Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA CESKE____BRNO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas... 20-ak dana!
    http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

    Comment


    • Posto se vec bavimo Googlanjem evo malo zanimljive statistike koja se bavi periodom dok su i Stoner i Rosi bili na stazi. Dakle u nju nisu usli Rosijevi rezultati koje je ostvario pre dolaska Stonera u MotoGP niti je usao period u kom ce Stoner voziti posle Rosijevog povlacenja:

      Winning Percentage

      1. Stoner 36% (27 of 76)
      2. Rossi 28% (21 of 75)

      Pole Position Percentage

      1. Stoner 34% (26 of 76)
      2. Rossi 19% (14 of 75)

      Podium Percentage

      1. Stoner 64% (49 of 76)
      2. Rossi 64% (48 of 75)

      Front Row Percentage

      1. Stoner 72% (55 of 76)
      2. Rossi 51% (38 of 75)


      Fastest Lap Percentage

      1. Stoner 29% (22 of 76)
      2. Rossi 23% (17 of 75)

      Naravno, sve ove rezultate Stoner je postigao na Dukatiju!

      Zakljucak se namece sam po sebi...
      http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

      Comment


      • pa iskreno nista se tu ne namece tj jedino ako poredis voznju ko je sta postigao u Dukatiju ona OK Stoner je bolji, ali treba voziti 16 godina. OK kapiram ovo je kao sto si napisao trenutno poredjenje, medjutim kad je Stoner seo na Dukati te 2007 nije mu bilo ravnog, Rossi je uvek bio tu na krivinama, na pravcu, cao zdravo, Yamaha je bila krs, i cim su sredili yamahicu 2008, 09, titula, i mogu slobodno da kazem sta bi bilo kad bi bilo i 2010 ali mislim da to sto je Rossi postigao.....takve majka ne radja vise. Mogu i Stoner i Jlo jos po 3 titule da osvoje (pu pu daleko bilo ;) ) pa nece ni prici kompletnoj statistici od Rossija, a da ne pricamo o harizmi i koliko ga ljudi postuju i vole naravno.
        Last edited by Culi; 17-08-11, 23:13.

        Comment


        • Stvar je prosta Culi: recimo Stoner ucestvuje u MotoGP od 2006-te i od te godine su Stoner i Rosi u direktnim duelima. Pocev od te godine, zakljucno sa danasnjim danom Stoner je daleko uspesniji vozac od Rosija.
          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

          Comment


          • po statistici koju si nasao na netu i po onome sto pise OK, bolji rezultati su na strani Stonera ali generalno (iako se ne pominje to ) svi znamo da je Rossi sto se kaze nenadjebljiv
            Odoh da prilegnem malo. pozz

            Comment


            • Koliko me secanje sluzi, postoje i drugi vozaci u najjacoj klasi.
              Pisala sam vec o tome koliko je Stoner dobar, ali trebalo bi malo da pisemo i o takvim vestima kao sto je ona da ce mozda Bredli Smit, od sledece godine u motogp klasu.
              Kolinu istice ugovor ove godine, da li to znaci da ga sledece sezone necemo vise gledati?
              Licno bih volela da se to ne dogodi.

              Comment


              • Nema ni veceras nista iz Brna...
                Laku noc!
                http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                Comment


                • Evo od mene dve iz Brna. Ima toga jos, ako vam se svide ove okacicu jos neke.


                  sandro.jpgvale.jpg

                  Comment


                  • Zoki ajkulo, dobrodosao!
                    Moze jos slika i izvestaj kako je bilo!
                    #58

