Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Naravno, slazem se. Zato me je i Miha prijatno iznenadio sa ovom 3-4-3 formacijom...
    I mene je. Jesam bio protiv njega,ali svakog trenera sam do sada podrzao,bilo da se radi o repki ili o Partizanu,pa cu tako i Sinisu,mada sam skeptican

    Jedino Pizona nisam podrzao,ali niko nije

    Comment


    • Malo je glupo sa kojom su nas ekipom dobili ali ajde sta je tu je ono ni p od penala nije videlo ali nije ni bitno.
      Drago mi je da sam ponovo video Bastu u reprezentaciji i svidja mi se Mihin izbor igraca taj jedan napadac nam fali ko ozeblo sunce
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post

        Jedino Pizona nisam podrzao,ali niko nije

        Pizon bi realno pokidao spance sa 4. zadnja vezna tu nema price.

        Ja nisam razocarana ali me nervira sto citam komentare ljudi koji govore"bruka, sramota" itd.. pa jbt jeste li vi stvarno ocekivali da idemo na pobedu protiv evropskih i svetskih sampiona i to sa ekipom koja se sastoji uglavnom od klinaca koji prvi put igraju zajedno? Ja sam zadovoljna, da nije bilo one glume i nepostojeceg penala zavrsilo bi 1:0 sto i nije los rezultat. Idemo dalje, svim snagama na francuze!
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Ovi i u prijateljskama foliraju... Bezveze 2-0, nije ovo bas lose za pocetak.

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Pizon bi realno pokidao spance sa 4. zadnja vezna tu nema price.

            Ja nisam razocarana ali me nervira sto citam komentare ljudi koji govore"bruka, sramota" itd.. pa jbt jeste li vi stvarno ocekivali da idemo na pobedu protiv evropskih i svetskih sampiona i to sa ekipom koja se sastoji uglavnom od klinaca koji prvi put igraju zajedno? Ja sam zadovoljna, da nije bilo one glume i nepostojeceg penala zavrsilo bi 1:0 sto i nije los rezultat. Idemo dalje, svim snagama na francuze!
            Ova ekipa sa kojom su izasli nije ni 30 % od onog tima sto je osvojio EP i SP
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Igrali smo solidno,samo sto mene izuzetno iritira toliko dodavanja kod Spanaca,njihov igrac na nasem delu terena,tri nasa iza njega..i on vrati na svoju polovinu..
              Last edited by Vule_89; 26-05-12, 19:02.

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Ova ekipa sa kojom su izasli nije ni 30 % od onog tima sto je osvojio EP i SP
                Nema to veze, spanci imaju dovoljno igraca da sastave tri vrhunske reprezentacije jedino sto me nervira je glumatanje ali sta da se radi.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Nije ovo lose bilo za pocetak pod broj 1. Treba pronaci resenje u spicu a na mnogim pozicijama se
                  nazire dobra resenja ,golmana isto i dalje nekog dosta dobrog necemo pronaci izgleda osim ako Brkic
                  prijatno iznenadi nekom dosta dobrom formom u narednom periodu bice ovo dobro :
                  Ivanovic,Subotic,Bisevac,Kolarov,Basta,Kuzmanovic, Tosic,Djuricic ,Tadic(Lazovic) prva postava a
                  za ostale videti u narednom periodu ..
                  Sad je rekao Bane da je napravio kontakt kod penala ..
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Jaci su i uigrani duzi vremenski period, nama je ovo prva utakmica sa ovim sastavom i trenerom koji je odradio svega par treninga. Spanci imali par ozbiljnih sansi, uglavnom vrteli u prazno, jednu iskoristili, penal tragikomican. Ne pamtim kad smo ovoliko delovali kao tim. Miha je protiv Spanije izveo tacno ono sto treba, sa 3 nazad da se zatvori sredina. Njima se mora brzo uzimati lopta a nama je falio najbolji ball winning midfielder kojeg imamo i uopste jedan od najboljih igraca, jedan od retkih koji su bas klasa i nadam se da ce to pokazati i u nekom vecem timu, ima dosta fudbalskih godina pred sobom. Borili su se maksimalno, trebali su jos hrabrije ali sta je tu je, prvi je mec a aktuelni sampion Evrope i sveta i treba polako. Miha ima veliko bravo za taktiku sto se mene tice. Losa stvar su Tosic i Radovanovic + je trebala veca agresivnost i malo brze otvaranje kontre ali bar covek razmislja na pravi nacin. Vec danas ima naznaka da ovo moze da bude nesto dobro kad dodje jos par bitnih igraca. Posle duzeg vremena jedva cekam naredni mec reprezentacije. Bravo ljudi, moja puna podrska!
                    sigpic

