Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno Elf je truba bez Boatenga,Holgera i Lahma

    Comment


    • Originally posted by sasa
      Kako ste samo neobjektivni. Stalno su nam sudije krive. Penal je bio cist kao suza. Ivanovic ga je slucajno zakacio i navukao mu zadnju nogu na prednju. Cak se ni Bane nije bunio.
      Sto se tice reprezentacije, mucno je gledati taj fudbal bez max zalaganja, trcanja i bez ikakve kreativnosti. Miha je bolji trener od Santraca, cika Djore, Savicevica... (a ko nije), ali su nam igraci sve losiji.
      Ako vec pravimo novu reprezentaciju, gde su Markovic iz partizana i Lazovic iz cz.
      Debilno je sto svi moraju da pevaju glupu himnu.
      Ala se ti nalupa u jednom postu, pogotovo u zadnjoj recenici, himna tvoje zemlje je tebi glupa i debilna.
      Last edited by Sara; 26-05-12, 21:26.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Kad ste se uhvatili himne jeste provalili kako su gastarbajteri fejlovali u pevanju ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Je l' tacno da jedino Adem nije pevao? Mada me i ne cudi, verovatno je zaboravio da nauci s obzirom na ono samaranje od onog trenera ludaka.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Ma pevali su svi kobajagi , ko nije znao samo je otvarao usta
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • po meni je pametan potez Mihajlovica da svi igraci znaju himnu BOZE PRAVDE
              ma ima da nauce i kad in Miha probudi u sred noci da mu odpevaju na uvce Gangrena

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Ma pevali su svi kobajagi , ko nije znao samo je otvarao usta
                Ma ne znam ja citala da jedino Adem nije pevao pa ovi odmah poceli da pljuju po njemu.

                Inace, potpuno ispravan potez Mihe, dosta je bilo brukanja da igraci koji se bore za srpski grb ne znaju himnu svoje zemlje.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Ma ne znam ja citala da jedino Adem nije pevao pa ovi odmah poceli da pljuju po njemu.

                  Inace, potpuno ispravan potez Mihe, dosta je bilo brukanja da igraci koji se bore za srpski grb ne znaju himnu svoje zemlje.


                  ma pre pola njih stoji kao kipovi kad svira nasa himna sad ima da pevaju kao slavuji

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    Realno Elf je truba bez Boatenga,Holgera i Lahma
                    Bez Boatenga odbrana Elfa moze funkcionisati, ali Lam i Badstuber su prekopotrebni.Boateng je nestabilna licnost i ima kratak fitilj.Boateng nema veliku ulogu kao ova dvojica, morace u sledecoj utakmici Lev da vrati formaciju 4-2-3-1.U ponedeljak ce biti objaveljn konacan spisak za EURO sto se tice Nemaca.

                    Comment


                    • Ja ne znam je l ko primetio Jetra Willemsa protiv Bugara, levi bek, 94. godiste, znaci strasan talenat, kakvi driblinzi, decko je par puta izvrteo Bugare...

                      Originally posted by sasa
                      Kako ste samo neobjektivni. Stalno su nam sudije krive. Penal je bio cist kao suza. Ivanovic ga je slucajno zakacio i navukao mu zadnju nogu na prednju. Cak se ni Bane nije bunio.
                      Ja ne znam sta si ti gledao, Bane ga nije pipnuo, covek sam pao, sam sebe sapleo, znaci ne da nije penal, nego bi mu crveni dao za simuliranje...
                      Ovo za himnu stvarno ne bi komentarisao...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Freshko daj da lobiramo kod novog trenera da ga uzme u Liverpul, za godinu ipo-dve ima da bude igracina za Enrikea.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Freshko daj da lobiramo kod novog trenera da ga uzme u Liverpul, za godinu ipo-dve ima da bude igracina za Enrikea.
                          Moracemo jbg, ne vredi... Cim saznamo ko je trener, letimo za Liverpul...

                          Onakav skill kod tako mladog igraca davno nisam video... Nije ni cudo sto ga je van Marwijk pozvao u repku...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Moracemo jbg, ne vredi... Cim saznamo ko je trener, letimo za Liverpul...

                            Onakav skill kod tako mladog igraca davno nisam video... Nije ni cudo sto ga je van Marwijk pozvao u repku...
                            Nikola Ninkovic i Fernandez Suso!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nikola Ninkovic i Fernandez Suso!
                              Ne racunam nase jbg... Pa strasni su obojica, ali ovaj mali vec igra za repku, sto je nezamislivo za neke njegovog godista...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ne racunam nase jbg... Pa strasni su obojica, ali ovaj mali vec igra za repku, sto je nezamislivo za neke njegovog godista...
                                Ma ja o skillu pricam, onakve stvari sam video samo kod ove dvojice, bas cist skill. A ovaj je daleko najjaci kad su defanzivci u pitanju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X