Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previse ozbiljno su ovo shvatili Francuzi. A Ribery je zivotinja.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Nismo im neka provera...
      A iscupa nas Brle...

      Comment


      • Ma jeste. Sad se prepali, pa nisu uigrani, kriv trener, kriva Drina...bla, bla, bla...
        Hvala bogu pa ne idemo na EP.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa da, bas je isto cuvati Nemanju Tomica i Ribery-a..Ajde budite barem malo ozbiljni. Francuska reprezentacija je sastavljena od vrhunskih igraca, dok je danasnja postava reprezentacije Srbije premlada. Jedino Bane i Bosko imaju vise od 10 nastupa. Presmesno je ocekivati da se nosimo sada sa njima. Plus igramo u formaciji koju nikada nismo igrali. Miha je rekao da hoce da isproba igrace da vidi na koga moze da racuna. Ne znam sta se ocekuje, da bijemo Francusku sa skroz novim timom?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Nova je ovo generacija, i to maltene druga postava iste. Tek je pocela ta Mihina vizija, polako. Nije ovo nikakav pokazatelj (bar ne jos uvek). Sto se ove utakmice tice za sad nas dominiraju Francuzi, potpuna kontrola, par odlicnih sansi. Pozitivno mi bode oci Mladenovic, moze dosta toga da pokaze u buducnosti, samo neka napreduje i ostane ,,cist'' u glavi.
            Brkic potrvdjuje kvalitet za seriju A.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ima tu par igraca koji uopste ne zasluzuje da se nalaze u reprezentaciji

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Ima tu par igraca koji uopste ne zasluzuje da se nalaze u reprezentaciji
                Jel mozes da imenujes i argumentujes (sa tvoje tacke gledista) koji to ne zasluzuju? Zanima me.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Kakav staromodan fudbal..
                  Jeste da ima dosta novih igrača , ali ovo što ima igramo bi pročitao i klinac od 4g u školi fudbala..
                  Fejsa u 11!!! Siniša zar i ti sine.. Čovek se ne sastvalja godinu dana, ali može u repku bez problema.. Šćepović sa "antastičnom" inostranom karijerom u 11.. Pravićemo mi Žigića i od blata i od peska..
                  Nema ovde selameta..

                  Comment


                  • Nek neko sad na poluvremenu kaze Francuzima da je ovo prijateljska.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Jel mozes da imenujes i argumentujes (sa tvoje tacke gledista) koji to ne zasluzuju? Zanima me.
                      Od svega vidjenog do sada Ninkov,Fejsa i Scepovic bi mi sigurno dobili sut kartu dok ne podignu svoj kvalitet/formu.Nema sta da ti argumentujem,momci nemaju kvalitet za ozbiljan evropski fudbal,kaskaju u svakom pogledu.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Od svega vidjenog do sada Ninkov,Fejsa i Scepovic bi mi sigurno dobili sut kartu dok ne podignu svoj kvalitet/formu.Nema sta da ti argumentujem,momci nemaju kvalitet za ozbiljan evropski fudbal,kaskaju u svakom pogledu.
                        Scepovic mi jos uvek nije dokazan kvalitet za njega se manje vise slazem... Ninkova ne bi uzimao Tuluz da nema kvalitet za ozbiljan evropski fudbal. Moze da obavi sve zadatke na beku, brz, ne gresi, ume da je ,,zavije''. Nemoj da generalizujes kvalitet na osnovu jedne prijateljske utakmice. Fejsu je unazadila povreda, duga pauza u najgorem momentu za njega. Po meni svakako ima kvalitet za reprezentaciju.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Kod nas svako ima kvalitet za reprezentaciju.

                          EDIT: A pa da, eto i sam je Kondi rekao.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Izvini al Ninkov ne zna da igra odbranu pa mu dzabe sto zna da zavrne a gresi jako cesto.

                            Comment


                            • Zivnuli smo malo...

                              Comment


                              • Igramo dosta bolje u drugom poluvremenu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X