                    Comment


                    • BiH izgubi sasvim zasluženo od Irske i to zbog dosta lošeg 2. poluvremena. Tome je doprinijeo i Sušić koji je odmah u igru gurnuo 2 nova igrača Stevanovića i Vrančića dok je izvadio Rahimića i Medunjanina. To je bio i logičan potez jer ova dvojica su (ni)malo igrala u ovoj polusezoni, nisu imali snage za više. A vidjelo se odmah da smo dosta izgubili njihovim izlaskom jer nije bio niko da presijeca napad Iraca što je radio Rahimić te su stalno prijetili Begoviću i stvarali prilike. Pritisku smo se dobro odupirali, ali jedna lopta je morala ući u gol. Imali su ovi pogođenu prečku, stativu a nekoliko puta je Begović spašavao čist gol. Odbrana je bila baš kriminalna i osjeti se izostanak Spahića, te Papca. Neminovnost je njihovo igranje. Još nije bilo Salihovića pa se sastav i morao krpiti recimo igrao Medunjanin koji nema kluba i nije igrao ovu polusezonu nikako, zatim Rahimić koji igra u polusezoni možda jednu čitavu utakmicu. Ali dobra je stvar što je probao nekoliko novih igrača. Na njima se osjetio strah i imali su tremu, ipak su imali debi, ali nisam nezadovoljan Stevanovićem i Vrančićem, dok je Vranješ totalni promašaj. Od kada je on ušao nije se vidio, dotakao loptu nekoliko puta, ali ništa nije napravio. Vrančić uglavnom igrao defanzivno, pomagao odbrani iako je imao izleta vani, no ništa ozbiljno. Po meni nije odigrao loše, dosta preciznih pasova, presječenih lopti.
                      Ibišević malo pokazao, a ni Džeko nije više, iako se mnogo očekivalo od njih. Danas je generalno bila jedna loša utakmica, ali ipak je prijateljska i to je dobra stvar da se vide svi nedostatci ekipe. Asmir Begović definitivno najbolji igrač BiH danas.

                      Narednu prijateljsku igramo sa noći četvrtka na petak u 03:00h. Ne znam da li vrijedi ostati budan i gledati ih, jer ako će igrati kao danas definitvno ne vrijedi.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Pitam se zasto ce nam prijateljske utakmice u ovom periodu kada nam igraci dodju ne spremni i bez ikakve volje (cast izuzecima, ali ne mogu oni sve iznijeti). Sta je sa Dzekom jel igro? Ono je njegovo sramno izdanje i volio bi bar jednom da Pape pokaze karakter i da ga izbaci iz igre kad vidi da ga ne ide i kad vidi da se ne zalaze. Pa nije Dzeko ispred reprezentacije. Ne Pape izbacuje dvojac Ibisevic i Mujdza koji su se najvise borili i koji su imali najvecu zelju danas nesto da naprave. Od novajlija najbolji Stevanovic koji je dosta dobro odigrao po desnoj strani.

                        Asmir danas najbolji nas igrac to govori kakvi smo bili. Sve manje i manje vjerujem u ovu reprezentaciju na celu sa Papetom.

                        Comment




                        • Kakve greske odbrane Nemacke..ko bi rekao.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ne bih da zvucim kao teoreticar zavere, ali treba pretresti kladioinice u Evropi, ovde je neko mozda jako dobro zaradio. Providno na momente.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Mertesacker kriminalno odigro, frajer nezz se postaviti u liniju sa Humelsom, nezz skočiti,zagraditi loptu, smješan frajer do bola

                              Comment


                              • Ako on bude u prvoj na EP-u to ce po meni biti sramota .. Napravio je 1000 kikseva i to bas smijesnih kikseva u Arsenalu , pa je onda bio povrijedjen par mjeseci .. Realno nikako ne moze biti u prvoj ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X