Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA CESKE____BRNO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by vesna8.11 View Post
    Hajde da svi pozelimo dobrodoslicu novom clanu, Speed Master-u i da ga zamolimo da nam otkrije za koga navija.
    I za koga je glasao, ako je glasao?
    Ako nije, neka glasa, nadam se ne za Zizelu.;)
    Dobro dosao, Speed Master!
    Za koga navijas?
    Za koga si glasao, ako si glasao?



    Vesna, jel dobro?
    #58

    Comment


    • #17
      Originally posted by Pablo View Post
      Dobro dosao, Speed Master!
      Za koga navijas?
      Za koga si glasao, ako si glasao?

      Vesna, jel dobro?
      Evo i ja cu da ga pitam isto sto i Pablo... Mada nisam hteo da pozelim dobrodoslicu nekom ko je ovde duze nego ja, ali kad G-dja Moderatorka kaze!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Evo i ja cu da ga pitam isto sto i Pablo... Mada nisam hteo da pozelim dobrodoslicu nekom ko je ovde duze nego ja, ali kad G-dja Moderatorka kaze!
        E, sada ste preterali.Ovo se odnosi i na tebe Pablo i na Vanju.
        Ako tako nastavite, sledi vam

        Comment


        • #19
          dobro nam dosao speed master-uako navijas za doktora izvoli se presaltati u grupuhvala
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by vesna8.11 View Post
            E, sada ste preterali.Ovo se odnosi i na tebe Pablo i na Vanju.
            Ako tako nastavite, sledi vam
            Pa ja sam vec dobio po glavi pre neki dan...

            Speed Master, mi se salimo, moderatori na MotoGP pdfu su po meni najbolji na ovom forumu, a i NebojsaNS na F1 delu je u njihovom drustvu. Zato i jesmo ovako slobodni, pa se salimo sa njima... Nije dobro kad je tenzija, tako da smo mi vrlo raspolozena sorta... I ovde se vode sasvim pristojne diskusije, u potpunosti opvravdavaju status ovog foruma kao vrhunskog, ali se tu i tamo provuce neka ovakva posalica, nema potrebe da budemo ozbiljni 24/7. Sam zivot je dovoljno naporan, ne mora to da bude slucaj i ovde!
            Last edited by Vanja #66; 08-08-11, 20:28.

            Comment


            • #21
              Znam da cu mnoge razocarati mojim izborom, ali sta sad... Stoner...
              Inace, GP pratim od 2006.-e i to je pocelo nekako vise iz zezanja. Drugar mi je veliki Rosijev navijac i nas par krenulo da prati zbog njega, ali da
              navijamo za nekog drugog. Mislim da se te sezone Kejsi pojavio u GP-u i jedan drugar i ja iz zeze kazemo da ce taj mali biti sampion, i eto, pogodismo.
              Od te 2006.-e sam veran pratilac GP trka i uzivam u njima. Mogu vam reci da smo brat i ja dosta ljudi oko nas "zarazili" tim virusom...

              A, da u Brnu Stoner dobija... Volim i Simoncelija, i voleo bih da ga vidim na podijumu u Brnu, ili makar na nekoj drugoj stazi do kraja sezone. A za pobedu ce izgleda morati da saceka sledecu sezonu...

              Comment


              • #22
                e da mi je znati koliko si ti od tih 24/7 ozbiljan
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  [QUOTE=Speed Master;564023]Znam da cu mnoge razocarati mojim izborom, ali sta sad... Stoner...
                  [QUOTE]
                  o ne
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Ma, bolje i Stejsi nego Zizela!
                    U svakom slucaju, Doktor je najbolji!
                    #58

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by denia_el View Post
                      e da mi je znati koliko si ti od tih 24/7 ozbiljan
                      Hehehehe, pogodi! Da ti pomognem, ovde sigurno nisam!

                      E, bre Speed Master, ja se polomio da te povucem na stranu zezatora... Dzabe, ova danasnja omladina! Salim se, samo malkice...

                      Ali, mozda je stanje bolje u Moto2 delu, da nisi mozda za Iannonea, tvoj nick mi nekako na to sugerise!

                      Comment


                      • #26
                        Doktor je legenda motosporta, kralj kakvog ce tesko iko ikad dostici! Prosle god. kada smo bili u Brnu videlo se koliko covek ima navijaca. Mislim da je 90% navijalo za njega!
                        Gde su njegovi standovi, ne moze se prici kolika je guzva, dok kod Lorenca nije bilo guzve... nimalo...
                        A Stonerov stand nisam ni video...

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Pablo View Post
                          Ma, bolje i Stejsi nego Zizela!
                          U svakom slucaju, Doktor je najbolji!
                          JESTE!a vesna ce se stideti sad kad se rosi povampiri i mimo svih ocekivanja pobedi,sto ga nije ni stavila za glasanje
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Speed Master View Post
                            Znam da cu mnoge razocarati mojim izborom, ali sta sad... Stoner...
                            Inace, GP pratim od 2006.-e i to je pocelo nekako vise iz zezanja. Drugar mi je veliki Rosijev navijac i nas par krenulo da prati zbog njega, ali da
                            navijamo za nekog drugog. Mislim da se te sezone Kejsi pojavio u GP-u i jedan drugar i ja iz zeze kazemo da ce taj mali biti sampion, i eto, pogodismo.
                            Od te 2006.-e sam veran pratilac GP trka i uzivam u njima. Mogu vam reci da smo brat i ja dosta ljudi oko nas "zarazili" tim virusom...

                            A, da u Brnu Stoner dobija... Volim i Simoncelija, i voleo bih da ga vidim na podijumu u Brnu, ili makar na nekoj drugoj stazi do kraja sezone. A za pobedu ce izgleda morati da saceka sledecu sezonu...
                            Odlicno.Imamo vec ovde jednog velikog Stonerovog fana, a i mi, uglavnom Rosijevci, zelimo da ove godine Stoner osvoji titulu.
                            Uostalom, ja sam i pisala o njemu, u delu o Sampionima motogp-a, tako da smo svi naucili nesto vise o njemu, i on je vozac koji zasluzuje postovanje.
                            Mada, samo jedan je Rosi.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Evo i ja cu da ga pitam isto sto i Pablo... Mada nisam hteo da pozelim dobrodoslicu nekom ko je ovde duze nego ja, ali kad G-dja Moderatorka kaze!
                              SM, pomesao sam te sa nekim drugim, ko se isto tako retko javlja, a registrovao se u Januaru ove godine... OMG, pocinju posledice...

                              Originally posted by denia_el View Post
                              JESTE!a vesna ce se stideti sad kad se rosi povampiri i mimo svih ocekivanja pobedi,sto ga nije ni stavila za glasanje
                              Da znas da hoce!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by vesna8.11 View Post
                                Odlicno.Imamo vec ovde jednog velikog Stonerovog fana, a i mi, uglavnom Rosijevci, zelimo da ove godine Stoner osvoji titulu.
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X