunas Faraona, a?

          E Brajkulice, ako bude Nemacka igrala u najjacem sastavu, mozemo da se kladimo da ce ici dalje od Zabara.
          Фараон, Верати, Де Шиљио, Бертолаћи, Флорензи, Перин....има ту материјала за јачу екипу од ове са Кримијем и Росијем. ;)

          Comment


          • --------------Hart---------------

            Johnson---Smalling---Cahill---Cole

            -------Wilshere---Gerrard-----

            Walcott---Cleverley---Wellbeck

            -----------Rooney-------------

            Mada jos nemam tim Brazila, ako neko ima nek okaci.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              --------------Hart---------------

              Johnson---Smalling---Cahill---Cole

              -------Wilshere---Gerrard-----

              Walcott---Cleverley---Wellbeck

              -----------Rooney-------------
              mislim ja bih zamenio samo mesta Vilserici i Tomu ali moze i ovako
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                --------------Hart---------------

                Johnson---Smalling---Cahill---Cole

                -------Wilshere---Gerrard-----

                Walcott---Cleverley---Wellbeck

                -----------Rooney-------------

                Mada jos nemam tim Brazila, ako neko ima nek okaci.
                Таааанко батице

                Comment


                • Pa nije moj tim, nego Hodzsonov, a on je opsednut da mu Kleverli igra 10-ku
                  sigpic

                  Comment


                  • Tek sam sada video ko igra danas za U21. Pa ovo je sprdnja, sve levati.

                    Nema ni Draxler-a...Nemoj Brajkulice da se javljas.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Evo Brazilaca, samo me mrzi da ih rasporedjujem po formaciji:

                      César, Alves, Luiz, Dante, Adriano, Ramires, Paulinho, Ronaldinho, Oscar, Neymar, Fabiano
                      sigpic

                      Comment


                      • Hajmo Ronnie majstore , zabij koji gol

                        I nestvarno mi je drago sto Dante igra , ako je iko zasluzio poziv , on je ;)
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Tek sam sada video ko igra danas za U21. Pa ovo je sprdnja, sve levati.

                          Nema ni Draxler-a...Nemoj Brajkulice da se javljas.
                          Честитај ти Брајкулици на победи, није Брајкулица крив што су овакви састави

                          Comment


                          • Sada da se Neymar malo sprda, idemo mocni Brazilci..

                            Cestitam ja tvojim Zabarima, cucemo se jos na U21 prvenstvu. Problem drugih je sto A selekcija nema tada vazne meceve, tako da ce U21 selekcija verovatno biti najjaca.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Поставе

                              Holland: Krul; Janmaat, De Vrijm, Martins Indi, Blind; Strootman, Maher, Clasie; Lens, Van Persie, Ola John

                              Holland bench: Vermeer, Mathijsen, Vlaar, Van Rhijn, Van Ginkel, Guzman, Robben, Kuyt, Vorm

                              Italy: Buffon; Abate, Barzagli, Astori, Santon; De Rossi, Pirlo, Montolivo; Candreva, Balotelli, El Shaarawy

                              Italy bench: De Sanctis, Peluso, Ranocchia, Gastaldello, Nocerino, Verratti, Florenzi, Giaccherini, Diamanti, Osvaldo, Gilardino, Sirigu, Marchetti

                              Comment


                              • Kako Djidji Bufon peva himnu... kao ja kad se napijem neki narodnjak
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X