                    Comment


                    • Originally posted by nnebojsa View Post
                      Tu jedino agregat ima potencijal. Ne postoji problem prednjeg kraja nego problem rama odn. sasije (konstrukcija+materijal) kao i nacin na koji je reseno vezivanje prednje viljuske za sasiju. Sve ovo se manifestuje u vidu pojave gubitka gripa prednjeg tocka'' bez najave''.
                      Kladim se da ce oni za iducu godinu od Dukatija morati da prave japanca i preci na aluminijumski ram, ili eventualno da probaju da od Rosija naprave Kengura...
                      Pitanje je da li je samo shasija ako oces vec da ulazi u neke detalje? Da je samo shasija lako bi se to rijesilo stavi se aluminijska i to je to al njihovi podaci ne govore da samo shasijom mogu da rijese problem...Mozda ce morati da rade V4 umjesto l4 agregat kako bi stavili malo tezine na prednji kraj... U superbike L agregat funkcionise savrseno al ovo je MotoGP tu mora neshto drugo da se nadje...
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • Originally posted by nnebojsa View Post
                        Stvar je prosta Culi: recimo Stoner ucestvuje u MotoGP od 2006-te i od te godine su Stoner i Rosi u direktnim duelima. Pocev od te godine, zakljucno sa danasnjim danom Stoner je daleko uspesniji vozac od Rosija.
                        Da osim u najbitnijem detalju tj osvajanje pozicija na kraju sezone. Jedna titula ostalo je sve Stoner zavrsio iza Rossia. A meni se cini da je to jako bitno. Jos bitnije da Rossi prosle i ove ne vozi na maximumu al i dalje na kraju kad se sve sabere Rossi 2 titule i samo jednu sezonu iza Stonera. Ima isti broj titula kao Hayden i Lorenzo. Statistika.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Originally posted by Hurricane View Post
                          E pa drugari evo i mene. Stigo sam iz Brna negde oko 4 kuci. Sta da vam kazem sem da je bilo BOLESNO dobro. Srdjan je uradio bogovski posao za sve nas. Dobili smo setnju kroz padok i jos neke povlastice. Slikali smo se sa Spisom, Aojamom, Janoneom, Dovijem, Eliasem itd. Jedino nisam video Simoncelija, Kapirosija i Edvardsa, ostale smo sve GP vozace videli. Svi smo se lepo druzili, ja, denia_el, Srdjan, Tzok, Speed Master, Boca i jos neki drugari.
                          I dalje sam pod utiskom, jos je i Stoner pobedio. Ja mislim da su mi ovo bili najbolje provedenih 7 dana. Imao sam fantasticnu pustolovinu jer smo tamo bili vec u sredu, tako da smo se snalazili kako smo znali i umeli.
                          Prvi put uzivo i vec sam bio u padoku(i dalje ne mogu da poverujem), a da ste samo videli srecu dania_el, ona je vristala od srece , i to naravno zahvaljujuci Srdjanu, Tzoku koji su inace mnogo, mnogo KULJ momci i Sport Klubu.
                          Mozda i napisem negde svojih 7 dana, ali sad sam previse umoran i odoh da spavam

                          i ja pisem sastav,zato me i nema,a on se oduuuuuzio,trebace mi posebna tema da ga smestim
                          a biram i neke slicice....ekskluzivno-specijalne
                          Last edited by denia_el; 18-08-11, 18:16.
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by zoki ajkula View Post
                            Evo od mene dve iz Brna. Ima toga jos, ako vam se svide ove okacicu jos neke.


                            [ATTACH=CONFIG]2083[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2084[/ATTACH]
                            zooookiiiii
                            gde ste vi ulovili ovog kortezea?kako sam to propustila
                            a vale.......mmmmmm........ni tu nemam......e pa ne mogu u isto vreme i da padam u nesvest i da slikam
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • nnebojsa jel to zelis da kazes da je stoner bolji od Rosija ?

                              stastika je nebitna bitan je rezultat znas to na kraju se dana gleda titula = TITULA


                              kevin durant ima bolje stastike od kobija ove i prosle sezone i to znaci da je on bolji ? ma lol
                              Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment


                              • Originally posted by L. Lawliet View Post
                                Da osim u najbitnijem detalju tj osvajanje pozicija na kraju sezone. Jedna titula ostalo je sve Stoner zavrsio iza Rossia.
                                Tako je! Medjutim kako stvari sada stoje za par meseci i to ce se promeniti...

                                Originally posted by L. Lawliet View Post
                                ... Jos bitnije da Rossi prosle i ove ne vozi na maximumu...
                                Kada pominjes proslu godinu u kojoj Rosi nije vozio na maximumu, kako to da se nisi setio godine u kojoj Stoner nije vozio na maximumu... Seti se njegove bolesti zbog koje je pauzirao... koliko trka?
                                I kako to mislis ove godine ne vozi na maximumu? Sta je problem?! Rame?
                                http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                                Comment

                                Working...
                                X